2009 Kasm Anneleri

kuzum ben de öyle bi daha alıcı gözle baktım da dışardan çok çok belli olan bi göbek yok da, azıcık baskı olunca fena zorluyo beni, biraz da ondan böyle coştum :CüvCüv:
sütyen konusuna gelince son üç ayda emzirme sütyeni mi nedir işte onlara geçin diyolar. Sitelerde doktor tavsiyelerine rastlamıştım. Dün epey bi bakındım ama ben de anlamadım ne yapacvağımı. Aynı şekilde hassalar ve şiştiler:sm_confused: yarın bi daha dolanam bakam ::icecream:

benim kaynanam yok, bişey diyemiyorum. Allah kolaylık versin. Her anı her saniyesi ayrı güzel geçsin (müstakbel) anneliğimizin.

alışveriş cılgını seni sütyen bahanesiyle sen şimdi poşet dolusu alır gelirsin
bi de hafta sonu cılgına dönersin kısss
ben şimdiden sadece memişlerime yağ kullanıyom şiştiler zavallılar acıyorlar bide

merhaba arkadaşlar bu sayfayı yeni farkettim.bende kasım annesi olucam inşallah.6+4 günlüğüz. aşılama sonucu hamile kaldım. ve yarın ilk defa doktorumuza gidiyoruz.inşallah herley normaldir keseyi görür ve kalp atışını duyarız inşallah.çok heycanlıyım.arada kasıklarımda ağrı oluyor karnımda şişlik ve göğüslerim dışında herhangi bir belirti yok.

hepinize sağlıklı hamilelkler diliyorum..

serbeycim hoşgeldin aramıza.
ben de bebişimi ve kalp atışlarını 6+5 ken gördüm
sanırım sen de görürsün canım.
istanbulda nerdesin.
zamanı gelince hepimiz kucağımıza alacaz bebişlerimizi allah nasip ederse canım

hoşbulduk canım.tebrik ediyorum senide.allah tamamına erdirsin. üsküdardayım ben.sen?

ben de kartal soğanlıktayım canım.yarın güsel haberlerini bekliyoruz
çok güzel bir duygu allah her isteyene nasip etsin

amin canım. çok heycanlıyım gerçekten içim kıpır kıpır kaç gündür sank zaman geçmek bilmedi.inşallah yarın güzel haberle dönerim.

sizde ağrı sızı şişlik bulantı vs varmı? benim aşılamanın etkisiylede karnım çok şiş. 4 aylık gibiyim:))

vayy göbüşü de çıkmış şimdidenhihoyyyt
canım ben de mide bulantıları ve mide gazm oluyor
sadece göğüslerimde şişlik var ağrıyorlar:çok üzgünüm:
onun dışında bir şikayetim yok canım
ben kesemi 5 haftalık olduğumda görmüştüm
ne güsel işte sabretmişsin hepsini birden görecen
bir de eline ultrason görüntüsü sevinmemek eldemi
tahmini doğumun ne zaman baktınmı canım

ben başka türlü sabredemezdmde doktrum 10 gün bekle öyle gel demişti hamile olduğumu öğrendiğim gün. ayrıca bende de felaket gaz var sütte içiyorum oda mı yapıyo bilemicem.benim 2. aşılamamdı bu ilki tutmamıştı 2. de allahım gönderdi mucizesini çok şükür. ilk aşılamamda da böyle şişmiştim. zamanla geçiyo bakalım normal göbek değil yani:))

anladım canım.çok şükür dilediğin olmuş canım.ilk bebişmi senin de
kaç yaşındasın canım
bu arada sütte gaz yapıyor canım
bende bundan 2 hafta öncesine kadar süt içiyordum şu mide gazları ve bulantıdan sonra bıraktım ben sütü
allah nasip ederse durumum bir düzelsin 3.aydan itibaren başlayacam herhalde
ama onun dışında peynir ve yoğurdu hiç eksik etmiyom masamdan onlarla idare ediyom işte

annembirmelek yarın güm güm günü haaaaaa.......bende yarın gıdıcem aksam ustu ama,once sen gıdıceksın ınsallah duyabılırıs canım dua edelım olurmu cok heyacanlıyım.......

