2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

tamammm canımmm sanada iyii çalışmalarrr bol bol çalış sende emiii opuyorumnanaktan

hazele kal geldi galiba ohaoldumsmile

yok kızlar ya denemek lazım tabi:kedi: ben bısı sorcam.benım bugun 8. gunum.krem gıbı yapıskan akıntı oldu.cok az ama.bu ne anlama gelıyor? ovulasyon yakınmı demek.zaten ben 25 gunde oluyorum.

yok kızlar ya denemek lazım tabi:kedi: ben bısı sorcam.benım bugun 8. gunum.krem gıbı yapıskan akıntı oldu.cok az ama.bu ne anlama gelıyor? ovulasyon yakınmı demek.zaten ben 25 gunde oluyorum.

Canım benimde ilk olarak bu ay başta cream rengi uzayan akıntım geldi sonra şeffaf renge dönüştü...Sen çalışmaları sıklaştır canım...Peki yumurtlama günlerin nezaman bugünmü...

bende şöyle bişey okumuştum akıntın eğer parmağında uzuyosa eğer yumurtlama günü olyomuş yani onun belirtisi bildiğim kadarıyla

bende şöyle bişey okumuştum akıntın eğer parmağında uzuyosa eğer yumurtlama günü olyomuş yani onun belirtisi bildiğim kadarıyla

Ewet canım o uzayan akıntıyı görünce ya yumurta çatlamak üzere yada çatlamıştır...Bu akıntıyı görünce o günleri boş geçmeyin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…