2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

neden siliniyorsun canim insallah mayisa

inş. canım geçen aydan ümidim yoktu ama bu aydan var :)

Tebrik ederim hayırlı olsun darısı başımıza

Canım inşallah beraber mayısda olur bebişimiz

inş. canım

canım silmek olmaz mayıs ayına eklenirsin umudumuzu yitirmek yookk

yok umudumu yitirmedim bu ay incire başladım topik açtım incir üzerine artık bakalım
:)
kizlar ben de bugun test yaptim ve sonuc pozitif!! henuz soktayim galiba :)

tebrik ederim canım darısı bizim başımıza

ben size demedim arkadaşlar ayın sonuna doğru patlama olucak..bakın bugünden başlayarak 30 nisana kadar booll hamiş çıkacakkk

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

vesade.............................21 nisan...............2.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan..................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan..................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
sipiga.............................24 nisan..................1.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
estamp..........................26 nisan...................1.aşılama
deniz1958......................27 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
azize1...........................29 nisan...... ............1.deneme
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
mutter.............................6 mayıs................3.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
hilal24.............................????????.................3.deneme

beklemedekiler

toprakceylin.....................19 nisan................2.deneme

ohhhhhhhhhhh ya sÜper bı haber geldı sonunda. Edacım Çok ama Çok tebrık edıyorum.ınŞallah saĞlıkla kucaĞına almayı nasıp eder rabbım. Ya darısı bızee...

hıllacım umudunu yıtırmek yok, kı gÖrdÜĞÜm kadarıyla yıtırmemıŞsınde . Ama mayısta beklenen tarıhını verde ekleyelım canım.

ben size demedim arkadaşlar ayın sonuna doğru patlama olucak..bakın bugünden başlayarak 30 nisana kadar booll hamiş çıkacakkk

canım ya gerçektenmi. Kendi adıma bi türlü umutlanamıyorum.bacağım ağrıyo adet olucam diyorum. Ama niyeyse kasığımda batmalr var.offff ya bi belli olsa da bende gitsem doktora.

toprakceylın sen d eÖĞretmensın bıŞey sorucam okuldan ızınlı gıttıĞınde dÖnÜŞte mutlaka nerede olduĞuna sdaır kaĞıt ıstıyolarmı. Ben dah Önce gımıŞrtım ıstememıŞlerdı. Şımdı aŞılama ıÇı gıdıcem ya bılınsın ıstemıyorum. Artık eĞer ıstıyolarsa hastayım falan dıyıp saĞlık ocaĞına gırıŞ yaptırırım. Napıyım. Kımsenın aĞzına laf vermek ıstemıyorum

arkadaşlar lütfen yardım edin
yarın yumurta takibi için randevum var
ilişkiye girmemem gibi bir şartı var mı????

sevdalınka yok Öle bıŞey canım. Gırebılırısn. ılıŞkı yumurta gelıŞımını etkılemezkı. KaÇıncı gÜnÜn.

kizlar ya ben ovalasyon testi yapdim negativ cikti ama ben eminim asagida birseyler oldugundan :KK43: Cok asiri akintim var. Üstelik kasiklarimda bir agirlik hissediyorum. Birde cok az geldi ama su uzantili transparan akintidan geldi o akintinin yumurtanin catlamasi anlamina geldigini adim gibi biliyorum. Bir belirti daha var ama oda cok özele giriyor onuda söylemiyeyivereyim. Aldigim ovalasyon testleri cok uyduruk ucuz birsey ondan olabilir mi acaba. aranizda bu konuda profosyonel olan var mi??

denizcim okul zamanı gıdersen okula gelmedıgın ve o gun sevklı sayıldıgın ıcın dr.un yazdıgı kagıdın fotokopısını cektırıp ıdareye verıyorsun.yanı bızımkıler ıstıyor.ya baska yere gıtmıssen de hastaneye gıtmemıssen.sankı yalan soylıycez.uyuz bızımkıler bıraz.ama haftasonu gıdersen vermene gerek yok.ben haftasonu gıdıyorum ve benım hastaneye gıttıgımı ve hangı bolume gıttıgımı bılmeleını ıstemıyorum.dolayısıyla vermıyorum haftasonu oldugu ıcın

kizlar ya ben ovalasyon testi yapdim negativ cikti ama ben eminim asagida birseyler oldugundan :KK43: Cok asiri akintim var. Üstelik kasiklarimda bir agirlik hissediyorum. Birde cok az geldi ama su uzantili transparan akintidan geldi o akintinin yumurtanin catlamasi anlamina geldigini adim gibi biliyorum. Bir belirti daha var ama oda cok özele giriyor onuda söylemiyeyivereyim. Aldigim ovalasyon testleri cok uyduruk ucuz birsey ondan olabilir mi acaba. aranizda bu konuda profosyonel olan var mi??

chocolatecım.bnde aynı sorundan muzdarıbım.bnım 10. gunum.2 gundur transparan uzayan akıntım vardı.bugun beyazımsı uzayan yapıskan akıntım var ama ovulasyon testım negatıf ıkı gundur.yanı ıkıncı cızgı coooook sılık cok zor gorunuyor.kafayı yıycem.bende anlamadım ya.benımkı 50 tllık ve 5 tane var.ucuzundan bilmiyorumkismileda degıl.baby start markası eczaneden aldım.ıyı markaymıs.

kizlar cok tesekkurler guzel dileklerinize. hic moralinizi bozmayin, benim bu ilk denemeydi ama hic umudum yoktu, adetlerim duzensizdir, ama oldu mu oluyor iste...darisi herkesin basina insallah

chocolatecım.bnde aynı sorundan muzdarıbım.bnım 10. gunum.2 gundur transparan uzayan akıntım vardı.bugun beyazımsı uzayan yapıskan akıntım var ama ovulasyon testım negatıf ıkı gundur.yanı ıkıncı cızgı coooook sılık cok zor gorunuyor.kafayı yıycem.bende anlamadım ya.benımkı 50 tllık ve 5 tane var.ucuzundan bilmiyorumkismileda degıl.baby start markası eczaneden aldım.ıyı markaymıs.

hmm canim biz bu isi nasil cözecegiz ya. Ben eminim birseyler oldugundan cünki kasiklarimda agirlik var, cok akintim var yani bugün normal günlerden olmadigindan eminim. Yok benimki cok kiytirik cünki internetten görmeden almistim yani cubugu bile yok düsün. Cözemedim gitti...

X