2009 Haziran Anneleri Doğum Takip Çizelgemiz

merit

minik mucizelerim
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
374
3
kızlar hepinize merhabaa hihoyyyt
tüm bilgilerimizin bir arada derli doplu güncel duracağı bir liste hazırladım. ben başlıyoruummm, hadi bekliyoruuumm
İSİM**Hamilelik Haftası**Başlangıç kg**Şu anki kg**Alınan kg**Bel Ölçüsü cm**Cinsiyet**Muhtemel Doğum Tarihi**Bebiş İsmi
Özlem ** 18+5 ** 52 ** 57 ** +5 ** 95 ** Erkek+ ? ** 26.06.2009 ** ??

listemiz hayırlı ugurlu olsun .. dolup taşşın insallah :)
ikinci ben yazıyorum galiba .

eksik bilgiler var ama napalım .. şimdilik elimizde olanlar bunlar :)

pasam ** 21 ** 53 ** 64 ** +11 ** ? **erkek ** 10.haziran ** ?

slm kızlar listemiz hayırlı olsun
orkidenn**20+**60**66**+6**?**kız**13.haziran.2009**HANZADE

isim:yeşimnur
hamilelik haftam:17+4
başlangıç kg:55
şuanki kg:56(en son c.tesi tartıldım)
alınan kg:1
bel ölçüm:? (evde ölçerim)
Doğum tarihi:22haziran
bebiş ismi:?

Özlemcim bişi sölicem, mayıs anneleri excel tablosu gibi yapmışlar canım çok hoş olmuş, bi bak istersen :) Öle mi yapsak bizde acaba?

Bizim bilgilere gelince;

Özge * 20 * 19+4 * 74 * 83 * +9 * Kız * 20.06.2009

Eklediim

canım hangi başlık altında? excel görmüştüm denedim ama excel yüklemedi. sayfa başında sabit olsun istiyordum aslında. nasıl yapıldığını biliyorsanız ya da diğer tüm önerilerinizi yazın ltf, en güzel listeyi yapalıımmyerimseniben

Hıııım canım, mesajdan alıntı yapınca link çıkıyor. Sanırım resim yüklediğimiz siteden yüklüyorlar, bilgisayara kayıtlı güncelleyip yüklüyorlar.

Son düzenleme:
aralık annelerinin doğumdan sonra yaptıkları bir liste vardı o da çok şirin rengarenk ve sistematikti, bakıp adresi yazayım:)

aman sisteme kopyalanıp yapıştırılan dosyaları göstermiyo bilgisayarım aralıktakileri de mayıstakileri de bugün göremedim!!!
Bizim bilgilerimiz şöyle teyzeleri:
İSİM: Na&pıtırcık
Hamilelik Haftası:19+4
Başlangıç kg:58
Şu anki kg:61
Alınan kg:3
Bel Ölçüsü cm??
Muhtemel Doğum Tarihi:20.06.2009
Muhtemel Bebiş İsmi: Yusuf Efe (vazgeçmezsek
)

Hıııım canım, mesajdan alıntı yapınca link çıkıyor. Sanırım resim yüklediğimiz siteden yüklüyorlar, bilgisayara kayıtlı güncelleyip yüklüyorlar.

sağol canım deniyorum bakalımyerimseniben

selm arkadaslar
20+0* 59* 65* 6* ?* kız* 17 haziran 2009

doktorum kilomu duyuncaklava: bana çok kızdı herseyi de yasakladı ama yalan demicemmmm cok güzel yiyorum :icecream:

sema3455*18+3*71*71*0*valla evdeki mezura kayıp bulim hemen ölççem*28 haziran 2009 * erkek * çağatay

kızlar çok güzel excel yaptım renkli renkli, ama resim yüklediğimiz yerden excel yüklemiyoor senağlama

meritcim wordda tablo oluştur istersen ondan yükle belki olurrrrr biliyomusun wordda tablo yapmayııı

canım o exceli worde atıp oyle dene bence word formatında oluşturunca exceldeki kadar rahat oynayamazsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…