2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

saziye canım iyiyiz.sen nasılsın?ikimizde erkenciyiz.benim eşim nöbetçiydi kalktım onu gönderdim.benim dersim öğleden sonra başlıyo şimdi de temizlik mi yapsam tembellik mi yapsam diye düşünüym:KK66:

canım bende eşimi 8de gönderdım .. miğdem kazınıyo böyle bi şekilim bugun hıc ış yapasım yok valla... ben tembellık yapmayı dusunuyorum :KK70:

canım bende eşimi 8de gönderdım .. miğdem kazınıyo böyle bi şekilim bugun hıc ış yapasım yok valla... ben tembellık yapmayı dusunuyorum :KK70:

ayyy valla sen bugün yapmazsan yarın yaparsın.benim sadece çatşsmba sabah dersim yok.onun dışında 8-16:00 çalışyn:KK43:ben başlıyayım en iyisi.ama bi yandan da takip ederim sizi

ayyy valla sen bugün yapmazsan yarın yaparsın.benim sadece çatşsmba sabah dersim yok.onun dışında 8-16:00 çalışyn:KK43:ben başlıyayım en iyisi.ama bi yandan da takip ederim sizi

anaa ozaman sen hemen başla :)) ben bı ortalıgı yüzeyden toplarım bugun silme işine hıc gıresım yok . mısafırımde yok zaten :KK70: ama ben hep böyle dedıkce pat dıye bırı gelıyo. ins gelmez cekesımde yok :sinifsinif:

sen hala regl olmadın mı canım?

yok olmadım :) hafta sonunu beklıyom test ıcın eger bısey cıkmazsa pazartesi veya salı doktora gıtcem. tek başımada gıdemıyorum hıcbıyere yeniyim burda yolları bılmıyom
mecbur eşimle gıtmem lazım oda calısıyo izinde alamıyo uzadıkca uzuyo zaman

günaydın kızlar bende erken uyanıyorum hep artık,ilk zaman 6 yada 7de kalkıyodum şu 15 gündür 8de uyanıyorum artık,siz neler yapıyosunuz,keyifler iyidir umarım

günaydın kızlar bende erken uyanıyorum hep artık,ilk zaman 6 yada 7de kalkıyodum şu 15 gündür 8de uyanıyorum artık,siz neler yapıyosunuz,keyifler iyidir umarım

gunaydın canım ... uyu uyu dinlen sen. bebişinden ne haber :) ılk zamanlar belkı heycandan erken kalkmışındır lülülülülülü

yok cnm ya nerde uyumak 1 saat yataktan kalkmıyorum hem,ama geceleride 11i bulmadan uyuyorum,vücut düzene giriyor heralde,bebişte iyi işte içimi bulandırıp duruyo,birazdandan yemek yiyim diye zorlucam kendimi bakalım,sen hangi şehirdesin cnm
pretty kolay gelsin sana cnm bi bugünün varmış sabahtan müsait onda da dinlensen bi dert iş güç yapsan bi dert,dinlen haftasonu yaparsın ya boşver

yaa bende 5 sene önce kayseride kalmıştım 20 gün,antrenörlük kampı vardı yukarı talasta, hayatımda ilk defa okadar kar görmüştüm,benim boyumdan uzun yani, hergün sabah akşam yolları açmaya geliyorlardı,ama biraz tutucu bir şehir gelmişti,bir tane el elele bi genç çift görmemiştim

yaa bende 5 sene önce kayseride kalmıştım 20 gün,antrenörlük kampı vardı yukarı talasta, hayatımda ilk defa okadar kar görmüştüm,benim boyumdan uzun yani, hergün sabah akşam yolları açmaya geliyorlardı,ama biraz tutucu bir şehir gelmişti,bir tane el elele bi genç çift görmemiştim

bılmem canım ne desem yalan olur.. ben cıktıgımda eleleyim hihoyyyt

en cok gördüğüm kızlar cok bozulmuş burda erkeklerın gozunun ıcıne ıcıne bakıyolar cılveler giyinişlerı felan tabı hepsı degılde. liselı kucuk kucuk kızlar yıyecekler nerdeyse erkeklerı cok ıgrencler o...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 iyi yapıyosun,bende 5dk kahvaltı edip geliyorum hemen

slm kızlar günaydın nasılsınız bakalım ben 2 gündür yoktum naptınız bakalım yeni hamişlerimiz varmıııı?

bıldıgım kadarıyla ıkı gundur yenı haber yok canım :) sen neler yaptın sen hamıle degıldın demı

reql günüm cuma günü canım bekliyorum bakalım ama hiç sanmıyorum çünkü hiç belirti yok sadece böbreklerim yada o kısımlarda biyerler aqrıyor

X