2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

Ne zamana belli olucak? Hakkinda hayirlisi olsun canim.

yarın gidip yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakıcam .. çatlamadıysa iğne verecek çatlatmak için .. insanı çok aydınlatıyor doktoırum.. acayip de güven veriyor.. açıklıyor tek tek herşeyi sorsan da sormasanda ... sonrası malum...:))) bakalım .. .

yarın gidip yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakıcam .. çatlamadıysa iğne verecek çatlatmak için .. insanı çok aydınlatıyor doktoırum.. acayip de güven veriyor.. açıklıyor tek tek herşeyi sorsan da sormasanda ... sonrası malum...:))) bakalım .. .

Allah hakkinizda hayirlisini versin. Insallah guzel bir haber verirsin bizlere onumuzdeki ay basi gibi...

UMUT LİSTEMİZ

nesemese ( Yaradana emanet bebişim, hadi bekletme anneciğinle babacığını )

bende varım umut yaren temmuze kaldı umutlarım

Selam, bende bebekim123 (Burcu), bebisimi kendime cok yakin hissediyorum, cok heyecanliyim. Allahimdan hayirlisini diliyorum.
selam ben güngüneş(pinar) yarım bebişim içimde mi değil mi belli olacak herşeyin hayırlısı....

ben karabiberim- gece gündüz senin gelmen için dua ediyorum bebişim

mavi45 ( Seni bekliyoruz bebeğim sağlıkla gel )

yasemink

El bebek gül bebek
Hadi gel bebek
Kimse seni
Daha az sevmeyecek
El bebek gül bebek
Hadi gel bebek
O dudakların daha
Anne-baba diyecek

bende listeye ilave olmakistedim bende temmuziçin umutluum allah hepimize nasip eder inşallah (babyborn)

güngüneş[

Ben RAHEL- Allahım fazla beklemeden bebeğime kavuşmayı nasip et..

benssenb iniz geldiii---kurban olduğum Allahım verdiğin sabırla vereceğini umut ettiğim bebişimi bekliyorum,benimde tüm isteyen din kardeşlerimizde kucaklarımızı tez vakit doldur Ya Rabbim!!!

Son düzenleme:
benssenb canım çok güzel yazmışsın canım ağzına sağlık..İnşallah Rabbımız fazla bekletmez.

kızlarr hafta sonu kk giremedim ama bei çok sevindiren bi haberi paylaşmak istyorum.
tam 18 yıldır bebek hasretiyle yanıp tutuşan bir ablamız vardı mahallede tam 4 kez tüp bebek denemişlerdi ama olmadı.bu 5. denemesinde tam 4 yumurtası döllenmiş ve annesine utunmuş:sm_cool:
cumartesi örendik tüm mahalle evine akın etti aglamaktan gözleri kıpkırmızı allahım ne büyüksün:teytey:
halbuki artık okadar yıpranmıştıki bu 5. yi yapmak istemiyodu.:dance:
menapoza girmeden kimse umudunu yitirmesin :roflol:
rabbim nelere kadirsin dua edelim bu ablamızın bebşleri onu bırakmasın arkadaşlar.sırnaşık şey

Canım çok güzel bir haber..İnan o annenın sevincini tahmın edebiliyorum. Benımde halamın gelini 16 yıl sonra ve kaç tüp bebek denemesinden sonra kendiliğinden hamile kaldı. Heyecandan elindeki testi eczaneye götürmüş bu doğrumu diye..Eczacıda "neden ağlıyorsun kocanmı yok yoksa" demesin mi? Allahım kimseyi bu kadar bekleterek sabır sınaması yapmasın inşallah...

merhaba beni de listenize ekler misiniz??
ben aralık annesi olacaktım, ama minik bebegimin kalbi hayata tutunmak istemedi, beni yalnız bırakıp gitti...
8 mayısta aldırmak zorunda kaldım..
Ama benim hala umudum var... İçinizden bu durumda olup doktoru üç ay bekleyin diyen var mı? Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Naz cım büyük geçmiş olsun..Allah sabır versin. Benım başıma böyle birşey gelmedi ama gelen arkdaşım var doktor 3 ay ara vermesini söyledi. Herşeyden önce senın sağlığın önemli bunu unutma..

