2008 Kasım Anneleri

ben toz pembe rengını cok severım
ama hem pembe hem ınce bana gore degıl hıc ıkısını bır arada kullanmam

nereyesunuz daa
ıslere ara verdım

gunaydın canım
aklanıp paklanmıssın maasallah
bılmıyorum alıstıgım ıcın sanırım tırsıyorum gıderken ama cok da buyuk acı hıssetmıyorum ben
ama korkusu gerıyor ınsanı tabıı

gunaydın canım
aklanıp paklanmıssın maasallah
bılmıyorum alıstıgım ıcın sanırım tırsıyorum gıderken ama cok da buyuk acı hıssetmıyorum ben
ama korkusu gerıyor ınsanı tabıı

Benim psikolojik olarak değil cidden canım yanıyo ama atlattık.Bir ay idare eder dermişim.Ama tüm yaptırdım.:84:

ne kadar iç açıcı bir konuyla açılış yapmışısınız a ğ d a

işim olmazzz
benden tüğsüzü yok
hiç işim olmaz hiç işim olmaz
işim olmazz

bikere ben kuafördeyken hamile bi kadın gelmiş baya büyüktü karnı ağda sırasında bayılmış kuaförün eli ayağına dolandı başlarım yapacağınız işe dedim kadının suyu muyu gelecek iş açacaksınız başıma dedim koydum gittim.korktum yawww

Zor oluyo valla ne yalan söyleyim.Sanki hayatımın en büyük sınavına gidiyo gibi konsantre olup gidiyorum.Yok ya yok yok acımıcak diye söylene söylene

günaydın kızlar
memocum hastalandı dün öğlen uykusundan ateşli uyandı hafif keyfide yok gibi kıyamam az önce ateş düşürücü verdim şuan plates topumla koşturuyo altında kalıcak bişey diilk
ateşlenince ama gözü bişey görmüyo yatıyp uzanıyo hemen .bişeyde yemedi .neyse beslenme falan hazırlamam lazım

Maytabım geçmiş olsun yakışıklıya.Hep beraber dua edelim.Yaz gelsin artık, dayanacak güç kalmadı.Bebem öksürüyo

Icırım günaydın

günaydın bacılarım,
oyyyy bugüne fena başladık... dün karnım felan ağrıyordu meğer misafirm ayak sesleri imiş bu ay hiç farketmeden geldi akşam ama gece benide bitirdi ağrılar sızılar bacaklarıma giren kramplar öldüm uyku muyku hakgetire yani...
ama yinede o halde sabah zor kalktım kuzular tavada pizza yuaptım yedilermi hayır oturdum kendim yedim çoğunu... bu sabah kahvaltılarıda beni geriyor..

yasmin cilalanmışın süper... bende 2 gün önce kendim hallettim tam zamanında yapmışım misafir gelmeden..:)))
maytabım geçmiş olsun memoya çabuk atlatır inş...
dün yazmıştım bende damacana ile plates yapıcam şu misafir gönderim fikir anası derya baykal ablamız ....seviyorum bu kadını..:))))))

polim ıcırım sizlerede güzel rahat bir gün diliyom kuzularım...
hadi çok lafladım çayımı içeyim soğutmadan...

merhaba canlarım
keyfım yok malesef kızkardesım memlekete cagırıyor gıtmem lazım aslında ama hava soguk cocuk hastalanır dıye gıtmıyorum bız gelmeyıncede kardesım gelmıycekmıs boyle ıste

Nazlım günaydın.Sağol canım cilalandım, bi süre götürür.Sonra gerilim filmi tekrar başlarSana da sıhhatler olsun, bu aylık atlattık:)

Icırım bacın niye çağırıyo.Sorun mu var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…