2009 Kasm Anneleri

zaten bebiş doğsun zili iptal ediyorum
uyur benim bebişim bir de zille uyandırmasınlar bana gelen bölelikle telefon etmiş olur
zaten uyuduğunda bebişim odasına bile sokmam ben onu
allahtan annen de sizin orda
inan insanın kendi annesi gibi olmuyor canım
en azından nazın geçer.kayınvalideye aman yanlış anlar kırılır diye laflarımızı yutuyoruz işte böle
ya biz sadece bebişlerimizi düşünmemiz gerekirken maalesef böle şeyleride düşünmek icap ediyor
ama baştan nasıl davraırsak öle devam eder o bakımdan baştan hiç yüz vermeyi düşünmüyorum
sevmezlerse sevmesinler bebişimle olan sevgimiz bize yeter valla

göreceksin tatlım, valla aslında zaman öyle çabuk geçiyor ki...
hahaytt, aşermedim tabüü.. :dilcikar: Tam tamına düzelem bi, bizimkilerin paçasına tükürcem .klava::içelim:

kız zili niye iptal ediyon :))) millet laf yapar sonra, bırak bebeğin sese alışsın
sonra en ufak bişeyde uyanır...benim bi arkadaşım gece ağlayınca bebeği
saç kurutma mak.çalıştırıyo öyle susuyomuş :)))
dediğin gibi canım araya mesafe koymak şart, birde üsturupllu bi şekilde yeri gelince cevap vermek lazım yoksa nereye kadar içimize atıcaz...
yarın ola hayrola, görücez ve yaşıcaz bakalım neler olucak...

ya kıslar benim canım sütlü bir tatlı çekti:dance:
ama ne çekti bilmiyom sütlü tatlı olsunda:uhm:
ama ben sütlü tatlı yapmasını bilmiyom tatlılarla aram yok ya o yüzden yapmıyodum
ya bana şimdi kolay bir sütlü tatlı tarifi verebilrimisiniz sütlaç olmasın ama onu denedim 1-2 kez beceremedim.:çok üzgünüm:
ya bugünde aşeresim tuttu herhaldecokacimcoook

annembir melek sen neler yapıyon kız
nasıl gidiyo bakim hamişlik

iyiyim canım ya geçmişi okudum bugün uyudum paso sizler nasılsınız bakalım canlarım herşey yolunda dimi

nevrosky canım hoşgeldın aramıza.çok geçmiş olsun inş tez zamanda düzelirsin canım...
mart canım herseyın yuolunda olamsına sevındımm...
ya kızlar dünakşam bı akrabam geldı hemşire kendisii ya aklımda normal doğum var sağlık açısından ama kızım ters giden bişi olur dedi bebeğe bişi olur dedi sezeryan ol istersen dediii.
zaten burdakı doktorlar normal doğuma girmiyomuş.sezeryana giriyomuş...
buarada nesli senın fındık ne tatlı maşallah büyümüşş de büyümüş nazarlardan saklasın Rabbım...

canım bende normal doğumdan çok korkan biriyim ama
herşey normal gittikten sonra neden sezaryen olasın kiiii...
korkunun ecele faydası yok, onca insan nasıl doğuruyor allah korur bebişlerimizi
hiç endişe etme şimdiden düşünme bunları hele bi gelsin o günler
o zaman düşünürüz...

öyle canım korkunun ecele faydası yok ama işte ne bileyım ürktüm ilk defa.bakalım o günler de gelsınde artık düşüncezzz...
bende ay sonunda gidicem tekrar doktora...
buaralar yemek yiyemıyorum sabah akşam peynır ekmek salça zeytin hep öyle yiyorum 2 gündür ama olsun düzelcek hersey

herkesin her söylediğine de kulak asma sakın...
olsun canım onları yiyebiliyosan ona da şükür...
sulu yemeğe henüz bende geçemedim, korkuyorum
hamur işi ağırlıklı besleniyorum bu ara inşallah kilo yapmaz..
bi iki gün sonra ulu yemeğe geçecem yoksa bu kabızlık beni öldürecek bu gidişle :)) off bütün dengemiz şaştı resmen biranönce düzene gireriz inşallah...

saol elifsuncum bakcam şimdi
kıslar ya bende normal düşünüyorum ve aksi bir durum olmazsa normal doğum yapmayı deneyecem
ama maalesef nereye gitsem sezaryan yapıyorlar normal doğumu bırakmış türkiyede haberimiz yok
ben sırf bu yüzden çok memnn olduğum doktordan vazgeçtim son aya kadar normal deyip son anda hemen herkesi sezaryana alıyormuş.
ama bu seferki doktorumda bana son ayımda derseki sezeryan arkasını kollayacam ve başka doktorlara da gösterecem.normal derlerseki normal yapacam gerekirse doğumumu başka hastanede yaparım artık
herşeyin doğalı iyidir kıslar.eğer sağlık probleminiz yoksa normal yapın derim.
tabi onunda sıkıntısı oluyor ama zaten normal yapma esnasında bir problemle karşılaşırsa sezaryanla müdahale ediyorlar.ama bir de epudural normal doğum var onun garantisini pek bilmiyorum

...............bu arada nesli senın fındık ne tatlı maşallah büyümüşş de büyümüş nazarlardan saklasın Rabbım...
sağol bitanem, büyüyo sıpalarımız valla :)
salça ne kız:tomato:

anladım canım ya iştahım azaldı ama doktor kılo kaybetmedikçe problem olmaz zamanla düzelir dedi.elifsun canım görüşürüz hayatımm

elifsun yine geldim
tarifini yaptım ay ne kadarda kolay oldu valla
şimdi buzluğa koydum hemen soğusunda yicem onu
bide üzerine ekstradan hindistan cevizi koydum eşime de yedircem de o da h.cevizli şeyleri sever

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…