2009 Kasm Anneleri

yuppii bi gün daha sona eriyo yavaştan siz bebeklerinize ben aşkıma biraz daha yaklaşıyorum

soda konusuna gelincede sade soda tercih edin illa limon diyosanız içine taze limon suyu sıkın dur bak canım çekti ben bi mutfağa gidiyim =)

yavv ben gidecem heee istenmiyorum galiba kimsecikler bana cvp vermiyor aman allahım ya ben ne ümitlerle gelmiştim...

beratefe çok nazlandı bizim bebiş ilk 6 ay denedik pko oldugunu bilmeden sonrada hap denedik 2 ay yumurta gelişimşne yardımcı olsun diye sonrada olmadı yine ignelere geçtik kalçadan ve göbekten igne vuruldum ignenin 2 ayında aşılama yapıldı öyle hamile kaldım..

anladım canım cevabın için teşekkürler .......Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah..

kızlar hepinizi iyi akşam diliyorum...... müdür yok ben yavaş yavaş kacayımm.... hepiniiz tek tek öptüm bebelere iyi bakın

hımm maşallah iyi kaç haftalık dogurdum o zman..bak benimde normal şartlarda 15 kasım gibi görünüyor..satım 8 şubat..

maşallah asortie ..inş bizde senin gibi oluruz..kızlar bende ufaktan kaçarım kendinize iyi bakın iyi akşamlar..aman dikkat edin kendinizi yormayın...

inşallah mavi denizcim valla geçen sene ben hamiş olduğumu 17 martta öğrenmiştim
zaman su gibi akıyor önemli olan şuan yaşadığınızın değerini bilmek gelecek çok çabuk geliyor
son ay hariç son ay geçmek bilmiyor valla

merhaba kızlaar,
dünden beri nasıl ilerlemiş sayfalar böyle yaa maşallah
ben bugün dr.a gittim 5 hafta+5 gün. Kesemizi de gördük 1 cm.miş :)
2 hafta sonra tekrar gitcez kontrole.
Bu arada benim de karnımda acaip şişlik var yaa sanki 5 aylık gibi,
dr.a birsürü sorum olacaktı soramadım kaldı yaa...
2 hafta sonraya artık..
Çay içiyomusunuz kızlar ya? Kahveyi kolayı falan kestim de çayı bırakamıyom zararlımıki
Bi de benim hala bulantım yok camış gibi yiyom valla kaydirigubbakcemile3
şu an kilom çok normal am korkuyom yaa klo almaktan ilk aylar almamam gerek dimi?

Bu arada liste için yaşım 24 :sm_cool:

kar tanesi hayırlı olsun canım kesenizi de görmüşsünüz maşallah
çay içmeye gelince ben azaltmıştım kesemedim ben de ama hep açık içtim canım

Kartanesi keseyi görmüşsün gözünaydın darısı bizim başımıza :)
çok çay içiyorsan azalt,ve açık içmeye çalış
sanırım kansızlık yapıyor
ilk 4 ay almassan hiç bi zararı yokmuş bebeğe
ama 4 aydan sonra alman gerekiyor bebek için...
doktorum bana her aya 1 kilo toplam 9 kilo dedi ama
ben dedim 4 ay almak istemiyorum
daha iyi senin için dedi..

kar tanesi hayırlı olsun canım kesenizi de görmüşsünüz maşallah
çay içmeye gelince ben azaltmıştım kesemedim ben de ama hep açık içtim canım

sağolun kızlaar,
ya çay konusunda zaten ben hep açık içerim, sabah kahvaltıda 1 bardak, öğleden sonra da 1 kupa bir de akşam 1-2 bardak içiyodum artık akşamları içmemeye çalışıyorum öğleden sonra da işyerinde yemekten sonra çok istiyor canım ama arada içiyorum onun yerine ıhlamur içmeye başladım tabi o da 1 bardak

haa bu aradaa folik asite başladım ben bugün.
dr.um daha çok erkenmiş keşke haftaya gelseydiniz dedi, hiçbir tavsiyede bulunmadı şunu yapma bunu yap falan diye acaba geçiştirdimi yaa ben de soramadım tekrar döncez diye dönmedik de size dr.larınız ne gibi tavsiyelerde bulundu bu ilk aylar için?

Son düzenleme:
asortieeee sana bişi sorcam Fatih ünv. ile ilgili mesajları kurcaladım da sen de oraya gitmişsin herhalde, orda mı doğum yaptın?
ben de oraya başladım Yrd. Doç. Dr Aylin Ayrım. Randevu almak zormuş zaten ondan, ilgili birine benziyor. Aslında doğuma girip girmeyeceğini falan soracaktım daha erken diye soramadım. Sen devam ettin mi Fatihe, Çankaya şubesine mi gittin?
Doğuma Dr.un girdimi
bi de bazı kişiler sonradan çok masraf çıkarıyolar falan yazmışlar doğrumu?

canım öncelikle hayırlı olsun benim dr m bana yağlı ve baharatlı yiyecekler yemememi söyledi bol bol ssu tüketmemi söyledi ama aklıma şimdilik bunlar geliyo bu hafta tekrar gideceğiz inşallah bende keseyi göeceğim

canım orada doğum yaptım çok memnun kaldım
yard.doç.dok.yüksel onaran doktorum çok çok ilgili birisi
benim ki doğuma girdi sezeryan oldum ben randevu bundanda zor alınıyordu ama
ben gittiğim gün bir daha ki randevumu alıyordum oradan
sende öyle yap bence
çankaya şubesine gittim sonradan masraf fln çıkarmadılar canım
sezeryan genel anestezi ile 1600tl dediler o kadar ladılar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…