2009 mart anneleri bebekle tatile nasıl çıkıcaz?

Renniem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008
817
8
malum yaz geliyor ve biz bütün sene hatta şu son iki ay çook yoruulduk..tatil güneş deniz bizimde hakkımız..... da bu bebişlerle nasıl çıkıcaz.

yok güneş çarpması, yok böcek ısırması,... okadar yolu el kadar bebeklede almayı göze alamayanlarımız vardır?

ben çok kararsızım evdemi olsak bu seneyi pas geçsek..yoksa ya allah bismillah deyip bebişleri sırtlansak mı?:uhm:

ben de bilmiyorum bu durumu.napsak ne edsek .biz eşim güneyli olduğu için oraya kadar ineceğiz ordan deniz için bir yerde kalsak mı yoksa denize gitmesek mi?bebeği nasıl koruruz iki kişi bişde olunca sırayla denize gitmek gerekir ve tadı çıkmaz gibi geliyor bir de emzirme sorunu.gerçi sağma makinesi ve termos aldım ama.bebeği nasıl kremleriz.
aslında şunuda düşünüyorum okadar yol nasıl gelinip gidilecek.bişey olmaz de mi?
kafamda kırk tane tilki dolanıyor...

valla ailem antalyada sanırım sanslıyım.......annem deniz kum güneş beni beklio kızm için dalinin böcek ve sinek savar gibi ilacı varmış onu alcam birde 50 faktör nivea baby güneş kremi alıcam annem çocuk bakıcak bende kocişle keyif yapıcam yalnız baska bi yere zor giderdik zaten ama yaz sonu avşa istioz bi kaç gün arkadaşlarla bakalım artık

slm kızlar, tatil muhabbetini duyunca hemen atladım, biz bu sene tatile filan gidemiycez, ben ücretsiz izindeim, tek maaşla da anca geçiniyoruz, tatile ayırcak para yok :KK43: ya bebişleriniz çok küçük, ama belki yaz sonuna doğru giderseniz o zamana büyüycekler ya bi sorun olmaz kanısındayım, benim bebeğim 7 ay 1 haftalık oldu, kendini kurtardı artık, gönlüm o kaar çok istiyo ki gitmeyi, ama işte maddi nedenlerden dolayı bu seneyi evde geçircez malesef :nazar: bi de burser arkadaşım sinek savarlardan falan bahsetmişsin, bizim topicdeki arkadaşların drları önermiyorlarmış onu, derininin altına işleyen hiçbirşeyi önerimyoruz demişler, yine de siz bilirsiniz tabi, ama sonuçta kimsyasal maddeler, valla benim eşim güneş kremini bile zorla aldırttı bana, kimyasal madde içeriyomuşuz, kullanmayalımmış :)) olabildiğince gündüz sıcağında dışarı çıkmayacağım ama yine de dışrı çıktığım zamanlarda kremi kullanmak gerektiğini düşünüyorum, mecburiyetten kullancam yani, tatile giderseniz benim için de eğlenin emi :KK43:(

Betül gibi ben de daha karar veremedim rahat edermiyim edemezmiyim bilemiyorum
denize gidemesekte mutlaka yazın ankaradayım inş. neyse orda gezer tozarım artık olmazsa eylülde bayram tatilinde kaçarız güneye hem çok sıcakta olmaz
amann ne bilim kafam karışık kafamçokkarıştıanlayacağınız neyse yaz bi gelsin bakalım

walla bizde bu sene tatile falan gidemeyiz ben bebekle o kadar sıcakta baş edemem heralde..tabi böyle deyip aslında kendimi avutuyorum geçen yaz hamileyim diye gitmedik bu yazda böyle geçicek ama bunlar aslında bahane...eşimin izin sorun oluyor 4-5 gün anca izin alabiliyor bu kadar az gün içinde taa oralara gitmek zor geliyor insana..bizde artık olmazsa haftasonu amasra falan yaparız napalım ...

Kizim gitsin babasiyla ben gitmem bu catlaklarla hecc biryere , gidecek renki degisecek gibi degiller kirmizilar halen yaaaaaa

biz bileti aldık bilem önce Antalyaya sonra Anamura sonra Aksaraya sonra da annemlerin yazlığına gitcez. çocukta alışsın bişolmaz yaaa krem oldu mu işlem tamamm. sakınan göze çöp batıyo alışsın erkekim hihiihihi.

hanımlar biz gittik geldik bile tatile:)) gölgede oturdu bebişim hem deniz havasını o kadar seviyolar ki gittiğinizde anlayacaksınız biraz dikkat Allah'ın izniyle bişi olmaz

biz bide arabayla cikacaz yola 7. ayda ver elini türkiyeee.
insallah bisey olmaz, arabaya dösek yaparim yata kalka gideriz sag saglim insallah..

bende çok sıkıldım bi yandan çok istiyom bi yandan bebişi sefil ederim diye korkuyom...eylülde 6 aylık olcak bi kıbrıs yapalım diyom kocişe kabul ederse eylülde giderim ama daha erken olmaz

X