2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

canım rosemim benım ne harıka seyler almısın yegenme..Allah guzel gunlerde gıydırmeyı nasp etsn tatlım

çiçeks canım çok tatlı oğluşunun helede örgü olanlara bayıldım sağlıkla giysin paşamız:nazar::1hug:

demet, huzun, ciceks. zuzum aldikalriniz cok cok guseller.. allah saglikla giydirmeyi de nasip etsin yavrulariniza ins...

kızlar hepinizin aldıkları çok güzel iyi günlerde giysin yavrularınız inşallah

demet,çiceks cicilerinizin hepsi birbirinden güzel.sağlıkla giysin bebecikler

Çok sağolun beğenmenize çok sevindim :1hug:

Grafiti,Beyaz Melek,Derin,Rosem sizinde aldıklarınız çok güzell.Melek o beyaz elbiseye bittim ben ama yaa çok tatlı kimbilir giyince nasıl duracak üzerinde iyi günlerde giysinler :nazar:

canım rosemim benım ne harıka seyler almısın yegenme..Allah guzel gunlerde gıydırmeyı nasp etsn tatlım
sermestim,cici teyzesı..cok tesekkkur ederızz.Şeniz
amın canım ıyı gunlerde ınsallah.:Saruboceq:

rosem çok tatlı kostümler almışsın paşana sağlıkla giysin inş. canım

Çok sağolun beğenmenize çok sevindim :1hug:

Grafiti,Beyaz Melek,Derin,Rosem sizinde aldıklarınız çok güzell.Melek o beyaz elbiseye bittim ben ama yaa çok tatlı kimbilir giyince nasıl duracak üzerinde iyi günlerde giysinler :nazar:
cicek,gaydin tesekkurler kıslar.:1hug:
saglıkla gıysın butun bebısler ınsallah.:Saruboceq:

bunlarda bizim cicilerimiz.hihoyyyt:nazar:

80286904.jpg

rosem cıcılerınıze bayıldım hepsı cok seker allahım gule gule saglıkla kullanmayı nasıp etsın ınsallah:1hug::nazar:

selssin oğluşunun cicileri çok tatlı bayıldım:lepi:hepsi çok güzel güle güle giydir canım....yerimseniben

X