2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

maşallhh hepsi birbirinden güzelll özellikle kızrmızı çizgili tulumu ve şapkası

ayy kızlar cicilerinize bayıldımmm sağlıkla giysin kuzularınız inşallahhhhh:nazar:Şeniz

melekkkkkkk kızçelerimizin memişleri aynıııııı:lepi:kaydirigubbakcemile5
ben onun birde uyku memişini aldım kulpsuz oluyor daha rahat nefes alıyormuş emerken:ecrin_bebek:

ayyyy temmuz gelse giydirip eklesek resimlerini inşallah yaaaaaadelikafadulden:dance:

kızlar hepsi çok mgüzel aldıklarınızın iyi günlerde giysin yavrularımız inşallah

kızlarrrrrrrrrrrrr işte dolabımız ve karyolamızzzzzzzzzhihoyyyt

bakalım beğenecekmisiniz teyzoşlarıııkaydirigubbakcemile2

yatağı karyolaya küçük geldi babamız değiştirmeye götürdü o yüzden içi boşşş-tatlicadiarzu-

ama zaten uyku setini sermeyi düşünmüyorum abimizin uyku seti duruyor boş durmasın diye şimdilik onu nsericem yatak gelince çünkü kızımınki beyaz kirlenirrrrrrrrrşutarafagitti

ayy yorumlarınızı bekliyorum canlarım Şeniz

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

dsc05451j.jpg

dsc05452p.jpg

dsc05453n.jpg

dsc05454p.jpg

dsc05455.jpg

dsc05459.jpg

dsc05456b.jpg

dsc05457k.jpg

dsc05458z.jpg

demettcimmm bunlarr harikaa bayıldım walla ne güzell şeyler almışsın... ayy çok özendimm.. ben haziranın 15 inden sonra yaparım diyordumm ama sanırım o kadar bekleyemicemm...

demettcimmm bunlarr harikaa bayıldım walla ne güzell şeyler almışsın... ayy çok özendimm.. ben haziranın 15 inden sonra yaparım diyordumm ama sanırım o kadar bekleyemicemm...

canımcımmm çok teşekkür ederizzzzzzz teyzoşuuuuu:1hug:

yavaş yavaş başla tatlım inan ki çokk yorucu bir o kadarda zevkliiiiiiiiiii:lepi:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy benim aybalamın bitanemin odasııı çok şeker yaa ilekten mi aldın odasını süpoer benim kızımın odası gibi ama benim büğüyen karyola ve 3 kapılı dolap.......
eşyaları da süper....
ayyyyyyyy görünce doğurasım geldi bakmaya doyamadım bitanemm ya sağlıkla gelsinnn bebeğimiz

kızlarrrrrrrrrrrrr işte dolabımız ve karyolamızzzzzzzzzhihoyyyt

bakalım beğenecekmisiniz teyzoşlarıııkaydirigubbakcemile2

yatağı karyolaya küçük geldi babamız değiştirmeye götürdü o yüzden içi boşşş-tatlicadiarzu-

ama zaten uyku setini sermeyi düşünmüyorum abimizin uyku seti duruyor boş durmasın diye şimdilik onu nsericem yatak gelince çünkü kızımınki beyaz kirlenirrrrrrrrrşutarafagitti

ayy yorumlarınızı bekliyorum canlarım Şeniz

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

dsc05451j.jpg

dsc05452p.jpg

dsc05453n.jpg

dsc05454p.jpg

dsc05455.jpg

dsc05459.jpg

dsc05456b.jpg

dsc05457k.jpg

dsc05458z.jpg

:nazar: sen var yaa, ne zaman yaptın bunları, beni göndermeyi mi bekledin kötükedihüso oğlumunkileri bile geçmiş :lepi:

yer teyzesi onun cicilerini, uff çok güzel olucak içinde, prensesim benim kaydirigubbakcemile2

pşşt,yiğit okumuyo di mi burayı :bbo:

Demet hayırlsı olsun canım
Çok tatlı duruyorlar
odana gÖe yaptırmak ıle harıka bır Şey yapmıŞsın.
SÜper olmuŞ
gÜle gÜle kullan
cıcılerımız de Çok gÜzel

Ayyy bakmaya doyamadımmm ya..........
Çok heycanlandım zaman geÇsın gelsın bızımde odamız...
YerleŞtıreyım cıcılerı

gözlerimi alamadım o şirin şeyin eşyalarından çok güzel herşey demetcim sağ salim gelsin inşallah kuzularımızyerimseniben

Demetcim çok güzel canım.41 kere maşallah.iyi günlerde sağlıkla kullansın kızın hepsini.bende çok özendim.ama ben mayıs ortası gibi alıcam odasını haziran başı gibide gelir.

Tek kelimeyle mükemmel demetcim
aybalan sağlıkcakla gelip yasın odasında
giysileride çok güzel ve güzel dizmişsin. ee tecrubeli anniş :)))

X