2009 a hamile olarak girmek isteyenler buraya....

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.266
27
arkadaşlar belki biliyorsunuzdur ben 3 ay önce bebeğimi 35.haftasında kaybettim ve doktorum 6 aylık korunma süresi versi kısmetse kasım sonu gibi çalışmalara başlıycaz Rabbimizde verirse eğer 2009 a hamile olarak girmek istiyorum varmı benim gibi 2009 a hamile olarak girmek isteyen.....:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

bende bende bende....

bende hamiş olmak istiyorummmm.........

allah'ım inşallah isteyen herkese, sana da bana da herkese herkese versin....

2009 da bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah!

kızlar bende azimle 2009 a hamilekaydirigubbakcemile2 girmek isteyenlerdenim.2009 aralığa kadar hedefim böyle.aralık 2009 kadar kaldım kaldım.eeee ondan sonra yapacak bişi yok ztaen:nazar:

ya ben de istiyorum kesinlikle inşallah her isteyenin olur şu mübarek ayda.

bende varım kızlar.allahım inşallah hepimizin dualarını kabul eder.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bende istiyorum hemde çok...bilseydim bi bebek sahibi olmak bu kadar zor,hiç korunurmuydum 4sene boyunca..

keşke bizde korunmasaymışız... bi ara ne kadar da düzenliydi adetlerim... ama işte nerden bilelim...

o olsun şu geçsin bu bitsin derken 4 yıl geçti... gerçi daha çok geç sayılmaz. biraz evliliğide yaşamak yalnız kalmakda iyiydi...ama artık evimizin içinde, gülen ağlayan koşan oturan evliliğimize daha da önemli bi anlam katan bi bebeğimiz olsun allah'ım... bizim ve isteyen herkesin inşallah...

bende istiyorum bende...inşallah...allah şu mübarek günlerde gönlümüze göre versin.dualarımız kabul olur inşallah.allah isteyen herkeze sağlıklı hayırlı evlatlar vermeyi nasip etsin...

kızlar bende varıımmmmmmmmmmm.1 hafta once llk calısmalara basladık..eee ekınlerı ektık eylulun 10 u gıbı fılızlenmeyı umut edıyorum sonra da hasat :))) hadı bakalım hayırlısı olur ınsallahhh kaydirigubbakcemile3

kızlar ben de bende istiyorum 2009a kadar hamiş olmayı... rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin inş. eve bi çocuk neşesi istiyorum artık .. nasip..

Evet kizlar herkese önce hayirli ramazanlar.yeşimnurcum bende varim aman beni saymadan geçme.canim hayirlisiyla hepimiz 2009 a hamiş gireriz.brnimde 3 aylik korunmamdan sonra kasim gibi çalişmalara başlayacağiz...

Kızlar selam,
Bende varım...
Allahım bu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin inşallah...

bende varım kızlar...gerçi doğal yollarla biraz uzun sürebilirmiş dedi doktor ama tüp bebekle de olsa bu sene mutlaka 2009 a hamile olarak girmek istiyorum.Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah kızlar...

ay kızlar kim istemiyoki bende istiyorum bende Rabbim hayırlısını versin sağlıklı bebişler sağlıklı hamilelikler nasib etsin amin ...................

bende çok istiyorum beklemekten yoruldum artık arkadaşlarımın bebeklerine bakıp dalıp gitmekten keşke benimde bir bebeğim olsun demekten ve de hamile kadınların gerinerek yürümesini keşke bende olabilsem diye imrenerek ve de birazda kızarak (neden ben de değilim diye) bakmaktan yoruldum senağlamasenağlama

kısmet artık bu mübarek ramazan ayında rabbim belki banada ve bütün isteyenlerede nasip eder inşalllahh ama bazen umutlarım kırılıyor bazen umut dolu oluyorum çok değişkenim rabbim benide gör ve dualarımı duy yarabbim banada nasip et inş

ben 2008 yılbaşındada hamileydim ama nisan ayında erken doğumla kaybettim bebişi, şimdi 2009'a da hamile girmek istiyoruum, alışmış kudurmuştan beter diye boşuna dememişlerr..
Allah'ım dualarımızı kabu eder inşalllaaaaaaahh..

1-YEŞİMNUR
2-SİMERAY
3-BTRKLC
4-ÖZÇELİKSENA
5-TUĞRA
6-ELVANCENGİZ
7-NİCOLE78
8-DUYGU2008
9-ASLİ_İST
10-SILA_84
11-BAŞAK0402
12-COSMOPOLİ
13-CANO77
14-ESLEMNUR
15-SERDİ
16-SONUYOK
17-TOSBAA8
HADİ HAYIRLISI ARKADAŞLAR GÜZEL HABERLERİMİZİ VERMEK DİLEĞİ İLE ŞU MÜBAREK GÜNDE RABBİM HEPİMİZİ BEBEK HABERLERİ İLE SEVİNDİRSİN.:Saruboceq:

--------------------------------------------------------------------------------

1-yeşimnur
2-simeray
3-btrklc
4-özçeliksena
5-tuğra
6-elvancengiz
7-nicole78
8-duygu2008
9-asli_ist
10-sila_84
11-başak0402
12-cosmopoli
13-cano77
14-eslemnur
15-serdi
16-sonuyok
17-tosbaa8
hadi hayirlisi arkadaşlar güzel haberlerimizi vermek dileği ile şu mübarek günde rabbim hepimizi bebek haberleri ile sevindirsin.aminnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

--------------------------------------------------------------------------------

X