slm kızlar nasılsınız serbey sende hoşgeldın canım aramızaaa...
ya o kadare heyecanlıyım kı nasıl uyucam bılmıyorum zaten cumartesi zor geldi....
nilkancım sende mı yarın gidiyosun hadi bakalım inşş duyarız bebişimizin kalp atışınıı demı yaaa...off hemen sabah olsa zaten geceleri uyuyamıyorum wc ye kalkmaktannnn
nasıl sabah olcakkkkk yaaa kızlarrr

ben wc ye kalkmıyorum yatarken gıdıyorum sadece ama sabah kalktığımda accayip gelmiş oluyo bende uyuyamıyorum zaten bu gece nasıl uyurum bılmıyorum.yaa bıde kımısı allah vermesın ınsallah ama kese yı gorup bebeği gorememıs yaa off ondan da cok endıselıyım.allahım yardım et nolurrrrrrrrr......canım kalbım senle.....

görürüz demı ya kalp atışını ayyy ayyy Rabbım sabah çabuk olsun güzel haberler alalımmm...çok rahatlıcam yaa çokkkk

işte bende ondan korkuyorum nılkancım ya inş görürüz vallahi çok heyecanlı bi durum...
yarın sgumuste doktora gidecek kalp atışını görmeye benım de kalbım sizlerle kızlarrr....
ben gece 3 defa fln kalkıyorum wc yee....
:Saruboceq: :Saruboceq: :1hug:

kendi kendıme konuşuyorum o derece kırdım kafayı kaydirigubbakcemile3 kız nılkan nereye gittin neyse tatlım hadi bakalım yarın haberleşirizzzz mutlaka...hepinizi çok seviyorum kızlarr sevgiyle kalınn

selamlar...

gündüzleri pek giremiyorum geçmişi okudum da herkes ne kadar keyifli maşaallah suphanallah. allah hamileliğimizin sonuna kadar böyle sağlık ve keyif versin inşallah.

sevgili hamişler dün benim başıma çok kötü bir olay geldi. akşam saatlerinde gaz sancısına benzer bir ağrı başladı. sonra arttı ve adet sancısı gibi oldu. gittikçe artıp geçmeyince ve ağrıdan nefesim kesilir gibi olmaya başlayınca gece 2 sularında acile götürdü beni eşim. hayatımda hiç bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum. tuhaf değişik bi korkuydu. bebeğime birşey oluyo korkusu anlatılamaz kadar kötüydü. allah kimseye yaşatmasın.

muayene sonunda bebişimi ve pıt pıt atan kalbini görünce dünyaya yeniden geldim sanki. bundan sonrası umrumda değildi artık. dahiliye doktoruna yolladılar beni. muayene etti ve sorunun tamamen gaz sorunu olduğunu söyledi. eve geldim içim rahattı artık ama ağrıdan sabaha kadar uyuyamadım. sonra farkettim ki benim adet olma zamanlarım bu zamanlar belki de ondan bu ağrılar oldu.

son günlerde karnım çok şişmeye başlamıştı. tuvalete çok rahat da çıksam o şişkinlik ve gaz sancıları sık sık oluyo. dünkü kadar kötü değilim tabi çok şükür. karnım şuan inanılmaz büyüdü. kilom artmadı ama koca bi göbek var. yani 2 aylık hamile göbeği değil sanki 5 aylık. gidip kendime pantolon aldım. istanbulda olanlar fatih'te Ebru hamile giyimin indirim mağazası var. 99 liralık pantolonu 59 liraya aldım. aklınızda olsun...

kızlar uzun oldu biraz idare edin. allaha emanet olun. sevgiler...a.s.

Son düzenleme:
serbey hosgeldn aramıza
bende sut ıcıyordum gaz yaptı bendede
dr 3-4 aydan sonra ıc sutu dedi
onun yerını sımdılık peynır yogurtla tamamlıyorumm

geçmiş olsun arakadaşım bebeğin seninle ya ne mutlu.ah bu gaz sancıları şmdi bizi sonra bebişlerimi huzursuz edicek.ama napalım herşey iyi olsunda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…