2008 Kasım Anneleri

ooooo gecmıs olsun yasmınım
ınsa allah cabuk toparlar kuzucuk

bır de wc egıtımıne ılk baslandıgı zamanlarda bu tarz ıdrar yolları hastalıkları goruluyormus cocuklarda
muhtemelen bır yerden kapmıstır onemlı olan onlemını almanız canım

ya birde alışma ve çişi öğrendikten sonraki dönemde bu durumlar var..
meraklılar herşeye dokunmadan edemiyorlar.. benimkiler evde bile ölesine giriyorlar bilmiyorlar ama merakla heryere dokunuyorlar dışarda olsak elleri heryerde alıcaklar demek bişeyler..

Allah yardımcımız olsun ...
anıl beye tekrar geçmiş olsun çabuk atlatır inş...

Günaydın yavrular.Dün eve gittiğimde şükür iyi gördüm yavrumu.Ateşi yoktu.İshali kalmış.Akşam yemeğinide yemişti.Gece de mama verdim, beraber yattık.Ateşi çıkmadı ama 3 gibi kaka yaptı.Değiştirdim, akşamdan pişik olmuştu.Çok yanıyo canı ya.Anne ne olur krem sür diyo.Sürerkende acıyo diyo..Akşam ütümü yapıp bavulları da hazırladım, az kaldı:)Bu arada patron bana köpek gibi davranıyo, gidicem diye herhalde...

günaydııınn,

yasmin geçmiş olsun canım.betülde ishal olduğunda hemen pişik oluyordu.karışım kremle anca iyileşiyordu,aslında bu bahaneyle anıl kakasını bezine yapmaktan vazgeçer,
senin patron da gelgit akıllı herhal.1sene çalışırken iyide izine gelince kötü mu olunuyor allammm yaaa

günaydın kızlar
çok geçmiş olsun yasemin aşısı varmıydı rota zor olur yaw bi kaç tanıdığın çocuğu aşısız yakalanmıştı eve bırakmadılar hastanede kaldılar.aman Allahım yaz geldimide bu tarz mikroplar türer sebzelerde meyvelerde yıkamadan yendimi ohoo hiç bitmez bu muhabbetler hayırlısı geliyonuzmu arkadaşım konyaya kahveltiyi hazırlamaya başlıyımmı?

Sağolun kızlar..Polipecim rotayı falan bilmiyodum ben.Vurdurmadık..Zaten bu virüsde değil aneorobik canlılardan olmuş.Barsaktaki probiyotikleri öldürüp dengeyi bozuyolarmış.Doktor gerek yok kalmasına, bir haftaya düzelir dedi.İnşallah yaaa...

bende okulda wclerden korkuyorum birsürü çoççuk kullanıyor şimdi işhal yaygınlaşmış büyük küçük herkezde varmış inş bişey ollmaz

çocuk işte bulurlar biyerlerden mikrobu geçen benimkini alaturka vcde tek başına 1-2dk yalnız bıraktım vc fırçasıyla duvarlara sanatsal çalışmalar yapmış tabi önce kendine yeterince boya malzemesi tedarik etmiş:96:

derin derin nefes alıyım sakinleşiyim dedim ama ortamn kokusu derin derin nefes almaya müsait değildiüstünü başını çıkardım attım götürdüm banyoya yıkadım sardım havluya otur şurda dedim sonra girdim vc ye domestosla yıkadım çıktım artık napıyım.ama yemek falan yapamadım içim kalktı

maşallah sana sabırlı anne seni.kendimi düşündüm napardım diye .önce başımdan aşşa karnar sular dökülduğunu hissedip beynime kan sıçrardı herhal ve hemen çıyak çıyak bağırıp betül naptııııın seeeeeen.dövemiycem için ancak çıyak ciyak bağırır sinirden kasılırdım(((

boklu eşek dedim ben, banyoda yıkarken besteledi benim sözlerimi boookluu eşşşeek booklu eşeeeek diye türkü yaptı
ben yırtsamda ohooo o kendi aleminde bide duygusal bizim arkadaş babası gibi 3 gün küser bağırsam falan hiç çekemem nazını yıkarım geçerim

Bu adam benim yıllık izen çıkacağımı unuttu sanırım, iş yüklüyo.Kapattım az önce Polipecim ya.Şimdi açtım..Aşısı yok dedim kıı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…