2009 Mart Annelerinin Cinsiyet Tahminleri

Son düzenleme:
dün ben yokken bayağı kaynamış burası..ama yazdıklarım maalesef şaka değil,kayınvalidem bayağı yaşlı ve hep köyde yaşamış,9 tane çocuğu var ve orda herkes evlendiği ilk ay hamile kalıyor nerdeyse..benimde öyle olmamı istedi tabi..daha ilk tanışmamızda adımı bile sormadan "bana bi sürü erkek torun verceksin dimi" diyen birisi,ne diyim artık...o yüzden beni hep yadırgadı,tedavi olduğuma bile inanmamıştı,korunuyorum zannediyordu..hep kısır diyormuş arkamdan..hamile kaldımda kurtuldummu,hayır,onlara göre tek çocuğu olanda kısır,eltim ikincisini doğurana kadar bi sürü laf ettiler onada...hele kız çocuğun hiç önemi yok..yani benimki kız olursayandım,tatiller bana yine zehir olacak...

ekledim kızlar sizleri Elifcim kusura bakma kaynamış Şehnaz seni de ekledim canımhihoyyyt

Ay canım şaka yapıosun sanmıştım.Normal aslında böyle insanlarda var ama sen bebeğini dünyaya getirde kimseyi gözün görmez kadına bak (kusura bakma) torunu bulmuşta bide erkek olucakmış bak bi de bir tane olmayacakmış ba ba ba ba ba
Önce şükredicek insan şükürrrrrrrrrr

Sen üzülme canım sanırım onlar köyde fazla görüşmüyosun.Kulak arkası yap sefan olsunnnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile2

selam hanımlar

Bende mart annesi olucam inşallah MEvlam nasip kismet ederse..

Benimde içimden ilk başlarda hep erkek geçti canım istedikleri fln ama snr kız diyesim geliyor hayırlısı olsun Mevlam hayırlısını nasip etsin cümlemize inşallah ama kararım içimdeki ses erkek diyor

ben bişi hissetmiyorum ama eşim sürekli erkek diyor.hsyırlı olsun da . . .

slm kızlar bugün doktora gittim cinsiyet için oğlum olacakmış yine:dance: kız bekledik oğlandan sonra yine erkek olucakmış hayırlısı olsun bakalım sağlıklı olsun yeter Darısı sizlerin başına tez zamanda öğrenirsiniz inşallah

hadi hayırlı uğurlu olsun.kızın olmadı ama hayırlı gelinlerin olur inşallah canım

bebisinin cinsiyetini ogrenenler arasinda tahmini tutan varmi kizlar?

doktorum bana büyük bir ihtimalle kiz olucak dedi etrafimdaki herkes kiz olucak diyor ama tek bir esim erkek olucak diyor .. ve hamileligimin ilk gününden beri hep bebisimizle konusurken hep dime len :roflol: veya oglum diyerek basliyoruz sonra kizimizda olabilir ama deyip lafa devam ediyoruz bilmem ... Artik hayirlisi olsun bebisimizi kucagimiza sapasaglam alalim gerisi benim icin bos...

etrafımdaki herkes erkek dedi kkdn bazı arkadaşlar dışında 11+5ken dr erkek dedi ama şimdilik kimseye söyleme dedi ama pipisinide gördük bakalım yarın kontrolümüz var kesin sonucu öğreneceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…