2008 Kasım Anneleri

vaay düğün davet mhabbeti almış yürümüş,bencede hoş değil ama demekki oluyor yapacak bişey yok

biraz çalıştım dersimi gittim kuzumu öptüm,kokladım sarıldık seviştik tamam git biraz daha yatıcam dedi az sonra kalkar
kalkmazsa bir test daha çözerim aman pek bir iştahlı gördüm kendimi bugün acıktım da biraz canım tatlı bişeyler istiyor ama evde tatlı olarak hiç bişey yok iki kurabiye kaldı ama onlarıda eymen kalkınca yer,oğluşumun hakkına dokunmayayım diyorum ne yesem ki offf

akşama da et sote yapıcam yanına pilav yapayımmı patates püresimi yapayım off ona da karar veremedim

anladım ben seni lore.öff bu işler zor işler.
aslında doğduğunda yaptıracan olcek bitcek.

yasmin bizim her 5 kelimeden biri hayıy hayıııııyy

ne edeysunuz hanımlar,
bugün bir ağırlık çöktü 3 te yattım biraz keremde uyudu kaan beyde çizgiflm seyretti uyumadı 1 saat hafif şekerleme iyi geldi...sonra kalktım mutfağa dağ gibi bulaşık olmuş anam herşeyi tabakta istiyorlar ısıtmaya küçük tencere tava felan derken bardaklar cabası birkmiş.. ortalığı açtım tavuk çıkardım akşama poşette tavuk yapıcam..salata ile yeriz artık...

bugün yokum bir dünya laf etmişiniz...
çileğim akrabanızın vyaptığı davateyie krizi hiç hoş olmamış ben olsam pilava bende gitmem inadına düğünün yerini yada kınanın yerini öğrenir gider halaya katılırdım..:))

m ucize hatun tekrar geçmiş olsun dikkat edersen dr. dediklerine şikayetlerin kalmıyor benim çok kötü bıçak saplanıyor gibi girer kıvrandırırdı ama çok düzenli davrandım o sıralar şimdi yediklerime hiç dikkat etmiyorum bile iyiiy gidiyor..

kaan acıktı çorba içmedi simit koydum buzlukta vardı fazla kavrulmuş.. artık yeni bir tane koydumda onu bekliyor ço0k sabırsız benim kaanda hemen cırlıyor..

mucizecim benim de aklımdan o geçiyor ama eşime pilav zararlı o yüzden çok nadir yapar olduk yiyemiyor fazla
o yüzden karar veremedim pürede zor mu olur şimdi üşendim

ay yasmin bende sulu köfteye bayılırım annemden beri yemiyorum kendimde üşeniyom ama aklıma iyi getirdim yapayım bir ara...

ben yanına bişey için krema aldırmıştım arttı kremalı patates yapıyor ya yemekteyizdekiler ondan düşündüm şimdi bir dolanıcam netdeki tarifleri..canım istedi..:))

bu arada kaan bey simitle şehriye çorbasını afiywetle yedi çok acıkmış..:)))

ohhh bende bayılırım sulu köfteye açım yaa şimdi canım herşeyi istiyor

benim paşazadem uyandı ders bitti gideyim yemeğimi yapayım bari kocişimin gelmesine 1 saat kaldı

herkese iyi akşamlar

ay kızlar herkes çıktı mı yaa çok acil birşey soracaktım patates püresinin içine kaşar konmuyordu değil mi arada yemek için haşlayıp biraz kaşar biraz tereyağı ile yiyorum da bunu unutmuşun sadece süt ve tereyağı değil mi
birde süt soğukmuyd sıcak mı

tatlım ben kaşar peynirli yapıyorum daha çok hoşuma gidiyor. süt soğuk sıcak farketmez sanırım ama birden dökme... blenderla karıştırırken yavaş yavaş dökersin

meleğim ben haşlayınca ezip içine tereyağ ve süt koyuyorum tuz ve karabiberle tatlandırıyorum ama kaşarlada güzel olur sanırım...

bende netde araştırdım ilk defa kremalı patates yaptım attım fırına tavukla beraber pişiyor inş. güzel olur...

beyaz geç gördüm ama ben kaşarlı seviyorum tereyağı süt kaşar karabiber koyuyorum bazen yüzüne kaşar koyup fırına veriyorum hafif kızarıyor etin yanında güzel oluyor:))

nazlı demek güzellik uykusundaydın görünmedin ortalarda.

nazlı ben yapıyorum kremalı patates mmmmmm çok güzel oluyor .ama çok kalorili yaw

biz patatesi kaşarlı yapınca kumpir gibi yiyoruz üstünde bir dolu öteberiyle...

evet bugün öyle oldu mucizecim iyi geldi şekerleme...
pataesim çıktı güzel görünüyor tavuk için bir 20 dk daha bekliyeceğiz ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…