2011 gelinleri! Kaç gün balayı yapacaksınız?

midilli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2010
78
1
Kızlaaaaar!!! Siz kaç gün balayı yapmayı düşünüyorsunuz, sizce ideal balayı ne kadar sürmeli? (herkes bir ömür boyu der ama nelse:))))
Yani mesela 1 hafta boyunca her şey dahil bir otelde kalmak sizi bayar mı?

Hadi bakalım paylaşalım...

Kızlaaaaar!!! Siz kaç gün balayı yapmayı düşünüyorsunuz, sizce ideal balayı ne kadar sürmeli? (herkes bir ömür boyu der ama nelse:))))
Yani mesela 1 hafta boyunca her şey dahil bir otelde kalmak sizi bayar mı?

Hadi bakalım paylaşalım...

Bende tam bu konuyu arıyordum eline sağlık canım ben 5 gece 6 gün rez.yaptırmayı planlıyorum

cnm ben 26haziranda otele giriş yapıcam 1 temmuzda cıkıcam.5 gece 6 gündüz oluyor. istesekte daha fazla uzatamıoruz.düğün 25 haziranda 4temmuzda nişanlım iş bası yapacak.

Nisanda düğünümüz olacak.
2 gece 3 gün şile resort hotel de 1. balayı ,
hazirandada 2. balayı için 6 gece 7 gün antalya side de aqua marin beach resort hotel ultra herşey dahil :-)

bizde 4 gece 5gün ultra herşey dahil bi otelden yer ayırttık.bukadar tatil bile yapabilirmiyiz bilemiyorum benim iş durumum nedeniyle belkide gitmicez.allahtan 3 gün öncesine kadar iptal edip paranı geri alabiliyorsun.ama aaah ah fırsat olsada 15 gün tatil yapabilsem:)))

biz antalyada olduğumuz için 3 gece 4 gündüz herşey dahil bi otele gidicez kemere sonra 3gecede paris:KK66: rezervasyonlarımızı yaptık bakalım temmuz hemen gelsin :)

bizde 5 gece 6 gün düşünüyoruz...
balayı için en ideali bu sanırım... :)

bizde 5gece 6gün düşünüoruz düğün 26 haziranda olacak biz 28inde otelde olacaz hemen ertesi gün gitmek istemıyorum 3ündede ayrılcaz otelden:KK53: :nazar:

biz 14 gün gidicez :)) 6 gün antalyada olucaz arabayla gitcegimiz icin cesitli sehirlerde durup konaklicaz :))) hihihi süper olucak :))

biz 2 balayı yapmayı düşünenlerdeniz :KK34: 2 gece evde kaldıktan snra 3 günlüğüne kafa dinlemek için ağva tree tops park otel e kaçmayı düşünüyoruz :KK69: snra 1 hafta italya turuna katılıcaz... bi an önce 26 haziran olsun :21:

biz 2 balayı yapmayı düşünenlerdeniz :KK34: 2 gece evde kaldıktan snra 3 günlüğüne kafa dinlemek için ağva tree tops park otel e kaçmayı düşünüyoruz :KK69: snra 1 hafta italya turuna katılıcaz... bi an önce 26 haziran olsun :21:

canım şu italya turu hakkında biraz bilgi verebilir misin zahmet olmazsa, maddi açıdan, konaklama açısından vs..? Biz de balayı için italya düşünüyoruz da...:KK69:

canım şu italya turu hakkında biraz bilgi verebilir misin zahmet olmazsa, maddi açıdan, konaklama açısından vs..? Biz de balayı için italya düşünüyoruz da...:KK69:

biz ets tur ile gitmeyi düşünüyoruz, daha önce giden arkadaşlarım var, gerçekten çok memnun kalmışlar. Aslında benim hayalim Venedik'e gitmekti, ayrıca tek venedik turları ekonomik açıdan da daha makul, ama büyükler okadar gitmişken tam italya turu yapın diyo, tawsiyelere uymak lazım :KK34:
tam italya turları ortalama 7 gece 8 gündüz civarı sürüyo, konaklama için yakın oteller veya uzak oteller die kategorileri var, fiyatta ona göre değişiklikler oluyo, tabii düğün tarihi de fiyatı belirleyen temel unsurlardan. ama extralar hariç kişi başı 1500tl civarı gibi çıkıyo. Biz düğün tarihini daha dün kesinleştirdiğimiz için tur programamı henüz netleşmedi, ama iyi araştırmak lazım, sonuçta balayı hayatta bi kere yaşanıyo :KK69:

biz ets tur ile gitmeyi düşünüyoruz, daha önce giden arkadaşlarım var, gerçekten çok memnun kalmışlar. Aslında benim hayalim Venedik'e gitmekti, ayrıca tek venedik turları ekonomik açıdan da daha makul, ama büyükler okadar gitmişken tam italya turu yapın diyo, tawsiyelere uymak lazım :KK34:
tam italya turları ortalama 7 gece 8 gündüz civarı sürüyo, konaklama için yakın oteller veya uzak oteller die kategorileri var, fiyatta ona göre değişiklikler oluyo, tabii düğün tarihi de fiyatı belirleyen temel unsurlardan. ama extralar hariç kişi başı 1500tl civarı gibi çıkıyo. Biz düğün tarihini daha dün kesinleştirdiğimiz için tur programamı henüz netleşmedi, ama iyi araştırmak lazım, sonuçta balayı hayatta bi kere yaşanıyo :KK69:

ben de gittim italya'ya balayı için değil ama gezmek için bile oldukça romantik biyerdi:KK70: kim söylediyse doğru demiş romayı fln görmeden gelmeyin bence de:)

ben de gittim italya'ya balayı için değil ama gezmek için bile oldukça romantik biyerdi:KK70: kim söylediyse doğru demiş romayı fln görmeden gelmeyin bence de:)

:KK49: giden birilerinin fikirleri benim için çok önemli canım, roma&floransa&vendik üçlüsü yeterince romantik geçer umarım :KK69: çok yorucu geçmesin yeter :KK34:

çok teşekkürler verdiğin bilgiler için:KK16:
Siz gidip döndükten sonra da izlenmlerini paylaşırsan çok sevinirim.:kk77: Bizim daha bayaa var da malum:KK68:

X