2009 Ekim anneleri çin takvimine göre tablo yapalımmı ?

umutsuzbahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
283
3
44
Arkadaşlar bazı kaynaklarda çin takviminin % 90 bazılarında ise 99 güvenilir olduğunu yazıyor. Varmısınız bunu kontrol edelim. Yani sağlamasını yapalım. 100 tane 2009 ekim annesi çıkarmı aramızda bilmiyorum ama liste yapalım cinsiyetlerimiz belli olunca da kontrol edelim. bakalım gerçekten işe yarıyormu ?
Listeye kendimi ekliyorum :

• 1-umutsuzbahar KIZ
  • 2-elalı ERKEK
  • 3-sssondem ERKEK
  • 4-zynp.ZEYNEP KIZ
  • 5-cerensesil ERKEK
  • 6-nlgunozkan23 ERKEK
  • 7-Rockwell ERKEK
  • 8-ilkay ERKEK
  • 9-gizem1986 KIZ
  • 10-green_olive KIZ
  • 11-nazyaz KIZ
  • 12-wrose KIZ
  • 13-arzum86 ERKEK
  • 14-strawberry29 KIZ
  • 15-seydahancer ERKEK
  • 16-Aussie ERKEK
  • 17-dilse2009 ERKEK
  • 18-lllalll KIZ
  • 19-keremim KIZ
  • 20-pançita KIZ
  • 21-pembeinci KIZ
  • 22-zellda ERKEK
  • 23-Fatos_55 ERKEK
  • 24-engidi ERKEK
  • 25-burcu_87 ERKEK
  • 26-papatyalim KIZ
  • 27-secdenur ERKEK
  • 28-seldus KIZ
  • 29-nurefsan ERKEK
  • 30-selincengiz ERKEK
  • 31-mhrmh ERKEK
  • 32-hidden KIZ
  • 33-felisimfelis ERKEK
  • 34-
  • 35-

Son düzenleme:
baharcım çin takvimindeki tarih kısmında, hamile kaldığın ayı yazıyosun dimi cnm, SAT tarihini değil...
ben ocakta öğrendim hamile olduğumu ona göre ERKEK çıkıyor...

evet canım hamile ayı yazıyosun ama öğrediğin ayı değil hamile kaldığın ayı . benim gibi 2 aylıkken öğrenirsen geriye 2 ay sayman lazım. delikafadulden seni de ekliyorum listeye canım .

gercekten dogru mu ya bu cın takvımı. ben ocakta hamıle kaldım.erkek gozukuyo.bakcaz artık. hayırlısı.

tamam kızlar sizleri de ekledim. bakalım 1 aya kalmaz hepimizin ki belli olur nasılsa. doğruluğunu test etmiş oluruz fenamı olur delikafadulden ibizim ki kız görünüyo ama babası hep oğlum diye seviyo nedense. Farketmez diyo ne olursa ama sanki biraz canı oğlan istiyo :1hug:

:)) ALLAH hayirlisini versin diyelim , inanmasamda bende baktim merak gidermek olsun maksat çikarsada teseduften ibarettir yerimseniben

benimde erkek çikti :)

kızlar ben anlamadım sat 7 ocak ama 7 ocakta 22ydim 22 ye göre bakarsam kız 4 şubatta 23 e girdim erkek hngisine bakmalıyım anlamadım

kızlar ben anlamadım sat 7 ocak ama 7 ocakta 22ydim 22 ye göre bakarsam kız 4 şubatta 23 e girdim erkek hngisine bakmalıyım anlamadım

canım öyle değilde hamile kaldığın aya bakıyorsun . takviminden bakarak söylüyorum hamile kaldığın ay ocak ocak ta 22 yaşındaymışsın bu da demek oluyorki takvime göre kız olacak :eek:

HMM :kahve: Tabloya benide ekleyin bakalımm. Kız görünüyor benimde. Fakat Benim geç döllenme olduğu için şuanki haftama göre hesaplıyorum. Bakalım ne çıkacak CADIARZU

HMM :kahve: Tabloya benide ekleyin bakalımm. Kız görünüyor benimde. Fakat Benim geç döllenme olduğu için şuanki haftama göre hesaplıyorum. Bakalım ne çıkacak CADIARZU

eklendi bile can hemde 10 numaraya kaydirigubbakcemile5
bu arada tezi ilk ben çürütücem gibi. oğlana benziyormuş galiba :içelim:

X