2008 Kasım Anneleri

günaydın tombalaklar dün elektrik kesildi erken kaçtım bende:))

yasmine geçmiş olsun bizimde dün gece gönülleri olmuş yakmış lar kaloriferi sıcacık uyuduk 3 cengaver :))ama az daha zehirlenecektim benim küçük ada tavşanım bi sürü gaz depolamış her dönüşünde fısladı kabus gibiydi fena üşüdü bugünlerde kuzum doğrusu ailece üşüdük geçseydi hayırlısıyla

lore naptın yaw eyimisin dünden beri

yasmin sen tatili erteledinmi yaww aynı tarihtemi gitcen

günaydın kızlar, hayırlı cumalar olsun..
yasmin geçmiş olsun..

bizde kötü bir akşam orta halli bir gece geçirdik..(
kerem akşam 10 da acillik oldu.. bir gün önce kaka yapamadı dünde öğlenden beri arada bir kıvranıyordu bırtlayıp rahatlıyordu ama akşam çok kıvrandı ıkınıyor çıkmıyor yağ sürdüm yok hatta az bişey yewdi ıkınıcam diye onuda kustu baktık ucunda ama çıkmıyor daha öncede oldu ama dün akşam daha bir zorlandı kaanda yeni uyumuştu babası götürdü hemen 2 tüp lağman vermiş hemen hastaneden bende hiç bilmem onu görmedim krem şeklinde kullanma için uzun aparatı olan bişeymiş...çocuk için yarım tüp yeterliymiş hemen yaptım 5 dk kalmadı hiç zorlanmadan çıkardı ama bir baktımki çok kalın uzun bişey onu tek başına töbe çıkaramazdı taş gibiydi...( heralde o ilaç kaslarımı gevşetiyor ne oluyorsa bizim resim albümünü vermiş babası ona bakarken güle oynaya yaptı şaşırdım... işde bir buçuk tüp var çok zorlanırsak bir daha çok işe yarıyor...

ama iki gündür et makarna kek onlarla karnı doydu çorbayı kaan içti kereme 1 kaşık zor içirdim ondan yapamadı yoksa çorbayı içse böyle olmazdı ama yapınca hemen uyudu bayıldı resmen...
bende yatıtım gece iyi uyumuşum kaan sabah karşı mızırdamış duymamışım babası bakmış 5 te kerem süt istedi verdim daha uyuyamadım birde üsütüne burnum tıkandı bunaldım çocuklar uyur ben uyuyamamıdm artık döne döne kaçta uyuduysam rüya görüyordum benimki erken kalkmış 6,30 da işe gidiyor rüyamda bende zaten zor uyudm bugünde erekn kalktın çocuklar uyandı nasıl uyuyacağım diyorum kızdım oda kapıyı çarptı gitti rüyamda .. o sırada benimkide hazırlanmış hem kuzuya bakım hemde gidiyorum diye odaya gelmiş yanağımdan öperken uyandım ben gidiyorum iyimisiniz dedi..
he rahat uyudu kuzun dedim.. :)))sonra bir saat daha uymuşuz 8,30da kaan geldi uyandırdı bizi...:))

amma uzun yazdım yaa ...............

of nazlimo geçmiş olsun ama buna kesin bi çarebul sürekli kabızlık zorlanmak kötü sonuçlar yaratabilir benim arkadaşımın oğlunda oluyordu şimdi kanamaya başlamış Allah korusun hemeroid falan olur bişey olur

doğumdan önce sana lavman vermedilermi garip bişey

nazlım gecmıs olsun canım
allahtan rahatlamıs kuzucuk

polıpe hanum
kararsızlık hakkımı kullanıyorum
bana bugun ıyı davranmana baglı hersey
pek nazlıyımdır ben ona gore yaneeee

lore bugünkü türküm sana gelsin
Hey güllü güllü güllü
Peştemali püsküllü
Hanım etme bu nazı
Gel bize bazı bazı
Bize Harputlu derler
Biz,çekmeyiz bu nazı
:Biz,çekmeyiz bu nazı64:

eheee bana yapmışlardı sunni sancı öncesi doğururum falan sandılardı herhal

sağolun kızlar..
yasmin muzuda yer iki gündür vermiyordum zaten hep kuru şeyler yedi makrna yemeklerin eti sabah sucuk çorba getirdim öğlen bir kaşığı zorla içirdim bak kaka yapamadın karnın popon ağrır dedim ıhhıhh dedi zırladı bende su verdim sık sık portakal suyunu çok vardim ama faydası olmamaış... normalde çorbasını içer yemeklerin suyundan sebzesinden yediğinde bişey yok.. rahat yapıyor ...

dün gece söz verdi bugün çorbasını içecek etide kısıtladık...

bu arada polim ben sezeryanla doğum yaptım iki kzuuyu normal zor çıkarırdım hehehe:)))
ama kaan bey nefes almakta zorlandı benim tansiyon fırladı ondan acil doğuma aldılar 7 ay yeni bitmiş sekizin ilk haftasında erken doğum yaptım...kiloları 1500 civarıydı doğduklarında.. 1700 geçincede hastaneden çıktık 15 gün küvöz dönenmiiz oldu zor günlerdi vesselam..(

anladım nazlimoo o günler geride kaldı artık kocaman oldu yavrular

lore dövecem ama ne nazmış cuma küslükmü olur gı gel ben seni bi öpüyümm bıdık

öpüşüp koklaştınızmı iyi bari..:))):92::92::89:

yasmin tatil mayısın son haftasındamı? o zamana kadar havalar iyi olabilir antalya ile burası aynı derece ise polinin dediği gibi zaten bu ara güneşli gidiyor ama akşamları serin rüzgarlı dün akşamda hafif yağmur yağdı yine... biz bir kaç gündür öğlenleri balkon sefası yapıyoruz kanepede var blkonda oturuyorlar arada çocuklara bakıyorlar.. hatta bende kanepemde mi güneşlensem ne:)))

yimek yiycem lorem tatlı almıyım iştahımı kesmesin:)))
nazlimo güneşlen valla benim yerimede olmamı:)
yasmin hastalıklar akdenize atda gel yeter artık kimse hasta olmasın

yasmin vakti güzel bence haziranda güzel olur havalar artık... umarım güzel geçer tatiliniz..

hergün kısmide olsa güneşleniyom polim ne edek bu yaz böle geçicek...anca ramazandan sonra düğünden önce girebilirsek gireriz artıkın bizde denize samsunda...

ayrıca afiyet olsun ben bir kaç gün önce rüyamda kendimi baya bir dombili gördüm yok düğüne kadar vericem en azından bir iki kilo... böyle olmuyor..:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…