2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
Hanimlar, insallah Allah saglikla giydirmek nasip olur. Daha erken ama bebegimize aldiklarimizi, begendigimiz modelleri paylasacagimiz bir baslik acalim dedim.

Ben mesela bugun ilk cicisini aldim. beyaz tulumu ise daha onceden almistim.

img1362600x450hl3.jpg
img1364600x450ia9.jpg

oyyyy kıyamam ben onun cicilerineeeee:1hug:

Rabbim sağlıkla giyebilmeyi nasip etsin canım inşallah:nazar:

ayyyy yerim ben onun cicilerini maşallah..............
çok şeker ekleriz tabi aldıkça cicileri süper olmuşşşşşşşşşşş

maşallah canım çok güzelmiş iyi günlerinde giysin bebişin maşallah...

Sagolun kizlar siz birey almadiniz mi?
Aslinda erken bend e almayi dusunmuyordum ama indirim var ve kisliklar bitmek uzere. o yuzden alayim da kenarda dursun bari dedim.

gulu gule gıydırmek nasıp olur ınsallah canım cok guzeller
bende yavas yavas almayı dusunuyorum ama doktor cınsıyetı hakkında kesın bırsey soylemedı

Maşallah güzel günlerde giyer inşallah cicilerini.Ben henüz bir şey almadım erken gibi geliyor 6-7 aydan sonra almayı düşünüyorum.

CANIM ÇOK GÜZELLER MAŞALLAH. GÜLE GÜLE GİYSİN CANIM BEBİŞİN sağlıkla inşallahhh

canlarim cok sagolun, daha erken biliyorum ama indirim sezonunu lacirmak istemedim. sali gun randevum var. ondan sonra birkac bir sey daha alirim kislik. sonra almam daha.

kizlar bakin minisime ne aldim?

kayak pantolonu ve montuuu... 6 ay. :) kislik mont da diyebiliriz. kirmizi aldim ki hem kiza hem erkege olsun diye.

img1366oh7.jpg

img1365ij7.jpg

img1368za4.jpg

Son düzenleme:
canım güle güle kullanın inş. çok ciciler aldıkların. minicik bebişine çok yakışacaklar eminim.
bugün de için rahatlamış olarak bebişini görmüş hasret gidermiş olarak geleceksin inş.

bende aldım bugün bişey ler resmini nasıl ekleyebilirim bi fikri olan var mı???

bende aldım bugün bişey ler resmini nasıl ekleyebilirim bi fikri olan var mı???

canım imageshackus yaz googledan arattır , karşına çıkan siteden bilgisayarında kayıtlı resimlerden seç , host it tıkla , çıkan url yi buraya kopyala , ön izleme yap , o zaman görüyorun ekleyebilmiş misin ekleyememiş misin Şeniz

kibelecim inşallah güzel haberlerle dönersin bugün dr.dan .. aldıkların çok şirin , güzel günlerde giydir inşallah ...

Hanimlar, insallah Allah saglikla giydirmek nasip olur. Daha erken ama bebegimize aldiklarimizi, begendigimiz modelleri paylasacagimiz bir baslik acalim dedim.

Ben mesela bugun ilk cicisini aldim. beyaz tulumu ise daha onceden almistim.

img1362600x450hl3.jpg
img1364600x450ia9.jpg

Ben biliyroum bu urunu ozellikle badileri Tj Maxx dimi bende ordan alisveris yaparim hep ben bu beyaz badilerden almistim Cartes diye bir marka var onun urunleri cok iyi ustelik tx maxx ve marshals da cok ucuz.Bende 2008 haziran annesiyim alsinda temmuzdu dogumum ama erken dogdu benim ikizler kisliklari icin acele etme derim canim cunku cok cabuk buyuyorlar benimkiler premature oldugu halde cok cabuk toparladilar simdi ise yasitlarinin cok cok ustunde kilolari bu arada mama kullanma gibi bir durumun olursa kesinlikle Enfamil derim en iyi o cunku.Simdiden guzel bir hamilelik dileklerimle.

canım imageshackus yaz googledan arattır , karşına çıkan siteden bilgisayarında kayıtlı resimlerden seç , host it tıkla , çıkan url yi buraya kopyala , ön izleme yap , o zaman görüyorun ekleyebilmiş misin ekleyememiş misin Şeniz

canım çok teşekkür ederim eve gittiğimde hemen ekleyeceğim :)

kibelecim inşallah güzel haberlerle dönersin bugün dr.dan .. aldıkların çok şirin , güzel günlerde giydir inşallah ...

canım güle güle kullanın inş. çok ciciler aldıkların. minicik bebişine çok yakışacaklar eminim.
bugün de için rahatlamış olarak bebişini görmüş hasret gidermiş olarak geleceksin inş.

kizlar cok tesekkur ederim.

X