2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kizlarrrr kimse yok galiba. Ya benim belim cooook kötü agriyor agrisindan duramiyorum ne oturabiliyorum nede yatabiliyorum normal mi bu ya :sinifsinif:

estamp cnmn sende hamileymişsin cnm tebrik ederim inş sağlıkla huzurla alırsın kucağına güzel bebeğini
kızlar kimse varmı yaaa kasıklarım çok ağrıyor bugün çalışma yaptık ondanmı acaba dünde çok midem bulandı ama biliyorumki hepside psikolojik.çünkü adetime 2 hafta var ve şimdiden belirti yaşamam imkansız

amin canımçok sağol...
bu arada belki yaşadıkların yumurtlama beirtisi olabilir tatlım

kızlar müjde müjde müjdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm. çiftttttttttttttttttttt çizgiiiiiiiiiiiiiiii hemde okadar belirginki anlatamammmmmmmmmmmmmmmmmmm. yanıltmaz dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.yarabbim inannamıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm. ellerim titriyooooooooooooooooo.

denizcim cok cok sevindim gercekten..opuyorumnanaktan
hatta kendim hamile kalmis kadar sevindim..
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin caniim..darisi basimiza olsun yerimseniben

günaydın kızlar denizim hamileymiş ne kadar güzel yaa çok sevindim darısı bize

kızlar hepinize iyi geceler. yarın inşalalh gzüel bi test sonucu alırım. byyyyyyyyyyy

Gülüm geri geldigin zaman senin yardimina ihtiyacim olacak. Sendede migdenden birseylerin agzina kadar ciktigi hissi oluyordu degil mi ögrenmeden önce? Hemen hemen bir hafta önce olmustu bende bugün gene basladi. Kasiklarimda sancida var bugün, birkac gündürde belimin agrisindan duramiyorum. Ayagi kalkinca bas dönmesi degilde hafif sarhosluk gibi birsey oluyor.

Sendede böyle miydi canim?

Gülüm geri geldigin zaman senin yardimina ihtiyacim olacak. Sendede migdenden birseylerin agzina kadar ciktigi hissi oluyordu degil mi ögrenmeden önce? Hemen hemen bir hafta önce olmustu bende bugün gene basladi. Kasiklarimda sancida var bugün, birkac gündürde belimin agrisindan duramiyorum. Ayagi kalkinca bas dönmesi degilde hafif sarhosluk gibi birsey oluyor.

canım ya senı umıtlendırmek ıstemem ama sankı bana hamıleymıssın gıbı gelıyor ınsallahta oyledır canım senın adet gunun ayın kacında

Canım benimde 3 akşam öncesi felekat başım ağrımaya başladı sonrada mide bulantısı fazla bastırdı...Düşün artık suyu bile içemiyordum boğazıma kadar dayanıyordu...Sonra 2 gün zaten evin içinde uyku modunda gezdim...Halsizlik vardı sıkıntı vardı yani senin dediğin gibi sarhoş tipi gibiydi işlerimi tutunarak yapıyordum ama bel ağrım olmadı hiç...

Daha bir hafta var canim beni deli edende bu zaten eyvahedigeldismile

canım olabılır bende de kasıklarımda sankı krap gırer gıbı agrı oldu sankı gazım varmısta cıkaramıyormus gıbı bı basınc oluyordu goguslerım agrıdı bırde sankı cok yorgundum hep uyumak ıstıyordum canım benım az kalmıs ama bana sen sankı hamıleymıssın gıbı geldı hıc canını sıkma sıtres yapma umarım hamıssındır canım dort gozle hamıle haberını zı beklıyoruz

canım olabılır bende de kasıklarımda sankı krap gırer gıbı agrı oldu sankı gazım varmısta cıkaramıyormus gıbı bı basınc oluyordu goguslerım agrıdı bırde sankı cok yorgundum hep uyumak ıstıyordum canım benım az kalmıs ama bana sen sankı hamıleymıssın gıbı geldı hıc canını sıkma sıtres yapma umarım hamıssındır canım dort gozle hamıle haberını zı beklıyoruz

Canim bunlarin aynisi bendede var. Icim baska diyor mantigim baska diyor. Adet olmama daha bir hafta var ama eger erken yapilan testlerden yapsam cikar mi acaba ne dersiniz?

