2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

Demetcım prensesının cıcılerı Çok gÜzel.saĞlıklı gÜnlerde gıysın ınŞallah

Kıbelecım kızÇen ıyı gÜnlerde gıysın bÜtÜn cıcılerını

ay allahım bunlar ne böyleee bayıldım bayıldımm ..ikinciyemı nıyetlensem nee belkı kızım olurr:)))))))))
güle güle kullansın yavrucaklarınız rabbım sızlere o günlerıde göstersın ınşallahhhh..aminn

teşekkürler canım demek ki zevklerimiz aynıymış senin yavrunda sağlıkla giysin inşallah doğduklarında giydirip de çekeriz resimlerini inşallahhhhhhhhhhhhŞenizkaydirigubbakcemile5

evet canım zevklerimiz aynı.o cicileri giydirip resimlerini çekmek..Allahım o günleri görebilecek miyiz.?

inşallah görecez canım Allah ın izniyle:Saruboceq:Şeniz:lepi:

bu aldıkların da çoook güzeller.çok zevklisin...:asigim:

çok teşekkürler tatlımmmŞeniz

bebişleimizin cicileri yine çoook güzell .....:emir_bebek::emir_bebek::asigim::asigim:

teşekkürler canımŞeniz

demet aldıklarına bayıldım valla hepsi bir harika iyi günlerde giysin kızın inşallah

teşekkürler derincim ama senin prensesinin cicilerinide bekliyorum tatlım birbirimizden fikir alıyoruzŞeniz

aldıklarınız çok cici çok tatlı kızlar.
güzel günlerde sağlıkla giysin kuzucuklarınız.

teşekkürler aminnn canımŞeniz

Demeeeeettt bayilidm aldiklarina. coook guzelleer.

Kizlar bunu da yeni aldim,

su kopuk hali cok ise yariyor hem renkli renkli hem dusse canmi acimkiyor hem de kirkenince kolay siliniyor. oyun odasina.

40895061.jpg

kibelecim teşekkürler tatlımmmŞeniz

salopetini yerim ben o prensesinnnnŞenizçok tatlı güle güle giysin prensesin canım:nazar::nazar:

bu oyun halısı da iyi fikirmiş canım özellikle düşüp canını acıtmaması:içelim:

Demetcİm prensesİnİn cİcİlerİ Çok gÜzel.saĞlıklı gÜnlerde gİysİn İnŞallah

teşekkürler teyzesiiiiiŞeniz

aminn inşallah :Saruboceq:
hepimizin kuzucukları sağlıkla giysinler cicilerini Rabbim o günleri görebilmemizi nasib etsin:Saruboceq:

uyku setini ve yatağını amcası ve yengesi almışlar çilekten dün getirdiler ayy o kadar güzel kiii:asigim: insan hevesleniyor ve sabırsızlanıyor :lepi:

ay allahım bunlar ne böyleee bayıldım bayıldımm ..ikinciyemı nıyetlensem nee belkı kızım olurr:)))))))))
güle güle kullansın yavrucaklarınız rabbım sızlere o günlerıde göstersın ınşallahhhh..aminn

ayyy çok teşekkürler canım yaaaa seninde oğluşun çok şeker maşallahhhhh:nazar:Şeniz
Rabbim oğluşuna sağlıklı güzel bir kızkardeş nasib etsin inşallahhhhh:Saruboceq:Şeniz
bu arada benim oğlumun adıda yiğit:lepi:

Son düzenleme:
935.jpg

936.jpg

938.jpg

942.jpg

MiNİŞİME EN SON ALDIKLARIM VE DOLABINI DÜZELTİCEM BUGÜN ÇOK KARIŞTI HER GELEN BAKIYOR YIKIYORgamyoncuiremsu

33m2b2x.jpg

bu cicilerimizi babaannemiz ördü
bir arada babaannemizin kızlarıma aldığı kıyafetleri eklerim

ay canım tek yumurta ikizlerine bayıldım çok tatlılar maşallah Allahım korusun :nazar::nazar:kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

X