2009 mart anneleri bebeğiniz emmek istiyo mu istemiyo mu

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
benim oğlum bundan 2 hafta öncesine kadar 1 saat emmediğinde çığlığı basan bi bebekti. şimdiyse emmek istemiyo bazen göğsümü verdiğimde ağlıyo. sizde de bu tür sorunlar var mı arkadaşlar yardımcı olun lütfen bebeğim emmeyi bırakırsa diye çok korkuyorum

• Konu Sahibi EU2
bebeğin kaç aylık,ara ara iştahsızlık olabiliyoyor sıcaktan v.s.
sütünün tadına bi bak derim ayrıca
bir de yoğrt myve suyu gbi ek gıdalara geçtiyseniz olabilir

• Konu Sahibi EU2
bebeğin kaç aylık,ara ara iştahsızlık olabiliyoyor sıcaktan v.s.
sütünün tadına bi bak derim ayrıca
bir de yoğrt myve suyu gbi ek gıdalara geçtiyseniz olabilir

yok meltoocum yaa ek gıda vermiyorum henüz 1 hafta sonra 4 aylık olacak inşallah. neden böyle oldu bilmiyorum. sütün tadınada baktım değişik kötü değil. inşallah geçicidirsenağlama

• Konu Sahibi EU2
geçen gün bende bunun için çok üzülmüştüm..hem emmek istiyor hem ağlayarak ittiriyordu çok üzüldüm bırakacak diye..sonra farkettim çok sıcakken terlediğinden istemiyor..bide kakası geldiyse yapmadıysa o zaman böyle davranııyor..

• Konu Sahibi EU2
aynı soru bizdede var bir buçuk aydır uğraşıyorum bende beyaz lilyum arkadaşa katılıyorum aynen bizimkide kakasını yapamadığında bide emerken terlediğinden istemiyo çok zor bir durum seni anlıyorum.bi ara ayakta gezdirerek emziridim şimdide ancak uykuda emiyo inan çok yoruldum umarım geçer bu durum.

• Konu Sahibi EU2
benimki ne zamandır öyle.bir ara ben de ayakta emzirdim sallaya sallaya.şimdi oturarak şükür ama bu seferde uyandıkça emiyor aralarda kabul etmiyor.kakası varsa emmiyor.rahat değilse emmez.canı istemiyorsa emmez yanımda biri konuşuyorsa emmez vs vs vs :umursamaz::umursamaz::umursamaz:
o bırakmak istiyor ama ben istemiyorum ve annelerin dediği oluyor.:lepi:
benimki 2.aydan beri fazla emmez 50cc içer sağınca ama gelişimi çok iyi .çok araştırdım nasıl böyle oluyort diye bulamadım...kafamçokkarıştı
sütün tadı nasıl olmalı ki arkadaşlar.?

• Konu Sahibi EU2
beniim basımdada aynı dert var zor bi durum.kızımda sadece uyurken emiyor onun dışında itiyor açken uyutmakta bi okadar zor oluyor az uyuyup hemen kalkıyor yoruldum uğrasmaktan ama direnicem

• Konu Sahibi EU2
normal cnm benım kızda yaptı bı sure oyle uyurken uyumaya yakın emzırdım sımdı uyanıkkenden emıyo neyseki geçti emzirirken konuşmamı ıstemıyo o zaman aglıyo sadece evde herzaman emzırdıgım yerde emıyo baska yerde baska ewde kesınlıkle emmiyo bide acık havada emiyo rahatı sevıyo:) ama emme süresi azaldı doymuyo dıye korkuyorum bende onceden 15 dk yarım saat memede kalan cocuk gıttı şimdi kurulmus saat gıbı 5 dk. sonra bırakıp aglamaya baslıyo bende saat bası emzırıyorum. ya doymuyosa dıye zaten artık eskısı gıbı kıloda almıyo bu ay sadece 470 gr almış doktor normal dedi ama içime dert oldu..büyüdükçe derdim azalıcak derdim tam tersi oldu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…