2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

...................

Mercimekim hepsi çok güzel. Güle güle giydir ve kullan. Özellikle winni the pooh oyuncaklara bayıldım. Ben de bir winnie ve igor hayranıyım. Kızımın halısını, avizesini ve apliğini winnieli alacağım yerimseniben

işte beşiğimiz : ) süslü saten sepetlere çok hevesim vardı ama bunlar daha uygundu, içime sindi arada sallayıp nenni nenni diyoruz : )))

bunları kayınvalidem yaptı

Petrik güle güle giydir yavruna hepsi çok güzel. Kayınvalidenin ördüğü hırka çok hoşuma gitti.

Serap&halil070.jpg
Serap&halil071.jpg
bunlarda kızımn cicileri aslında dolabı elbiseleri herşeyi tamamlandı bitti doldu artık bişey almıcazda ben buraya ekliyemiyorum

Serapcım sen de iyi günlerde giydir bebişine. Bizim de herşey tamamlandı gibi, bir göğüs pedi alıcam kendime başka da herşey tamam. Bir kendi eksik :ecrin_bebek:

cok guzeller gule gule kullansın bebısın benım dogumum aralıkta ön arastırma yapıyorm henuz hıc bırsey almadım 1 kac ay sonra bende eklerım ıns...

Bir arkadaşım bebeğin ilk 3-4 ayında kullanabileceğimiz karamürsel sepetini verdi. Ayrı odaya geçirene kadar bu beşikte bizim yanımızda yatabilecek. Beşiği süsleyip fotolarını çektim. Yalnız alttaki karede ışık çok parladı, görüntü pek iyi değil o yüzden.

3633000850_6d7246c8f3.jpg

Buda yakından görüntü.

3633317732_3f13428a2c.jpg

Oyuncaklarımızdan bazıları ve 2 tane ayakkabımız.

3632183021_abde82dfd8.jpg

Almıcam almıcam diyip yine gidip aldığım bir elbise (yada ne denirse...)

3632991060_c9781ff05d.jpg

Attaa çantamız.

3632985388_4eda0ab35e.jpg

aidaa odanız çok güzel olmuş güle güle kullanın inşallah
mercimekim kıyafetlerde süper alt açma ne güsel öle balıklı balıklı

iyi günlerinde kullansın canım . hepsi birbirinden güsel. tulumlarına bayıldım hepsine teker tekr. hele o havlular. çok zevkli seçmişsin annesiiiii oğlunaaa

mercimim hepsi çok güzel..paluklu alt açma takımı çok şirin ayı poh zaten çok severim .güle güle kullanın.

Seçil güzel günlerde kulanın cicilerinizi kot tuluma bayıldım çok şirin, oğluşuna giydirip resimini çek gönder bize : )) yirim ben onu

yerim yerim... Çok güzel mercimekim...

mercimekk güle güle kullansın rüzgar bebek cicilerini

mercimekım güle güle kullansın kuzun.yerım ben onu balıklı alt acmasını

Aya yaayayyayaaya.. herbırı bırbırınden gusel.. hele o kanatlı havlu... hangı bırını desemm.. en gusel guunlere sahıt olsun hepsı..

çok güzel bebişinin cicileri canım güle güle giyin güle güle eskitin

Mercimekim hepsi çok güzel. Güle güle giydir ve kullan. Özellikle winni the pooh oyuncaklara bayıldım. Ben de bir winnie ve igor hayranıyım. Kızımın halısını, avizesini ve apliğini winnieli alacağım yerimseniben

pedi alıcam kendime başka da herşey tamam. Bir kendi eksik :ecrin_bebek:

cok guzeller gule gule kullansın bebısın benım dogumum aralıkta ön arastırma yapıyorm henuz hıc bırsey almadım 1 kac ay sonra bende eklerım ıns...

aidaa odanız çok güzel olmuş güle güle kullanın inşallah
mercimekim kıyafetlerde süper alt açma ne güsel öle balıklı balıklı

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlarım...güzel dilekleriniz için saolun..

Aidaaaaaa oda super - bizde aynısını aldık canım bu hafta gelip kurmalarını bekliyoruz - ay birdaha beğendim valla iyiki bu odayı seçmişim ışık saçıyo resmen hihoyyyt
Güle güle büyün içinde

Aidaa çok güzel olmuş odanız beşiği yatağı çok güzel görünüyor, güzel günlerde kullanın
bende baktım bu takıma alacaktık sonra vazgeçtik

mercimekim aldiklarin cok guzel, iyi gunlerde kullansin lkuzun, hele o kulaklari olan beyaz tulum:))

aidaa oda cok guzel olmuss, bizimde turuncu:))ama ozellikle besik cok cici...

mercimekim aldiklarin cok guzel, iyi gunlerde kullansin lkuzun, hele o kulaklari olan beyaz tulum:))

aidaa oda cok guzel olmuss, bizimde turuncu:))ama ozellikle besik cok cici...

teşk.ederim tatlım..bi doğsun da onun içinde de çeker koyarım fotosunu...nası durcak ben de merak ediyorum:)

aidaa çok güzel beşiğiniz yatağınız güle güle kullanın kzuzunda sağlıkla büyüsün içlerinde inşallah
mercimek hepside süper canım ya iyi günlerde sağlıkla kullanın sizde inşallah

..oldumuuuu

Eklentiler

• $bebek odası.jpg
    $bebek odası.jpg
    86,4 KB · Görüntüleme: 57
  • $bebek odasııı.jpg
    $bebek odasııı.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 45
  • $bebekkodası.jpg
    $bebekkodası.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 51