Düğün 2011 Haziran ve kararsızlığım

kelebekcik

evli ve çook mutlu:)
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
1.413
3
merhaba kızlar..askerlikti ölümdü derken bu akşam aileler düğün tarihi konuşalım dediler..nişanlım ve ben haziran diyoruz ve büyük ihtimal düğün havuz başında olcak..ama ya yağmur yağarsa?biraz saçma olcak ama haziranda düğün yapıp yağmurun azizliğine uğrayan var mı?yarın gidip mekan sahibiyle konuşucaz ama önce buraya danışmak istedim..yardım edin kızlar ya nolurrEn Büyük KK

merhaba arkadaşlar..riske atamadım ve 9 temmuza salondan gün aldık..umarım her şey yolunda gider..darısı tüm isteyenlerin başına..

Son düzenleme:
haziran gelinlerinde de yazdım canım büyük ihtimalle yağmur yağmaz ama biliyorsun mevsimler karıştı yani aralığa girdik ama hala havalar 25 derece. eğer kapalı mekanı büyük olan bir yer tutarsanız sorun olmaz bence

canım benm çok teşekkür ederim..bizim burdaki kapalı mekanlar ne yazık ki çok küçük..senin dediğin gibi mevsimler çok karıştı o yüzden çok korkuyorum ama bu gün nişanlımlaa kesin kararı verirz sanıyorum..tekrar teşekkürler:KK19:

hayırlı olsun canım salon olduğu için tarih fark etmez ama inşallah çok sıcak olmaz o gün çünkü kuaför ve dar gelinliğin içinde insan bunalıyor

canım önecelikle hayırlı olsun.bencede iyi yapmışsın hakikaten artık havalara güven olmuyo.gerçi bizim memleketin yazıda serin olduğu için mecbur kapalı alana yapıyoruz ama bence sende doğru karar vermişsin.dğün tarihin ne zman benim haziran 19 inşallah.

canım önecelikle hayırlı olsun.bencede iyi yapmışsın hakikaten artık havalara güven olmuyo.gerçi bizim memleketin yazıda serin olduğu için mecbur kapalı alana yapıyoruz ama bence sende doğru karar vermişsin.dğün tarihin ne zman benim haziran 19 inşallah.

çok teşekkür ederim canım senin içinde hayırlı olur inşallah..yazın salonda düğün yapmak biraz zor ama 3-4 saat sıcağa katlanıcaz..gözüm gökyüzünde beklemek istemiyorum..benm 8 temmuz kına 9 temmuz düğün olcak Allah nasip kısmet eder de bi aksilik çıkmazsa..dediğin gibi mevsimler çok değişti aralık ayındayız ama hala yazı yaşıyoruz..sen benden önce evleniyosun tatlım..hazırlıkların fln ne durumda?

kızlar hepinizin hayırlısı olsun. allah herseyi gönlümüze göre versin insallah.
bende sonunda dügün tarihimi aldım. 24.07.2011

X