2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

kızlar aldıklarınız gerçekten çok güzel allah güzel günlerde saglıkla giydirmeyi nasip etsin.
beyaz melek senin fındık çok şanslı böyle giderse doguma kadar kıyafetleri dolaplara sıgmayacak heralde benim bebişin cinsiyeti belli olmadan birşey almıyacagım birde erken alışverişe annem kızyor hiç birşey aldırmıyor son ay çarşıya gidiyoruz tabiki herşeyi annanemiz alıyor bende karışmıyorum tek kız oldugum için hiçbir zaman hevesini kırmadım anacımın çünki aynısını bizde kızlarımıza yapıcagız annelik çok güzel bir duygu allah herkese nasip etsin

picture20811wg6.jpg

w640.png

Son düzenleme:
Beyaz melek ne hoş cıcıler almışın ya walla bende heveslendım ben erken daha dıyorum korkuyorum nedense almaya zaten bızım yaramazın daha cınsıyetı de bellı olmadı 3şubatta bellı olucak ınslllah

kızlar bayıldım hepsi çok güzel..........çok heveslendim ya bende ilk fırsatta bişeyler alacam kızıma:1hug:

amanda pek ciciymiş:emir_bebek:
İlaydacık güle güle sağlıkla giyer inşallah:1hug:

selam kızlar bugün bizde dayanamadık ve prensesime ilk cicilerini aldık:asigim::nazar:Şeniz
İnşallah Rabbim giydirebilmeyi de nasib eder:Saruboceq::asigim:
Minik çileğime çilekli ciciler:asigim::nazar:

canım ne kadar tatlılar yaaa , Allah sağlıklı , güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin
bu arada aynı yatak örtüsünden bende de var yerimseniben

bunlarda çileğime ördüğüm ilk örgü:asigim::nazar:

Bere ve kaşkoluŞeniz

Modelini uydurdum-tatlicadiarzu-

Battaniyesini de örmeye başladım aynı ipten, harika oluyor, yumoş yumoş:1hug:

dsc04868hf4.jpg

w800.png

bunlara bittim ben yaaaaaa
ne şekerler delikafadulden
bi ara öğrenmeliyim senden nasıl yapıldığını yerimseniben

bunlara bittim ben yaaaaaa
ne şekerler delikafadulden
bi ara öğrenmeliyim senden nasıl yapıldığını yerimseniben

kafadan uydurdum bu modeli ama bende bayıldımkaydirigubbakcemile5
Tabikide öğretirim canım olmadı örer gönderirimŞeniz

hakkaten melekcim coşmuşsun delikafadulden
sana böyle diyorum ve ben güya 6.-7. aydan önce almam diyorum ama cinsiyeti belli olsun ben de soluğu bir bebe giyimde alırım heralde , o potansiyeli hissediyorum kendimde sanki kaydirigubbakcemile3
Allah güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin sağlıkla :Saruboceq:

X