2009 Ekim anneleri çin takvimine göre tablo yapalımmı ?

kızlar ocak sonu hamile kaldıysam kız, şubatsa erkek:)) Valla ne diim ben böle işe:)) 30 ocak 7 şubat arası hamile kaldım çünkü ondan öncesi yok. Öff ya:=)Sata göre kız ama:)) Şimdi ben ne diim?

KIZLAR MERHABA BEN ŞUBAT 2009 ANNE ADAYIYDIM ŞİMDİ 2009 ŞUBAT ANNESİYİM.KIZIM MELEĞİM BİRİCİK DURU'M 53 GÜNLÜK.

SİZİN TELEŞLARINIZI BENDE GEÇEN SENE 2008 TEMMUZUNDA YAŞIYORDUM.GERÇEKTEN ÇOK AMA ÇOK ÖZEL BİR SÜREÇ HAMİLELİK.İNANIRMISINIZ BAZEN HAYIFLANIYORUM ALLAHIM DİYORUM KEŞKE KIZIMI BİRAZDAHA FAZLA KARNIMDA TAŞISAYDIM.BİLİNMEYENE BİR MUCİZEYE DUYULAN ÖZLEM SİZİN Kİ. UMARIM SİZLERDE ÇOK RAHAT ÇOK HUZURLU SORUNSUZ BİR DOKUZ AY GEÇİREREK BEBİŞLERİNİZE KAVUŞUR SAĞLIKLA BÜYÜTÜRSÜNÜZ...

BU ARADA BENİMDE ÇİN TAKVİMİNE GÖRE KIZ ÇIKIYORDU.VE KIZIM OLDU.. DARISI SİZLERİN BAŞINA:teytey:

kızlar ocak sonu hamile kaldıysam kız, şubatsa erkek:)) Valla ne diim ben böle işe:)) 30 ocak 7 şubat arası hamile kaldım çünkü ondan öncesi yok. Öff ya:=)Sata göre kız ama:)) Şimdi ben ne diim?

canım seninki bir kaç hafta sonra bebişinin tam ne kadarlık olduğu kesinleşince belli olur. ben şimdilik kız ekliyorum . gönlünden ne geçiyorsa o olsun kaydirigubbakcemile2

çok saolasın canım bize moral olur bu şimdi. inşallah bizlerde bi sorun yaşamadan alırız kucaklarımıza bebişlerimizi.

Ayy canım ne güzel yazmışsın... Umarım Allah bizede o günleri gösterir ve bizde sizin gibi hamilelere mesajlar veririz :) Teşekkürler...

selam benimde sat'a göre erkek çıkıyor ama benim içime nedense kız doğuyor

beni de ekleyin benim de erkek çıkıyor:ecrin_bebek:süprizzzzz:CüvCüv:

umutsuz canım ben dün dr a gittim kıza benziyor dedi...takvimdede kız çıkıyordu...yani şimdilik doğru bakalım sonradan değişmezse eğer...yani listenin ilk doğruluğunu ben teyit ettim gibi bişey olacak....

canım hayırlısı olsun . gönlünden ne geçiyorsa olsun. benim takvime göre kız ama doktor erkek gibi gördü .bi dahaki kontrole kesin belli olur . oğlan olupta göstermezse doktorlar kız zannedebiliyormuş ama göründüğü zaman erkekse kesin belli oluyormuş .

canım benim takvime göre kız bebişim olacak,zaten bende kızım olacağını hissediyorum:asigim: ama takvimden dolayı değil.......birde annenin yaşı ve hamile kaldığı ayla bir ilgiis olamaz..çünkü baba belirliyor cinsiyeti..babanın yaş ve ayına göre bakmak daha mantıklı değilmii:roflol::roflol:

benimde kız çıkıyor bakalım ne kadar doğru çıkıcaqk..benıde ekleyın lısteye

selam arkadaşlar.. bende şimdi farkettim burayı. ikinci bebeğim benim. 10 yaşında kızım var. onun tarihini kontrol ettim doğru çıktı.

ikinci bebeğimde erkek gözüküyor...:)
hayırlısıyla inşallah. hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi yeter..

benımde erkke cıkıyor benıde ekleyın
cuma gunu kısmetse benım bellı olur gercegını sızlere soylerım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…