2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

ayyyy cıcegımmm bayıldımmm:asigim:
modercareden aldın dımı bunları bende ıstıyorummm aynılarından oğlusuma kaydirigubbakcemile5
en kıza samanda gıdıcem
kaydirigubbakcemile

ayyyy cıcegımmm bayıldımmm:asigim:
modercareden aldın dımı bunları bende ıstıyorummm aynılarından oğlusuma kaydirigubbakcemile5
en kıza samanda gıdıcem
kaydirigubbakcemile

kızlar melekleriniz güle güle giyinsin cicilerini

güle güle giydirin hnımlar
hepsi birbirinden güzel

Evet hüzün yılı mothercare den aldım,dahada gözümün kaldıkları var :))).Sanada göndereyim şekerim çok tatlı şeyler var gerçekten,hep mavili oldu biraz ama olsun karışık alıcam bi daha renk renk olsun oğlum,bu ilk heves diyeydi tutmadım kendimi :))

Gürcan ve neslivicdan sizede tşk.ederim kızlar :eek:

kızlar hepsi de çok güzel, çok ciciler..
Sağlıkla giysin yavrularınız inşallah:Saruboceq:

bende birsürü şey aldım ama bugün hiç keyfim yok uğraşamam...
oysa dün ne heyecanlıydım sizlerle paylaşmak için,
ana kucağı ve arabasını bile aldık dün kızımın ama bugün içimde sadece korku var.....

Rabbim hepimize aldıklarımızı yavrularımızla sağlıkla kullanabilmeyi nasib eder inşallahhhhhh:Saruboceq:

beyaz melek çiçek ve jasmin aldıklarınız bşr harika iyi günlerde giysin bebekleriniz

kızlar hepsi çok güzeller bende isityorummm:) yakında alışverişe çıkarım bende hayırlısı sağlıklar giysin minik bebişler bayıldım vallahi...

beyaz melek çiçek ve jasmin aldıklarınız bşr harika iyi günlerde giysin bebekleriniz

kızlar hepsi çok güzeller bende isityorummm:) yakında alışverişe çıkarım bende hayırlısı sağlıklar giysin minik bebişler bayıldım vallahi...

Sağolun kızlar,insan gözünü alamıyo helede cinsiyet belli olunca tamamen odaklanıyosun harika bi duygu,artık oğlumuz diye seviyoruz ...

bu bebişimizin ilk ayakkabıları kızlar.

Eklentiler

• $DSC02715.jpg
    $DSC02715.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 39
bunlar ilk kıyafetleri...

Eklentiler

• $DSC02711.jpg
    $DSC02711.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 19
  • $DSC02716.jpg
    $DSC02716.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 19
resim008zq7.jpg

bu da hepsi gibi çok cici ama çok erken değil mi bunca şey almak için kardeşimle teyzem de alıyorlar biizm bebişe ama kızıyorum :KK43: bunları ancak 5-6 aylıkken giyebilir :) AAllah tamamına erdirsin her annenin hamileliğini....Sağlıklı ve hayırlı gelsinler yeterli....

Son düzenleme:
resim008zq7.jpg

bu da hepsi gibi çok cici ama çok erken değil mi bunca şey almak için kardeşimle teyzem de alıyorlar biizm bebişe ama kızıyorum :KK43: bunları ancak 5-6 aylıkken giyebilir :) AAllah tamamına erdirsin her annenin hamileliğini....Sağlıklı ve hayırlı gelsinler yeterli....

ANIM NE BİLEYİM BOY BOY ALIYORUM BU PANTOLON 3-4 AYLIK MESELA..EYLÜL EKİM GİBİ GİYER KIZIM..a.s.

ANIM NE BİLEYİM BOY BOY ALIYORUM BU PANTOLON 3-4 AYLIK MESELA..EYLÜL EKİM GİBİ GİYER KIZIM..a.s.

kızını sevsinler senin hihoyyytbiizmkide kızdan döndü ve kilotluı çorap manyağıydık biz de sen almamışın renk renk desen desen alsana kız kilotlu çorap bakıp iç geçireyim:çok üzgünüm:

Ay Aallahım bu ciicleri nazarlardan korusun ne şekerler bunlar yaaa :teytey:Maşallah anne de ne zevkli ve kaliteli deşutarafagittiKız bunları giydir bence o gece uyku uyumazsın minnoşunu izlemekten,kız bunlarlayken kolundan ısırık almak ne tatlı olur oyyy kıyamam melek melek:nazar:ben uyumayacağımdelikafaduldenİtanbulun neresinden aldın bu cicileri ben de turuncu yada sarısının oğluma alayım kızzzz:1rolleyes:

bende ıstıyorum oğlusuma bunun pembe olmayan rengınden :eek:

çok teşekkür ederim kızlar beğenmenize çok sevindim,bunların hepsi izmirden alınma.ayakkabısı next,ten,babası aldı onu görür görmez kasaya koştu kimse beni durdurmasın diye :) başka rengi varmı dikkat etmedim çiçeks'cim.
pembeli mikili olan da marka dünyası diye bir yerden başka rengi yoktu fakat erkek için tiger'lısı vardı mavili o da gerçekten çok güzeldi.

X