2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kizlarr ben den 2 gundur kahverengimsi biseyler geliyor .bu nedir yaa deli olucam. acaba bebis yerlestimi ne olur bi yardim edin yaaa

Regline kaç gün var ki? Bak canım bende hiç kanama olmadı, o yüzden bilemiyorum.Ama kişiden kişiye değişiyor.Olabilir yani neden olmasın.

sonsenabd kız sen hamile değilmiydin pardon o zaman bekle bakalım devam etmezse yerleşme kanaması olabilir

sonsenabd kız sen hamile değilmiydin pardon o zaman bekle bakalım devam etmezse yerleşme kanaması olabilir

yok degilim, daha ilk denememiz.cok yogun degil ama peceteye geldigini goruyorum.Arkadaslar gulmeyin ama stresten kasik neresi onu da tam kestiremiyorum.acaba karnim mi agriyor kasiklarim mi agriyor bilemiyorum

kizlar ben ABD yasiyorum arada 7 saat fark var .kursa gitmem lazim ama bugun gitmedim .cunku kurstan gelince tr gece oluyo kimse olmuyo .sizlerle konusabilmek icin gitmedim bugun

canim adetime 7 - 8 gun var ,simdi baktim yine yok .Kafayi yiyecegim bu ne ya .dun de test yaptim yok bisey

Daha erken çıkmaz şimdi idrar testinde 3 önce yapanlarda bile çıkmıyor.Bence biraz sakin ol sen ve bekle biraz.Zor beklemek ama yapcak bişi yok.Bak ben tam 37 gün bekledim test yapmak için : )

kizlar ben ABD yasiyorum arada 7 saat fark var .kursa gitmem lazim ama bugun gitmedim .cunku kurstan gelince tr gece oluyo kimse olmuyo .sizlerle konusabilmek icin gitmedim bugun

Ah canım kursunu aksatma git yine konuşuruz senle bazen eşim nba maçalrını izliyor amerikada yapılıyor ya bizde gece kuşu oluyoruz bazen

Sende bugün en sakin olan zamanda kursa gitmemişsin.Bugün burası pek sakin kimsecikler yok :çok üzgünüm:

ayyy turkiye deki herkese de hamileyim dedim. Ne zaman dogucani bile soyledim .ocak 16 bebis gelicek icime oyle doguyor .simdi agliyorum neden agladigimi da bilmiyorum, Pisikolojim alt ust oldu .

burada konusacagim kimsem yok . sadece esim var .cok bunaldim artik .hamilemiyim degilmiyim belli olsun artik yaaaa

ayyy turkiye deki herkese de hamileyim dedim. Ne zaman dogucani bile soyledim .ocak 16 bebis gelicek icime oyle doguyor .simdi agliyorum neden agladigimi da bilmiyorum, Pisikolojim alt ust oldu .
kız sen hamilesin heral bak saçma saban şeylerede ağlar oldun buda belirti ona göre keşke hemen söylemeseydin bir daha kalp atışını duymadan söyleme hamile olduğunu bence

burada konusacagim kimsem yok . sadece esim var .cok bunaldim artik .hamilemiyim degilmiyim belli olsun artik yaaaa
Ayyy yurt dışında yaşamak çok zor birde dillerini bilmeyince sana da allah kolaylık versin canım boşver üzülme çok kalabalıkta bazen çekilmez oluyor

kızzz daha test yapmadan nıye hamıleyım dedıın

bilmiyorum niye dedimi . bugun de sanki hamile degilmisim gibime geliyor ..Annem lerle konustum onlara biseyde diyemedimm . ama ben den gelen kahverengiye yerlesme kanasi diyolar . o yuzden dedim heralde kaptirdim kendimi durduramiyorum.

kızlar benım akıntım var sabah berı cok degıl ama akınca hıssedıyorum.. sızce yumurtluyomuyumdur cunku dünde yumurtalıklarım agrıdı? son adet tarıhım ya21yada23martmı neydı unuttum :)) yumurtlama günüm cokdaan gectı bılıyomda adet duzensızlıgım oldugu ıcın sımdı yumurtlama oluşabılırmı sızce ?

Herhalde hamilesin.Bende test yapmadan 3 gün önce eşimi aradım sanırım hamile değilim dedim ve ağladım.Ve psikolojim çok kötüydü.AY SAÇMA SAPAN HERŞEYE ağlıyordum.

Çok stress yapmak bak herşey olucağına varır.Senin kaçıncı denemen.

bilmiyorum niye dedimi . bugun de sanki hamile degilmisim gibime geliyor ..Annem lerle konustum onlara biseyde diyemedimm . ama ben den gelen kahverengiye yerlesme kanasi diyolar . o yuzden dedim heralde kaptirdim kendimi durduramiyorum.

canım bendede gecenlerde adetıme 1-hafta -ongün kala lekelenmeler olmustu cok heveslendım bebek dıye ama degılmış . ınsalllaaaaaaaaaah sende bebekdır canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…