2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

merhaba kızlar bende geldim ,okul gezme falan :)ee chocolate senin geçmiş oluyo adetin tam okumadım ama hamilemisin yoksa nasıl farketmedin 4gün geçmiş valla

Yok canim ya nerdee. Benim adetim düzensiz onun icin haplar aliyorum bakalim bir faydasi olacak mi. Bazi belirtilerden dolayi süphelenip ayin 23. de bir test yapdirmistim negativ cikmisti. Öyle birsey olsaydi cikardi yani. :gitme:

hayırlısı cnm ya,adet düzensizliğinden yumurtlama günlerinide tam anlayamıyorsundur değilmi,ozaman kafana göre takılcan zaten yumurtlama günleri her bünyeye göre değiştiği için hiç ummadığın bir anda hamile olabilirsin,sen yinde dikkat et valla hiç belli olmaz :)

selam kızlar, ben de yeni katıldım aranıza.. adet tarihim 18 nisan.. hayırlısı bakalım :)

slm herkese,ya benimde belirti sandığım herşey kayboldu 2 gündür :roflol: çok normal geçiyor günlerim sadece olan tek şey göğüs uçlarım büyüdü :) ama göğüslerim değil amann şu nisan 9 gelsede kurtulsam ne olcaksa olsun çok merak ediyorumm

eda80 hayırlısı olsun cnm bakalım belki 18 nisanda güzel haberlerini alırız

listenin başını çekiyorum :asigim: inşallah benle beraber güzel haberler gelir iki gündür belim ağrıyor benimde midem bir hoşş

Aranizda migdesi bulanan basi dönen kasiklarinda agri olanlar var mi kizlar :) Bakalim ilk kim basaracak :)

evet bendede baş dönmesi var hep şu 7-8 gündür ama bulantı yok,bide 2 gündür göğüs uçlarım büyüdü böle dik dik :) üşümüş gibi ama psikolojik olabilir bunların hepsi biz öle düşündüğümüz için öyle hissediyoda olabiliriz nisanda belli olcak hayırlısıysa

selam kızlar, ben de yeni katıldım aranıza.. adet tarihim 18 nisan.. hayırlısı bakalım :)

2010 NıSAN AYINDA HAMıŞ OLMAYI BEKLEYENELER

deniz1958.......................3 nisan..................1.deneme

welcome.........................5 nisan.................12.deneme

oozggee.........................6 nisan.......... .......3. deneme

sevdalinka06..................7 nisan..................7.deneme

sporstar..........................9 nisan .................1. deneme

horuda............................12 nisan.................5. deneme

ronya..............................12 nisan.................???????

mse121822.....................14 nisan................3.deneme

chocolate........ ...............30 Nisan........ .......3. deneme

bsbirkin...........................15 nisan................3.deneme

suur.................................18 nisan...............1.deneme

hilal24.............................21 nisan................3.deneme

d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme

andac.............................21 nisan.................3.deneme

nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme

denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme

azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme

carna81..........................30 nisan................2.deneme

eda80.............................18 Nisan................????????

karakaya..........................??????.......... .......??????

luckysenem.....................??????............. ....??????

ifsumnadial.......................??????.......... .......???????

elifecevural........................??????........ ........????????

integral0027.....................???????.......... .....?????

sellvi................................??????...... ............???????

esindirim..........................??????......... ........2.deneme

Kizlar vatana millete hayirli ugurlu olsun simdi kirmizilar geldi bende :roflol:Vallahi ben hic üzülmedim aksine sevindim bir yildan beri ilk defa dogum kontrol hapi kullanmadan kendiligimden aybasi oldum. Sadece birkac gün gecikmeyle hemde. Bu bana simdilik yeter adetim düzene binsinde bebisimin kacacak biryeri kalmiyacak nasil olsa ondan sonra delikafadulden

Denizim ben eda arkadasimizida listeye alip listeyi güncelledim buyur canim.

süper bir liste oldu :))hadi hayirlisi bakalim...hihoyyythihoyyythihoyyyt

canım senin martın 25inde de adet olman gerekiyodu. eeee ozman gecikti. test yapsana. ben bekleyemezdim. adetin geçtiyse hemen yap.

Bir hafta önce yapmistim canim ben bekler miyim hic sempatiksalakcinni

ama adetim geldi zaten bugün bu aylik benden umut kesildi ama umarim sizden biri basarir onun icin sizi takip edecegim :lepi:

hoşgeldin canım. ehmn güncelliyorum. inşallah gzüel hamiş haberleri alıcaz nisanda.

ya dinlemeyin kendinizi.yoksa bile biyerlerimiz ağrıyo gibi geliyo. çoğu kişi bi fark bile hissetmiyo.

listenin başını çekiyorum :asigim: inşallah benle beraber güzel haberler gelir iki gündür belim ağrıyor benimde midem bir hoşş

hadi bakalım gzüel haberler bekliyoruz senden. ol ki sevinelim. sonra biz

süper bir liste oldu :))hadi hayirlisi bakalim...hihoyyythihoyyythihoyyyt

evet hepimiz çok geçmeden hamiş olucaz. yılmak yokkkkkkkkk. başarıcaz kızlar. bebeişler gelicek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…