2009 Kasm Anneleri

maviş kalp atışlarını duydun demek çok sevindim canımmm.... :nazar::1hug: darısı başıma ben de bu perş veya cuma gidicem dr.a... acaba biraz daha beklesem de karından görmek kesinleşse mi diyorum ama bi taraftan da bir an önce gidip herşeyin normal olup olmadığını öğrenmek istiyorum...
biz bu evhamla bu çocukları doğurunca napıcaz çok merak ediyorum...akşam eşime dedim ki ben okula falan bırakıp gelemem büyük çocuklar iter düşürür yüreğime iner...en sinir olduğum şey pimpirikli annelerdi..onlardan biri olup çıkıcam heralde :asigim:

boncuk ve esterya canlarımmm... inşallah bu sıkıntılı günleri bir an önce atlatırsınız:Saruboceq: sizin için bol bol dua ediyorumm... allahtan umut kesilmez..nolur sabırlı olun... iyi düşünün... iyi olucak... başından beri bi türlü inanamadım esteryaya...sanki bi mucize olucak... şimdi de boncuk... allahım ikinize de yardımcı olsunnn...bebeklerinizi korusun ...
bi arkadaşım 9. ayında karın ağrısıyla hastaneye kaldırıldı..dediler bebek içerde ölmüş... hayata döndürsek bile sakat olur...sonra dr bebeği alınca kendi kendine ''canlanacağını bile bile nasıl ölüme terkedebilirim'' demiş ve canlandırmış...şimdi 3 yaşına geldi...cin gibi... eğer o bebekleri kucağınıza almayı yazdıysa allah hiç bişey bunu değiştiremiyo....:Saruboceq::Saruboceq:

haklısın unigue

bakın size bir olay anlatayım..

benim halamin gelini agir bobrek hastasiydi ama illa cocuk dogurucam dedi hamile kaldı. bebek alti aylikken vucut kendisi disari atti bebegi erken dogum odu..
bebegi morga gondermisler, halamda gorucem demis gitmis morga
elindede ufak bir sise zemzem suyu
bir pamuga zem zem damlatmıs vermis bebegin agzına
bebek emmeye baslamıs
halam cok sasırdım almıs bebegi kucagına kosa kosa yenidogan yogun bakıma..
ve o bebek su an 17 yasinda aslan gibi delikanlı...

yani arkadaslar Allah can verirse iki tas arasinda da olsa morga da da olsa o can yasiyor ve kaderini tamamliyor.. ama vermediyse ...

maviş kalp atışlarını duydun demek çok sevindim canımmm.... :nazar::1hug: darısı başıma ben de bu perş veya cuma gidicem dr.a... acaba biraz daha beklesem de karından görmek kesinleşse mi diyorum ama bi taraftan da bir an önce gidip herşeyin normal olup olmadığını öğrenmek istiyorum...
biz bu evhamla bu çocukları doğurunca napıcaz çok merak ediyorum...akşam eşime dedim ki ben okula falan bırakıp gelemem büyük çocuklar iter düşürür yüreğime iner...en sinir olduğum şey pimpirikli annelerdi..onlardan biri olup çıkıcam heralde :asigim:

cnm ya sagol valla..eger dayanırım diyorsan bekle biraz daha ..bana da karından göremeyince 2 secenek var 2 hafta sonra kesin karından görürüz o zman bakarız yada vajinal ultrasondan dedi.. bizde vajinal bakılsın o zman dedik.. 2 hafta onun üstüne beklemek bana çok zor gelirdi zaten iyi degildim.. valla öyle ya bende çok pimpirikliyim birşey yaparlar zannediyorum... bende bazen kardeşimde öyle oluyordu okula bıraktıgım zmanlarda bir şey olacak diye ödüm patlardı..

kıs mavi hoşgeldin canım ne güzel ya kalp atışlarını duymuşsun inşallah bende bu haftasonu gidicem duymak için.boncuk ve esterya kızlar lütfen üzülmeyin inşallah birşey yoktur.allah hepimize sağlıklı hamilelik nasip etsin.:nazar::nazar:

karakız hoşbulduk cnm nerde bizim takım yaa..acayip uyku çöktü hafif hafif başımda agrıyor hala iyi degilim valla..aman neyse sizler ne yaptınız?inş sizde hayırlsı ile görürsünüz pıt pıtları..