ama beklemek çok zor Rahelcim:KK43:
her an bebeğim yaşasaydı şimdi şu kadar aylık olacaktı deyip duruyorum...
ilk adetimi oldum yeni bitti iki kere daha adet olman gerekiyo dedi doktorum. ilki geç oldu digerlerinin de düzenini bozmaz inşallah da en azından üç aylık süreç uzamazsenağlama

merhaba kızlar bende ranıza katılmak istiyorum beni de dinler ve önerilerde bulunursanız çok mutlu olurum şimdiden tşk

30yaşındayım,evet gittim benimde çoğu kadın gibi dr fobim var.yumurta gelişimine bakıldı bi sorun yok eşimin sperm sayımı yapıldı ondada sorun çıkmadı

birsürü sebebi oluyor biliyorum kanallar tıkalı olabilir çatlama olmayabilir hormanlarda sorun olabilir olabilirde olabilir bi sonu yok yani.dr ilk yıl daha erken dedi şimdi müdahaleye gerek yok 1 yıl öyle geçti ikinci yılda yumurta gelişimini takip etti normal deyip bazı önerilerde bulundu derken birkaç ay daha geçti sonra eşimin s.sayısına baktırmamızı söyledi bunca zaman boşuna geçti sonuçta.bu durum bende iyice dr ön yargı yaptı şimdi sadece düşünüp sinirlerimi bozuyorum o kadar

ben hep dua ediyorum hepimize rahelciğim hemde isteyerek vede yürekten çünkü inan bana burda aldığım her hamiş haberi bana umut oluyor ve ben kalmışım gibi seviniyorum çünkü burda herşeyimizi paylaşıyoruz evet tanımıyoruz belki birbirimizi ama sevincimizi üzüntümüzü paylaşıyor olmamız beni buraya dahada bağlıyor o yüzden herkesinde benimde o duyguyu tatmasını canı gönülden arzuluyorum Rabbim elbet hepimize verecektir bunada inanıyorum bize sadece vereceği vakti sabırla dua ederek beklemek kalıyor zor ama bundan başka yapacak bişey yok haksızmıyım?

birsürü sebebi oluyor biliyorum kanallar tıkalı olabilir çatlama olmayabilir hormanlarda sorun olabilir olabilirde olabilir bi sonu yok yani.dr ilk yıl daha erken dedi şimdi müdahaleye gerek yok 1 yıl öyle geçti ikinci yılda yumurta gelişimini takip etti normal deyip bazı önerilerde bulundu derken birkaç ay daha geçti sonra eşimin s.sayısına baktırmamızı söyledi bunca zaman boşuna geçti sonuçta.bu durum bende iyice dr ön yargı yaptı şimdi sadece düşünüp sinirlerimi bozuyorum o kadar

cnm öncelikle aramıza hoşgeldin.
bende senle aynı şeyli yasıyorum 13 ay oldu hersey normal hatta en son rahim filmi bile çekildim ama oda normal yani beklemekten baska bi yol yok eger olmazsa asılama olcak bazı durumlarda dr elinden bişe gelmiyor:teselli:

kızlar rahim içi film çektireyim diyorum belki sorun kanallardadır üni.hastahanesinemi gideğim ne dersiniz dahamı güvenilir olur birde fiyatı konusunda bilgisi olan varmı?

kızlar günaydınn...
Öcelikle benssenb sana yürekten katılıyororum canım. Beklemekten başka çaremiz yok haklısın..Allah kimseyi daha fazla bekletmez umarım..
Nerili öncelikle aramıza hoşgeldin..Seninle aynı yaşta ve sanırım aynı sorun içerisindeyiz. Rahim filmi demişsin ama buna kendin karar vermiyorsun hayatım. Bence sen ilk iş doktorunu değiştir. uzun zamandur korunmuyorsun bu zamana kadar bir tedaviye başlamış olması gerekti doktorunun..Ben agustos ayında 1 yılı dolduracağım. Doktorum eylül ayında tedaviye başlayacağımızı söyledi..

X