CHOCOLATE canım peki akıntı durumun nasıl...
Canım 1 hafta var diyorsun adetime ama yumurtan erken çatladıysa işlemde erken oluyor o nedenle belkide bebek belirtileridir bunlar...

chocolatecım en ıyısı kan testı yaptırmak.dr.a gıtsen daha ii .boyle kendını yıyıp duracagına gıt.test yaptır rahatla.ama sımdı en ıyı kan testı bellı eder.ıdrar testı etmez

yaa kızlar benım bugun 15. gunum.adetıme 12 gun var.yumurtam 2-3 gun once catladı.sımdı hıcbır belırtım yok.sızce belırtı ıcın erkenmı.yoksa bu ayda mı olmıycak

chocolatecım en ıyısı kan testı yaptırmak.dr.a gıtsen daha ii .boyle kendını yıyıp duracagına gıt.test yaptır rahatla.ama sımdı en ıyı kan testı bellı eder.ıdrar testı etmez

Hazel suan hicbir belirti olmaz zaten daha cok erken.

Vallahi hazirlaniyorum simdi hayal kirikligina ugrayacaksam bugün ugriyayim cok erken ama sayet birsey var ise doktor görür herhalde yoksada hayal kirikligina ugrarim ama rahatlarim en azindan.

Vallahi hazirlaniyorum simdi hayal kirikligina ugrayacaksam bugün ugriyayim cok erken ama sayet birsey var ise doktor görür herhalde yoksada hayal kirikligina ugrarim ama rahatlarim en azindan.

canım benım test ıcın erken ama doktora bıle gıtsen senden kan tahlılı ıstıyecek sen bence kanda baktır orda varsa cıkar zaten bazı arkadaslar kanda cok erken ogrenebılıyor canım ınsallah hayırlı haberlerle gelırsın

yaa kızlar benım bugun 15. gunum.adetıme 12 gun var.yumurtam 2-3 gun once catladı.sımdı hıcbır belırtım yok.sızce belırtı ıcın erkenmı.yoksa bu ayda mı olmıycak

Canım bende doktora kontrole gitmeden önce akıntım geldi ağrılarım oldu ama doktora bir gittim daha çatlamamıştı yumoşum sonra doktordan gelince kesildi ağrılar demekki dedim çatlayınca ağrı olmuyor çatlamadan ve çatlarken ağrı oluyor...Senin yumoşlarda çatlamış olabilirler...

Canım için içini yeyeceğine git bir kan testi yaptır çıkmazsada üzülme çünkü daha var gününe...

Canım bende doktora kontrole gitmeden önce akıntım geldi ağrılarım oldu ama doktora bir gittim daha çatlamamıştı yumoşum sonra doktordan gelince kesildi ağrılar demekki dedim çatlayınca ağrı olmuyor çatlamadan ve çatlarken ağrı oluyor...Senin yumoşlarda çatlamış olabilirler...

ama gülüm adetime 5 gün kala catlarmiki? Evet senin dedigin gibi yapacam bence birsey cikmayacak ama hicdegilse kafam rahat olur. Ama ister istemez üzülecegim tabiiki.

ama gülüm adetime 5 gün kala catlarmiki? Evet senin dedigin gibi yapacam bence birsey cikmayacak ama hicdegilse kafam rahat olur. Ama ister istemez üzülecegim tabiiki.

Canım ben onu sana yazmadım canım başka bir arkadaş soru sormuştu ona yazdım ama alıntılı olmayınca frekanslar karıştı...
Canım sen en iyisi kendini dinle ona göre kan testi yaptıracakmısın yaptırmayacakmısın ona karar ver...Adetine 5 gün kaldıysa bence kan testi yaptır hele adetin düzenliyse...Başka topiklerde okudumda adetine 4 gün kala 3 gün kala hatta 6 gün kala hamiş olduğu çıkanda vardı bence sen geç kalmadan yaptır istersen testini...

X