2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Kızlar ya liseden arkadaşımla konuşuyorum...Bir tane oğlu var 1. sınıfa gidiyor...1 tane düşük yapmış...1,5 yaşında kızı var ve 2 aylık hamileymiş yine...Nasıl becerdin diyorum...Eşim üstüme çeketini atsa kalıyorum diyor...Offfff

Kızlar ya liseden arkadaşımla konuşuyorum...Bir tane oğlu var 1. sınıfa gidiyor...1 tane düşük yapmış...1,5 yaşında kızı var ve 2 aylık hamileymiş yine...Nasıl becerdin diyorum...Eşim üstüme çeketini atsa kalıyorum diyor...Offfff

kısmet işte canım bu işler yeni listeyle sen ilgileneceksin artık bakarsın sana uğur getirir ve sende bu ay hamiş olursunboshayallersmile

bazılarının 1i çocuğu zor olsada 2 . kolay oluyor
bazılarının ilki kolay oluyor 2. zor oluyor
benim bir arkadaşım var
1 çocuğu var görürsünüz sizden önce hamile kalacağım diyor bir arkaşımla bana 1. kolay olmuş ona güveniyor adet düzensizlliği var
ama kolay olmuş işte

Canım sıkma canını bunları duyup lütfen sonuçta hepimizin yazısı farklı

haziranda o da çalışmalara başlayacak doğum tarihini bile ayarlamış
şubat doğumlu olması için haziranda çaılşması gerekmiş

haziranda o da çalışmalara başlayacak doğum tarihini bile ayarlamış
şubat doğumlu olması için haziranda çaılşması gerekmiş

İnşallah istediği gibi olur...Beklemenin ne demek olduğunu biz gayet iyi biliyoruz...

Canım senin yeni beklenmeyen regl tarihin ney...

X