2009mart anneleri 2.bebeği ne zaman doğuruyoruz?

benim çocuklarımın arasında 5 yaş var. biz tam rahata alışmıştık ki kızım oldu iyikide var evin neşesi olmuş.

yok ben 7/8 sene düşünmüyorum şu anda.
tekrar her gece iğne olmalar filan psikolojim tekrar kaldırmaz.
Allah isteyene versin

benim esim abartiyo biraz simdiden istiyo izin versm ama ben düsünmüyorum 3 sene sonra felan olabiluu

reinem bu arada senin esinin adidami tolga

senin de mi?kaydirigubbakcemile3

bana bir kolikli yeter ikinci kolik gelirse ben kesin alkolik olurumdelikafadulden 2. sinin kolik olmama ihtimali garnti olsa kesin yapardım

kaydirigubbakcemile3

hiç öğle deme komsum ilk bebeğini çook zor yapmış..şimdi oğlu 8 aylık ve 2. bebeğinin olucağını geçen hafta öğrendi..2.5 aylık hamileymış ve kaza bebeği.....inanamıyorlar kocası benden dimi diye sormuş :roflol:

kızlar bende kararsızım kardeşsiz yalnız kalmayacağını bilsem bir daha hiç yapmayacağım ama tek çocuk olmak kötü benim ablamla 2 yaş aram var ve ben çok memnunum bir ablamın olmasından o yüzden iki sene sonra bende belki düşünebilirim bir taraftan kalabalık aile olmakta çok güzel canım

Benimki bir haftadir keske simdi gine hamile olsan özleidm hamilelik anlarini diyor:) hamileyken ben cok neseliydim simdi uykusuz ara sira CADU oldugumdan galiba... :)

benim eşimde hemen istiyor ama bakalım ben ne kadar sallayabilicem..hele erkek olacağını bilse şimdiden hazırlıklara başlar..ilkinide çok erkek istemişti ama kısmet ben memnunum kıızmdan..bakalım hayırlısı herşeyin...sanırım bi 3 sene bekleyebilirim.yaşımda çok genç değil senelerce bekleyecek durumumuz pek yok ama tek çocukla kalmam severim kalabalık aileyi öyle büyüdüm bende çünkü..sanırım biraz çelişkili oldu yazdığım ama bakalım zaman ne gösterecek...

bu seneye yada şimdi yapalım diyen annelerin uslu bebekleri var maşallah...sizinkiler gibi uslu bebe olacaksa bende isterim yok benimki gibi kolikli cadı size verecekse 10 sene sonra deyin.....

bravo valla, ben ocak annesiyim, hala çok zorlanıorum 2çocuğu hayal edemiorum diil 2sene 12sene de geçse yapamıycam sanırım, çocuk büyütmek çok emek istiyor Allah herkesin gönlüne göre versin

dayanamadım hemen yazayım dedım benım 4 yaşında bı kızım 2.5 aylık oglum var allah kısmet ederse kızımla oglum arası kadar yaş farkı ıstemem 3. de :) 2 yaşına kadar emzırdıkten hemen sona 3. sevıyorum cocukları napım olsun bızde 5 kardeştık anneme kızıyom keşke bı 5 daha olsaydık :) kızlar bı araya gelınce oyle guzel oluyokı ısterımkı cocuklarımda oyle olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…