2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

sagol canım vakit azaldıkça hazırlanmam gerktigini anladım hep başak için alışveriş yaptım burçinimi es geçmişim

ay sagolun kızlar herşeyin küçügü nedense çok tatlı oluyor saglıkla gelsinlerde kuzular rahat rahat kullansınlar cicilerini

kadriyecim besige bayildim, cok ama cok guzel..bence nevresim takiminin rengide cok hos, lila pembeyi cok guzel dengeler...

Odamızın birkaç resmini çektim - halımız yok daha yanlız - gerçi halı değil de yolluk alıcam galiba çünkü mobilyalar odayo öyle bi doldurdu ki halı koymak biraz mantıksız geldi bana
İlerleyen zamanlarda o kanape oradan gidecek zaten biraz odanın şekli değişecek ozaman alırım halı diye düşündüm

şimdilik bunlar - son hali ile koyarım yine

jenny çok güzel olmuş odanızda cok zevkli güle güle büyüsün inşallah kızın içinde:nazar:

jenny çok güzel olmuş odanız allah güle güle iyi günlrde kullanmayı nasip eder inşallah o odanın içinden bebek sesleri hiç eksik olmaz inşallah

başakcım beşiğinizi güle güle kullanın.

Jenny odanız çok güzel olmuş. Perdelerle mobilyanın uyumuna da bayıldım. Güle güle büyüsün bebişin.

canan oda çok güzel olmuş..kanepeye de uygun örtüler bulmuşsun ne güzel..darısı başıma..ben de halı alamam yer halıleks bir de değin gibi halı sercek kadar geniş alan yok..yolluk yada kilim en iyisi.

canan ..valla ben de beğendim..insanın içi açılıyor..çok şeker olmuş..uyusunda büyüsün ece cik..

çok teşekür ederim cici annelerim benim - valla ne yalan söylim tercihimle gurur duyuyorum odaya her girdiğimde içim açılıyo opuyorumnanaktan
şu ütü işi de bi bitse de yerleştirsem artık bol bol gezerim :))) nereye gidiyosam wc ye zor gidiyorum artık ama en azından içim rahat rahat uzatırım ayaklarımı:kahve:

jenny,arkadaşım gerçekten çok güzel bi oda,resimleri görünce benim bile içim açıldı.iyi günlerde kullanın.

Eftelya, Derya, Başak, güzel günlerde kullanın aldıklarınızı

Jenny güzel olmuş odanız gzel günler de uyut yavrunu

jenny,arkadaşım gerçekten çok güzel bi oda,resimleri görünce benim bile içim açıldı.iyi günlerde kullanın.

jenny oda çok güzel olmuş canım sağlıkla doğsun büyüsün inşallah

Eftelya, Derya, Başak, güzel günlerde kullanın aldıklarınızı

Jenny güzel olmuş odanız gzel günler de uyut yavrunu

jenny oda süper çok beendi,m, kanepe de çok uymuş.

Çok teşekkür ederiz teyzeleri - büyüp eskitecez işte opuyorumnanaktan ( inşallah )

X