2009 ağustosunun güzel hamişleri haydi cinsiyet tahminine

kızlar ben 2008 ağustos annesiyim beta hcg:27 çıkmıştı dünya tatlısı bir kızım var inanamayın bunlara 2009 temmuz annelerinide takip edin onlarrında cinsiyet belli olmuş tutumuyor.yalnız benim çin takvimi tutumuştu

arkadaşlar benimde 14 haftam subatın 12 doktora gidicez sizce cinseyeti belli olurmu ve ikili test yapılırmı bu haftada

arkadaşlar bende 14 haftalık hamileyim 12 subatta gidicem cinseyeti belli olurmu acaba

:ecrin_bebek14 haftalılık gebeyim acaba cinsiyeti belli olurmu 12 subatta gidicem doktora :ecrin_bebek:

doktorunun tecrübesi usg kalitesi ve bebeğinin duruşuna bağlı canım.bende meraklardayım kuzucuğumu bi öğrenebilseydim.hayırlısıyla

ayy kızlar yüzüğü ipe baglayıp avucunda döndüğü şekle göre yapılan cinsiyet tahmininyapan varmı eskilerden kalmaymış bugun ev gezmesnde bütün herkes denedi herkesin dogru çıktı kayınvalideminde dogruu çıktı üstelik butun düşük ve kürtajlarda dahil.. benimde düşen begim kızmış,bu erkek ve sonrakide yine kız olcakmış hayırlısı ..bide siz denyin bakalıım. alyansın içinden ip geçirin başkası yapsın ama size.sag avcunuzu acınve karşınızdaki kişi ipe baglı yuzugu yukarı kaldırsın eger yuzuk yuvarlak şekil çizerse kız ileri geri düz şekil çizerse erkek.. bu işlemi her seferinde yapıp yüzüğü durdurun yine yapın ama siz sallamıcaksınız yuzuk kendisi şekil alcak.. en sonn ekndi duruncaya kadar deneyin benim 3 den sonra dönmedi kaldı öylece...valla buda bi tahmin işte...saglıklı sıhhatli bebişlerimizle bir ömur versn Rabbim..

Pinkycim yaptık üç kere üçünde de ileri geri sallandı :)) Çok eğlendik ama ya.. saolasın paylaşımın için.

Son düzenleme:
[sıze="3"]sadece bu kısmını buldum...free beta ile başlayan başka bi yazı bulamadım...[/sıze]
[sıze="3"]free beta hcg:220,34 ıu/ı .[/sıze]
bir bilen varsa yardım etsin.......
Pls....

canım bu değeri ilk defa görüyorum.yani bu kadar yükseğini.50 nin altı erkek deniyor.bu değere göre seninki kız...

kızlar dun sonucu aldıkk bebegım saglıklıymıss cok sukur :) degere gelınce 27 ama doktr öle goz ucuyla bı baktı 2sn ye cınsıyet ıcın % 90 KIZ dedı yanılmısmıdır ben erkek ıstedım hep ama hayırlısı olsun allah gonlume gore saglıklı bı bebk wersınnnnn:nazar:

:nazar:BHCG YE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİMİZ:nazar:

İSMİ .........................BHCGDEĞERİ............... ........TAHMİN....................KESİNLEŞEN

1.Kayra ........................... 28........................................erkek
2.helin hivda .................... 15 .......................................erkek...... ..................ERKEK
3.evriş............................. 30........................................ erkek
4.gizze ............................ 25 .......................................erkek...... ..................KIZ
5.milkshake......................81............... ..........................kız
6.babymom.......................42................ .......................erkek
7.sakaleynmaster..............45.................. .....................erkek
8.eftelya...........................?............. ............................erkek................. .........ERKEK
9.fasülyeko.......................?............... ...........................kız.................... ..........KIZ
10.elif özhan......................27.........................................erkek............................
11.esrako..........................59.50...................................kız.................................
12.aidaa...........................65.7......................................erkek............................

kızlar ben 2008 ağustos annesiyim beta hcg:27 çıkmıştı dünya tatlısı bir kızım var inanamayın bunlara 2009 temmuz annelerinide takip edin onlarrında cinsiyet belli olmuş tutumuyor.yalnız benim çin takvimi tutumuştu

canım zaten eğlenmek için bu inandığımızdan değil.ama 12.haftada yaptırırsan %80 tutuyor.tabii istisnalarda kaideyi bozmuyor.bakalım bekleyip göreceğiz...

kayracım bu senn ettıgın tahmınmı benım doktr %90 kız dedıı hayrlısııı ama bnde babmızda erkek dıyor hep öle gectı ıcımdende senın de gorunce erkek yazdgnı sewındım belkıde erkektr doktor yanılmıstır dımı ama herseyden önce saglıklı bebkler nasıp etsın allh bıze ama ılkk bebgım gonlume gorede wersınn cok sey ıstıyorum farkındayım:):emir_bebek:süprizzzzz

merhaba kızlar..bende ağustos annesi olcam inşallah...11+5 te ikili test yapıldı...free bhcg değerim 66 dr kesin olmasa da erkek gibi dedi..kayracım beni de listenize ekler misin? şimdiden teşekkürler...

ben 12+4 günlükken dr a gittim belli olur mu dedim daha çok erken dedi 1 ay sonra dedi 12. haftada öğrenenler ne şanslı

mercimekim hayırlı olsun canım sende öğrenmişsin darısı başımıza.

gecen yıl oğlumun 17. haftada gormustuk pipisini..

sımdı 14 haftalık hamıleyım.. salı gunu gıtcem ama sankı yıne erkek gıbı doguyor ıcıme..

ıkılı test yaptırmadım...

:nazar:BHCG YE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİMİZ:nazar:

İSMİ .........................BHCGDEĞERİ............... ........TAHMİN....................KESİNLEŞEN

1.Kayra ........................... 28........................................erkek
2.helin hivda .................... 15 .......................................erkek...... ..................ERKEK
3.evriş............................. 30........................................ erkek
4.gizze ............................ 25 .......................................erkek...... ..................KIZ
5.milkshake......................81............... ..........................kız
6.babymom.......................42................ .......................erkek
7.sakaleynmaster..............45.................. .....................erkek...........................ERKEK
8.eftelya...........................?............. ............................erkek................. .........ERKEK
9.fasülyeko.......................?............... ...........................kız.................... ..........KIZ
10.elif özhan......................27..................... ....................erkek......................... ...
11.esrako..........................59.50.......... .........................kız...................... ...........
12.aidaa...........................65.7........... ...........................erkek.................. ........KIZ
13.nicole 78.....................66...........................................kız.............................ERKEK
14.mercimekim.................?...........................................?.................................ERKEK
15.aftabru........................26..........................................erkek..........................KIZ

Son düzenleme:
X