2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

olsun cnm idare ederler seni öle yormazlar pek,okul bitsinde rahat edersin ne güzel,benim eşimde aöf de oda geççek bakalım busene notları iyi gelmiş

tamam cnm görüşürüz kendinize iyi bakın bende annem geldi onla ilgileneyim biraz byeee

olsun cnm idare ederler seni öle yormazlar pek,okul bitsinde rahat edersin ne güzel,benim eşimde aöf de oda geççek bakalım busene notları iyi gelmiş

canım bizim sınav ili Ankara gidebilecek miyim acaba çok önemli sınav benim için kazanırsam staj başlatacağım şimdiki çalıştığım yerde 3 yıl sonra tekrar sınav onuda verirsem smmm olacağım

hmmm kötü olmuş cnm önemlide bi sınavmış,sağlık olsun cnm inşallah hakkında hayırlısı olsun,karışık bi durum,zamanı gelmeden bilemicez

hmmm kötü olmuş cnm önemlide bi sınavmış,sağlık olsun cnm inşallah hakkında hayırlısı olsun,karışık bi durum,zamanı gelmeden bilemicez

aslında biz bu sınavdan sonra düşünüyorduk sonra dedik belki bir sorunumuz vardır istediğimiz zaman olmaz bide hayat ertelenmeye gelmiyor kasım da olmazsa martta var bide

marttaki sınava gir cnm valla hiç stress yapma bende kasımda yüksek lisans sınavına gircektim nisanda da var seneye nisanda gircem artık kasımda karnı burnunda giremem yani,sende öle yap valla

marttaki sınava gir cnm valla hiç stress yapma bende kasımda yüksek lisans sınavına gircektim nisanda da var seneye nisanda gircem artık kasımda karnı burnunda giremem yani,sende öle yap valla

eşimde dosyayı açarız dedi kasımda girebilme durumun olursa girersin olmazsa martta kine dedi hakkımız devam ediyor çünkü dosya hemen yanmıyor

evet evet en güzeli,hiç sen gircem diye stress yapma bak duruma göre,belki iyi olursun girersinde hiç belli olmaz,hayırlısı olsun artık

deniz1958 sen hamilesin sanırım sende ne gıbı belırtıler oldu yumurta donemınden sonra bana anlatabılırmısın

deniz1958 sen hamilesin sanırım sende ne gıbı belırtıler oldu yumurta donemınden sonra bana anlatabılırmısın

canım adetime 4-5 gün kala oldu belirtiler meme uçlarım koyulaştı iicene elleyince ağrıyordu mide bulantım oldu 1-2 kere ama adetime yakın adet belirtilerim oldu zaten 10 dakikada bir bakıyordum oldum mu olmadım mı diye 2gün kala mı neydi test yaptım çıkmadı adet günüm akşamı yaptım çoook zor göründü kızlar sabah yap demişleri sabahta yaptım yine çoookk silikti benim adetim hiç gezikmez aksine erken gelir bizde dayanamadık kan testine gittik onda 59 çıktı doktor çok yeni daha gebesiniz dedi

yumurtlama donemınde yaptıgında pekı hamıle kaldıgını hısettın mı mesala dunden oncekı gun esım bosaldıgında tuhaf tuhaf sesler duydum sendede oldu mu canım sankı bırsey akıyor gıbıydı:kedi:

cnm daha yumurtlama döneminde hamile olunmazki hemen, sen ozaman yumurtlucaksın spermin yumurtaya tutunması ve rahime yerleşmesi 1 hafta alıyo bunu adetine biraz süre kala anlayabilirsin ancak,oda hemen hemen adet belirtileriyle aynı gidiyo belirtileri,öle ilişki sırasında ses gelme falanda olmadı bende bana sormadın cnm ama bende olanı söliyim dedim,zaten hamilelik olmuş olsa bile ilişkiyede girebilirsin hiç öle olmazmı diye düşünme,benim dr.um ilişkide yasak yok dedi zaten vajinal ultrasona girdim aynı hesap yani

Yok canım ilişki sırasında öle dinlemiyorum kendimi kaydirigubbakcemile3

dogru söylüyorsun canım ben kafaya cok taktım bu cocuk meselesını ruyalarıma dahı gırıyor o yuzden meraktan soruyorum

Kızlar ben 2004 yılından beri çalışmaktaydım...Hem okudum hem çalıştım...Hiç boş kalmadım ben...Taki 15 ay öncesine kadar...Ewlendim ve çalışmayı bıraktım...Çalışmayı okadar çok istiyorum ki anlatamam...Alışmışım ama eşim izin vermiyor...4 duvar arasındayım hep...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…