2008 Kasim Bebekleri Cinsiyet

canım bende sata göre 12+4 ultrasyona göre 13+5 iken dün öğrendim oğlum olacağını dünya tatlısı kızım vardı birde yakışıklı bir oğlum olacak inşallah ama en önemlisi sağlıklı olsunlar ve allah hepimizin gönlüne göre versin

Gözün aydın Ecemim, gönlüne göre vermiş Allah gerçekten de. Bir kızın var, oğlun da yolda. Dün doktora gittiğimde ben öğrenemedim cinsiyetini.

kızlar biz 11+4 iken erkek dedi doktorumuz hatta ultrasonda gösterdi resmini okadar netti ki..15+3de gittik ve kız demiştim size değil mi dedi..biz şaşırdık tabi..özellikle de eşim..meğer ne kadar çok sevinmiş erkek olmasına bir anda yüzü değişti..doktorum 20 dakika inceledi ve yok kız dedi..ben hep kız diyordum ama erkek deyince herkese öyle söylemiştik..şimdi bizim bebişin cinsiyeti değişti diyoruz..
epey bi züldüm eşimin tepkisine o tabi kabul etmiyor kız erkek farketmez..hepsi allahtan falan diyor ama doktoraki yüz ifadesini ben unutamıyorum..bide üstüne kayınvalidem arayıp, aman sen de mi öbür gelin gibi kız doğuruyosun demesin mi...enterasan ded,m ve güldüm geçtim..sağlıklı olsun..akıllı olsun yeter..herkese sevgiler

kızlar biz 11+4 iken erkek dedi doktorumuz hatta ultrasonda gösterdi resmini okadar netti ki..15+3de gittik ve kız demiştim size değil mi dedi..biz şaşırdık tabi..özellikle de eşim..meğer ne kadar çok sevinmiş erkek olmasına bir anda yüzü değişti..doktorum 20 dakika inceledi ve yok kız dedi..ben hep kız diyordum ama erkek deyince herkese öyle söylemiştik..şimdi bizim bebişin cinsiyeti değişti diyoruz..
epey bi züldüm eşimin tepkisine o tabi kabul etmiyor kız erkek farketmez..hepsi allahtan falan diyor ama doktoraki yüz ifadesini ben unutamıyorum..bide üstüne kayınvalidem arayıp, aman sen de mi öbür gelin gibi kız doğuruyosun demesin mi...enterasan ded,m ve güldüm geçtim..sağlıklı olsun..akıllı olsun yeter..herkese sevgiler

:roflol: kayınvaldene çok güldüm ya benimki gibi yani cinsiyeti biz belirliyoruz sanki :roflol: alemler valla.bu arada sağlıklı olsun da cinsiyeti önemli değil a.s.:nazar:

ben 13 haftalık hamileyim dün %90 kız dedi doktorum ama kesinleşmesi için bacak arasını göstermesi lazımmış ben sabırsızlanıyorum biran önce kesinleşsin bişeyler aliyim
:emir_bebek:

canım bende sata göre 12+4 ultrasyona göre 13+5 iken dün öğrendim oğlum olacağını dünya tatlısı kızım vardı birde yakışıklı bir oğlum olacak inşallah ama en önemlisi sağlıklı olsunlar ve allah hepimizin gönlüne göre versin

bende ankaradayım ecemim muayenelere nereye gidiyosun, bilgi verirsen sevinirim...

canım özel keçiören hastanesinde hüseyin beye gidiyorum ve çok memnunum ayrıca hacettepeyede gidiyorum çünkü hayırlısıyla allah tamamına erdirirse daha doğumu nerede yapacağıma karar vermedim o yüzden yani benim tüm testler ikişer kez yapılıyor çok evhamlıyım çünkü... sen nereye gidiyorsun keçiören veya yakınlarındaysan hüseyin beyi öneririm çok anlayışlı çok kibar saygılı ve seni rahatlatan bir doktor...

ya kızlar ben ayın 30unda gidecem doktora acaba belli olur mu cinsiyeti.... aklımda yoktu 5.ayda öğrenirim kesin olarak diyordum... sizin yüzünüzden sabırsızlanıyorum şimdi acaba ne acaba ne die.... :roflol::roflol::roflol:

bende 12+2 günlük hamileyim..cumartesi muayenemde doktor %80 kız dedi..çünkü ilk bebeklerin genital çıkıntı şeklinde oluyomuş..ve yatay daha belirgin olduğunda kız ,vücuda dik bi şekilde oluncada erkek oluyomuşş..

ecenim hacettepe tadilata girecekmiş doğum almıyorlar diye biliyorum ben
aradığımda öyle söylediler yoksa salladılar mı

Ben de 15+1 haftalık hamileyim kızlar, geçen gittiğimde 12+4 dü doktorum göremedi, belli olmadı yani bu aya kaldı, 1 hafta sonra gideceğiz doktora inşallah belli olur ben de merak etmeye başladım. Erkek olan bebekler hep 12-13. haftada belli olmuş benimki kız mı acaa bu durumda. Aman sağlıklı olsunda bebeğim hiç önemli değil gerisi, haftaya bildiririm buradan a.s.

benim bebeiş büyük ihtimal kız dedi doktor14+3 deyken....Bi sonraki muayenede daha kesin belli olur dedi....

Son düzenleme:
benimkide bu ayın sonunda belli olucak sanırım yani artık olur heralde 17 haftalık olcak

kızlar ben şuanda 13 haftalık hamileyim ben bebeğimin cinsiyetini 9 hafta 2 günlükken öğrendim benimki biraz terbiyesiz sanırım hemen gösterdi bi oğlum olacak ramazan efem gelecek inş.

kızlar ne güzel cinsiyetleri öğrenmeye başlamışsınız bence liste yapsanız cinsiyetleri yazsanız daha belli olur bence aralık anişinden bi tavsiye tabiki siz bilirsiniz

ayy ne gusel ogrenmıssınız ben randevuyu 7 hazırana alıcam cunkı troıdlerımıede bakılcak mınnosum ınsallah cınsıyetını gosterır :asigim:

:nazar:

Ddm--------------------------------1'i erkek diğeri?
Deryahakan----------------------
Hale87-----------------------------kız
Apple-------------------------------
Ballım53---------------------------
Fater--------------------------------
Beklemek-------------------------
Gülçiçek---------------------------
Karagözlü-------------------------
Minik81----------------------------
Darkinlife--------------------------kız
Deryaöykü------------------------erkek
Brooke-----------------------------kız
Turti---------------------------------erkek
Maytap26-------------------------erkek
Ftutuk------------------------------kız
Aryener----------------------------kız
Elmalı turta-----------------------kız
Limmonn--------------------------erkek
Ecemim2001--------------------erkek
Eczevrim--------------------------erkek
Kyıldız------------------------------kız
Tugba59---------------------------kız
...------------------------------------kız

kızlar ben takvimi hazırladım ama kesin olmayan sonuclar vardı onlarda kesinleince değiştirirsiniz arkadaşlar.öğrenmeyenlerde bi öğrense ben acaip meraklanıyorum :sm_cool:a.s.

X