2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ya arkadaşlar hepinize çok teş.ederimm allah hepimizin gönlüne göre versin..inş dediğiniz gibidir..ama çok korkuorum bennn ya deilsemm:KK43:(

Ay kızlar uyuŞuk uyuŞuk duruyordum bu hamıle haberı benı kendıme getırdı sankı ben hamıle kalmıŞım gıbı...
Allah ım banada o duyguyu yaŞat ne olursun...

Canım ılk bebıŞmı...kaÇıncı denemen...bıŞey uyguladınmı hıÇ...belırtılerın neler...
Ayy Çok sorundum ama yaz yaz yaz...

Canım İlk bebİŞmİ...kaÇıncı denemen...bİŞey uyguladınmı hİÇ...belİrtİlerİn neler...

Canım İlk bebİŞmİ...kaÇıncı denemen...bİŞey uyguladınmı hİÇ...belİrtİlerİn neler...

ilk bebiş cnm..uyguladğm bişii olmadı..ama 3 aydır denioz..belim ve sırtım çok ağrıoo gerçi ben bunu adet ağrısına bağlamıştm bel ağrımı ama adet günümdn çk önce başladı bel ve sırt ağrım..inş..bebişin belirtileridir..

Ya kızlar bıŞey dıyeceĞım...dÜn Şeffaf akıntım geldı Çok azda olsa...dÜnden berı kasıklarımda aĞrımda var...sankı adet olacakmıŞım gıbı...dÜn akŞam yaramazlık oldu ama bu akŞam kandıramıyorum koÇıŞı...yarın zaten yıne mecburı olcak cuma doktora gıdeceĞız...1 gÜn Önceden yaramazlık yapmayı sÖyledı ıÇerde sperm olması gereklı ımıŞ...Şımdı ben dÜn yaptım bugÜn yapmasam olur dımı...zaten mecburu yarın yıne olacak...eĞer yumurtalarım Çatlıyorsa zaten 1 dolu 1 boŞ yaptık Şımdıye kadar...

ilk bebiş cnm..uyguladğm bişii olmadı..ama 3 aydır denioz..belim ve sırtım çok ağrıoo gerçi ben bunu adet ağrısına bağlamıştm bel ağrımı ama adet günümdn çk önce başladı bel ve sırt ağrım..inş..bebişin belirtileridir..

off offfff...benimde inşallah bu ay bebişim gelir...

denizim bu arada aşılama öncesinde 3 tane yumurtam oluştu,doktor çoğul gebelik olabilir dedi.Ama ben şikayetçi değilim,kör istedi 1 göz Allah verdi 2 göz derim...sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

tabi 1 tanesinin bile tutmama olasılığı da var... bu arada hamiş haberlerini görünce acaip sevindim yaa...

iyiakşamlar herkeseee.bugün çok yoğundum bndee kayınvalidem ameliyat oldu onun yanındaydımm eve geldimm yattım uyudum ondan pek gremedim.denizcim canım olduğum zmn haber vericem ama daha olmadım.demin alt komşum geldi onunda bebeği var hamile oduğunu zmn belki 10 tane tst yaptım bn dio ama hep öğleden sonra yapmışım negatif çıktı dio sonra sabah aç karnına yapmış bu sefer pozitif çıkmış şimdi bn sabah bidaha yapcam test bakayım o nasıl çıkıcak.ama adet sancım var iki gndür yoğun bi şekilde geldi sanıyorum ama yok gelmemiş.beyazımsı akıntılar gelio acaba iltihap falanmı var ondanmı gelir o akıntı bilgisi olan varmı.
kız yoksam sen hamilemisin belki de geç döllenmedir hee

yok ya sanmıyorum. ben hep öyleyim. bebeğimi kaybettiğimden beri. bi iyi bi kötü. kendimi çok zorluyorum iyi olmak adına. ama an geliyo tüm çabaalrım boşa saplanıpl kalıyorum geçmişe.
üzme kendini canım umutlarının kaybetme yine olur inşallah
arkdaşlr ben bugün test yaptım 2.çizgi silik çıktı:/ ne yapçağmı ne düşünceğimi şaşırdımm..adet 1-2 gün var...

tekrar yapmana gerek yok testini hamilesin bence

ıLFA tebrikler hamilesin...bu arada ben bi şey daha duydum..bilmiyorum doğrumu:gebelik testinde ikinci çizgi hemen belirginleşmiyorsa bebek erkek oluyomuş..bakalım ilfa sende tutacakmı

deniz senin günene de az kalmış sabret arkadaşım..olmazsa da canın sağolsun..bak bana bir ayı daha boş geçirdim..ama hayırlısı olsun diyorum...
bu arada arkadaşlar ben sizinle bir şey paylaşıcam..ben ağustos ayına kadar korunmayacağım..o zamana kadar olmazsa korunacağım....çünkü bu yıl 5. sınıfa okutuyorumseneye 1.sınıf ....hamile hamile uğraşamam...ama eğer eylüle kadar hamile kalırsam hamileyim diye 1.sınıf vermezler..yanii anlayacağınız benim 5 ay içinde oldu oldu..sonra bırakıcamm

gözyaşım gözümün ucunda duruyo

Canım benim ister inan ister inanma bu son 2 gündür bende öyleyim.Hatta bu akşam oturdum ağladım.eşime dedim karışma bana ağlayıp rahatlamam lazım, bir güzel ağladım.ÇoK Streliyim, bilmediğim, anlamlandıramdığım korkular yaşıyorum.Bilemiyorum bahar depresyonumu bizimki.Şu hamilelik olayınımı çok kafaya takıyoruz.İlk günlerde iyi başladı.Ama son 3 gündür stresden çalışma bile yapamıyoruz.Yarım kalıyorbilmiyorumkismile düşün artık halimi.Bu sefer olmadı, ya riskli günüm de kaçırmışsam diye stres yapmaya başlıyorum.Çok fenayım anlıyacağın.

Bir tek sende olan durum değil.Bahar mevsiminin vermiş olduğu depresifle beraber birde şu hamilelik olayı karışınca, kafayı yiyoruz.

deniz senin günene de az kalmış sabret arkadaşım..olmazsa da canın sağolsun..bak bana bir ayı daha boş geçirdim..ama hayırlısı olsun diyorum...
bu arada arkadaşlar ben sizinle bir şey paylaşıcam..ben ağustos ayına kadar korunmayacağım..o zamana kadar olmazsa korunacağım....çünkü bu yıl 5. sınıfa okutuyorumseneye 1.sınıf ....hamile hamile uğraşamam...ama eğer eylüle kadar hamile kalırsam hamileyim diye 1.sınıf vermezler..yanii anlayacağınız benim 5 ay içinde oldu oldu..sonra bırakıcamm

öğretmenliğin bu yanları da zor sanırım

X