2008 Kasım Anneleri

bende biton stres yaparım paniklerim birden evden ayrılmak istemem hazırlıkları bitirene kadar yorgunluktan canım çıkmış bir şekilde çıkarım evden

ordan toplayıp gelme üstbaş sana burdan basma fistan alırım ben:))şaka bi yanada istanbul ankarada varmı kızlar burda fena pazen deseni modası var yakında donları bile o kumaştan yapıcaklar:))mini giyeceklere tatlı elbiseler var ben giymiyom bakıyom kızlara

he yokyaa kendimee cok bisi almiyorum,ufak tefek makyaj malzemeleri falan filan.aman aman bisi aldigim yok yani.

burda var pazen modasi,cicekli desenli elbiseler filan..

gelimde giydir bana bi fistan,yakisir belkim :)

Süper miniler moda.Ben de giyemem.Kocamda giydirmez, bunu tedavülden kaldıralım der.Ama tatile giderken orta yollu bişi bakacam.Zira öncekilerin hiçbiri gelmiyo

offf misafirim geldi karnım ağrıyor.butun ağrılarım birbirine karıştı.

kızlar betülü artık odasına taşımaya karar verdim .ama kendimi nasıl alıştırcam biilmiyorum.alışmısım nefesini duya duya uyumaya((

teker teker cikin karsimaaaaaa

karsında degıl yanındayım canım

bende gıdene kadar heyecan yaparım hep
hemen vakıt gelse de gıtsem dıye
sımdı yaptıgım gıbı ben de pek heyecanlıyım sımdıden
daha bır suru zaman var oooooo

mucıze bırak kıı garıbanı
baksana hemen kucuk emrah moduna bagladı
o da sasırdı soguktan besbellı
hem ben ona kusum taam mı

yasmınım perhıze devam edıyormusun canım

yaso benim bi arkadasim var,kiz acik hatta baya bi acik.normalde mini filanda giyer ama tatile gitcekelrinde kocasi onu hep baska otellere goturur kesinlikel kadin erkek ayni havuza sokmaz.onun icin sordum..

mucu bi dene bakalim betusun tepkisi ne olcak.

mucıze bıraz zorlanacaksın ama bence de ayır artık odasını
ben de 2 yasına kadar bızım odamızda yatırmıstım
ılk zamanlar sureklı kalkıp bakıyordum uyusa bıle
ama zamanla alısıyor ınsan
her ıkımızın de odasının kapısı acık tabıı
cıt dese duyarız

((

heralde uzun bi süre uyuyamıycam gide gele yorulurum((

çilek valla ben çok kıskancım bende sokmam kocamı öyle bol kadınlı yerlere.tvde bile görmesini istemem kızarım ne bakıyon diye

mucu ayır artık sonra daha zorlanırsın...
bizim odada kendi beşiklerinde yatarlarken gece kerem uyanırdı onuda sallayıp uyuturdum geri yatırırdım bazen araya alınca uıyurdu sonra ayırdık artık gece hep geliyor kaan oldum olası hep kendi yatağında uyumuşturuyanınca biberonunu ver biraz beşiği salla uyurdu sadece gaz soprunu olduğunda sorunluydu..... kaan odayı ayırınca biraz zorlandı korkma açısından ama alıştı şimdi gece karanlıkta yastıkla dolanıyor evde uyumak için yer arıyor oda akşam 7 gibi uyursa yanii...normal yatarsa sabahı buluyor şükür...keremden çekiyoz biz beni bile kovuyor neredeyse kendi yatağımdan...her gece bizm yatakta sabahı ediyor sıpam...bu aralar nadir çok yorulduğunda sabah 6 kadar uyuyor bizde rahat ediyoz...

ayıracam mecbur nazlı artık park yatağına sığmıyor kuzu.deli gibi yatıyor zati.odasında kocaman yatağı var boşuna sürünmesin artık yavrucak.

öyleyim valla çilek.napıyım huyum kurusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…