Rabbimiz belkide bizi imtahan ediyor be boncukcum, O hic bir kuluna kaldirabileceginden fazla yuk vermezmis.
Kısmet artik. bende kutajdan cok korkuyorum inan bana..
ama ne yapalim yarin buyuk ihtimalle yasamak zorundayim :KK43:
dualarinizin benimle oldugunu yarin orda hissedecegim arkadaslar

hayırlısı canım dualarım seninle bir mucize olsun ikimiz içinde ve bu kürtajı yaşamayalım bebeğimizi görelim inş.
canım eğer olursa kürtaj anestezi alacakmısın
dr.un hastanedemi muayenehanesindemi yapacak
bende çok korkuyorum
bana anestezi istermisin dedi bende isterim dedim
o zaman aneestezi uzmanı bulmamız lazım dedi
ama anestezi almasan daha iyi dedi bende tansiyonum çok düşük bugünler de dayanamam dedim
tamam o zaman dedi

karakız hoşbulduk cnm nerde bizim takım yaa..acayip uyku çöktü hafif hafif başımda agrıyor hala iyi degilim valla..aman neyse sizler ne yaptınız?inş sizde hayırlsı ile görürsünüz pıt pıtları..

ay sorma banada bir uyku çöktü şöle bir uyusam diyorum ama dahada çok var paydosa -tatlicadiarzu- ben de hafta sonu çok kötüydüm hele pazar günü sadece elma yiyebildim bulantılardan ama bugun daha iyiyim onun içinde ne bulursam yiyorum :roflol::nazar:

hayırlısı canım dualarım seninle bir mucize olsun ikimiz içinde ve bu kürtajı yaşamayalım bebeğimizi görelim inş.
canım eğer olursa kürtaj anestezi alacakmısın
dr.un hastanedemi muayenehanesindemi yapacak
bende çok korkuyorum
bana anestezi istermisin dedi bende isterim dedim
o zaman aneestezi uzmanı bulmamız lazım dedi
ama anestezi almasan daha iyi dedi bende tansiyonum çok düşük bugünler de dayanamam dedim
tamam o zaman dedi

ben hastanede yapicam canim
dogan tip merkezinde
anestesi olmazsa dayanamam sanırım
yani aci veren bir islemmi bilmiyorum ama
yinede dayanabilecegimi dusunmuyorum

boncuk ve esterya canlarımmm... inşallah bu sıkıntılı günleri bir an önce atlatırsınız:Saruboceq: sizin için bol bol dua ediyorumm... allahtan umut kesilmez..nolur sabırlı olun... iyi düşünün... iyi olucak... başından beri bi türlü inanamadım esteryaya...sanki bi mucize olucak... şimdi de boncuk... allahım ikinize de yardımcı olsunnn...bebeklerinizi korusun ...
bi arkadaşım 9. ayında karın ağrısıyla hastaneye kaldırıldı..dediler bebek içerde ölmüş... hayata döndürsek bile sakat olur...sonra dr bebeği alınca kendi kendine ''canlanacağını bile bile nasıl ölüme terkedebilirim'' demiş ve canlandırmış...şimdi 3 yaşına geldi...cin gibi... eğer o bebekleri kucağınıza almayı yazdıysa allah hiç bişey bunu değiştiremiyo....:Saruboceq::Saruboceq:

canııımm çok sağol hayırlısı dediğin gibi yiyecek lokması içecek suyu varsa yaşıyorlar haklısın umudumu kesmedim hayırlısı canım
maşallah arkadaşının bebeğine çok ilginç =)

boncukcum umarım her şey yoluna girer doğru elimizden gelen bişey yok dua etmekten başka allah hayırlısını versin canım benim annemde beni doğurmadan önce 5,5 ve 6,5 aylık iki düşük yapmış sonra ben olmuşum yani olmayacak diye bişey yok

sağol canım haklısın dua etmekten başka elimizden bişey gelmiyor

boncukcum esteryacım inş rabbim hakkınızda hayırlısını verir..tekrar ne zman doktora gideceksiniz..ben en başını bilmedigim için olayın biraz yabancı kaldım sanırım yoktum bir kaç gündür öglen baktım buraya o yüzden iyi degildim bende...

Canım sanki siz yüz kere doğurdunuz ama içime su serpicek bir kelime aradım kan verdim
öğleden sona alıcaz bakalım umarım herşey yolundadır walla hiç sakin olamıyorum 2 senedir bekledik inş. rabbim tamamına erdirir hepimizinkini:nazar::nazar:

canım inş güzel haberlerle gelırsın.hepimiz hamılelık haberlerini sabırla bekledık...hiçkımse bebişine bişey olsun istemez ama kötü düşünme istedım sadece...hadi bakalım güzel haberlerini beklıyorum arkadaşım:1hug:

kızlar meraba nasılsınız bugün bakalımmm...ya kızlar pazartesi günü 6+5 olucam ve drda randevum var acaba kalp atışı duyulurmu ?

kızlar cuma gunu ben tam 5 haftalık olucam hesaplarıma gore
benım bebısın kalp atısı duyulmaz dımı.
organları olusuyomu acaba cok merak edıom yaa
cuma gunu dr a gıtcem
ultrasondan gorunurmu acaba
yoksa vajınal mı bakar kızlar

kızlar cuma gunu ben tam 5 haftalık olucam hesaplarıma gore
benım bebısın kalp atısı duyulmaz dımı.
organları olusuyomu acaba cok merak edıom yaa
cuma gunu dr a gıtcem
ultrasondan gorunurmu acaba
yoksa vajınal mı bakar kızlar

canım ben 5 haftada gittim ancak keseyi gördükk alttan ultrasonla oda nokta kadar. bebek gözükmüo bırak bebeği keseyi zor gördüm ben benim kese 8mm di..

X