2009 ekim annelerii buraya

hayirli olsun canim, insallah saglikli sihhatli alirsin bebegini kucagina, bende 19+4 haftaligim :CüvCüv:

slm...bende 18+5 haftalık hamişim...cinsiyetimiz kız...ekim sonu yada kasım başı olcak sanırım bizim doğum...hayırlısı inş....nasılsınız bakalım...

bende inş.. ekim annesi olucam ama günü belli degil am aekim ayı oldugunu biliyorum benimkiler 1 kız bi erkek dr 14 haftada söylemişti

bende ekim sonu gibi inşallah bekliyorum oğluşumu...19+6 günlük hamileyim hayırlısıyla......tüm annele adayları sağlıklı sıhhatli bebişlerini kucaklarına alırlar inşallahhhhhhhh:)

ben 28 haftalık hamileyim bu ana kadar pek şikayetim olmadı ama bu hafta midemde batma oluyor sanki büyük lokma yemişim gitmiş midemin başında takılmış yutkundukça batıyor sizdede varmı normalmi....:çok üzgünüm:

bende 25 haftalık hamileyim tatlım benimde yeni yeni aynı şikayetlerim var genellikle işte otorunca öyle oluyorumm arasıra ayagıma krap giriyor bide şimdilik çok şükür iyi gidiyor Yüce Allahım tamamını erdirir inşallah tüm bebek bekleyenlerinn

X