2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

kızlar cıcılerınız cok seker allahım gule gule kullanmayı nasıp etsın ınsallah
nurcum sen avrupa yakasında oturuyodun sanırım buralarda bebetto magazası varmı acaba?

canım az parçalı olandan 1 tane aldım bende annem giydirilmez dedi genelde çıtçıtlı badi ile normal penye tulum aldık bizde dün akşam arabamızla küçük uyku setimizide aldık mayısın başındada odamızı alacaz inş birde ufak tefek minderi falan kaldı

Nurcum güle güle kullansın bebeğin çok güzeller.

Hüzünyılı ben 2 tane tam takım hastane çıkışı aldım 2-3 tanede küçük olanlardan aldım biraz büyüyünce giyecek şekilde.Ama hiç yetmeyecek gibi geliyor halen almak istiyorum.

Nurcum güle güle kullansın bebeğin çok güzeller.

Hüzünyılı ben 2 tane tam takım hastane çıkışı aldım 2-3 tanede küçük olanlardan aldım biraz büyüyünce giyecek şekilde.Ama hiç yetmeyecek gibi geliyor halen almak istiyorum.

teşekkür ederim canım

nesquik güle güle kullanın arabanızı çok güzelmiş...

nur canım aldıklarına bayıldımmm harikalar amaaa bir tane varkiii şahane yaaaaa:nazar::asigim:

resmini ekleyemedim o kotlu cicisinin ama bayıldımmmmmmmmmmm

my.php

yerim ben bunu ve onu giyecek olanı yaaaacokacimcoookŞeniz

sağlıkla giysin kuzucun beşiği de çokkk şeker canımkaydirigubbakcemile5:nazar:

Son düzenleme:
nesquik güle güle kullanın arabanızı çok güzelmiş...

nur canım aldıklarına bayıldımmm harikalar amaaa bir tane varkiii şahane yaaaaa:nazar::asigim:

resmini ekleyemedim o kotlu cicisinin ama bayıldımmmmmmmmmmm

my.php

yerim ben bunu ve onu giyecek olanı yaaaacokacimcoookŞeniz

sağlıkla giysin kuzucun beşiği de çokkk şeker canımkaydirigubbakcemile5:nazar:

teşekkür ederiz teyzesi

maşallahhhh çok güzell şeyler almışsınız uzun zamandır uğramıyordum bu topiğe öylee bi baktım da ne güzelllerr yaa allah hepimize sağlıklı günlerde giydirmeyii nasip etsin

X