2008 Kasım Anneleri

Bugun cumay dini bi giris yapim dedim sizlere,selamimi alan canlarr allahin selami uzerinize olsun ohihihijhi aksam tun`ada selamunaleykum dedim:) ya git isinee kafayi yedinn dedi:))))))

evi supurim kahfalti yapcamm loremm..

Bugun cumay dini bi giris yapim dedim sizlere,selamimi alan canlarr allahin selami uzerinize olsun ohihihijhi aksam tun`ada selamunaleykum dedim:) ya git isinee kafayi yedinn dedi:))))))

evi supurim kahfalti yapcamm loremm..

hamarat hatun dedıgın evı sıl supur olmadan yemek yemezmıs goruldugu uzere
sen sımdı cayla bıskuvı yıyorsundur da kesın

sen de ye canım ben burcak bıskuvıyı cok severım mesela dıgerlerıne nıspeten cok daha ıyı dıye dusunuyorum
ıkı tanecık yesen bırsey olmaz kı

yaw herkez 36 beden olmak zorunda değil akışına bırakın hanımlar arasında balıketli olupda kitap gibi olanlar var zayıf olup da bacakları cımbız gibi ayrık ayrık olanlar var.yani her zayıf olan güzel her balık olan çirkin genellemesi yok.kimisine yakışıyor azcık tombalaklık sağlığınızı tehlikeye atmadan yiyin için ama bolcada hareket edin 3-5 kilo içinde kendinizle papaz olmaya değmez bence

ne biliyim mucizem bazı kadın heryerinden alır o tip balıkları severim ben hükümet gibi oluyor ya öle
ama gördük senin fotonu senin heryerin kilolu olsa kaç yazar çıtıpıtı bişeysin istesen balık bile olmazsın kemiğin minnak senin (annemin lafları yüzüm filan kaşık gibi DERDİ e toton kazan gibi onu napcaz derdim çok kızardı benim kemiğim ufak derdi:))

kocalarıda salla gitsinnn kimseyi bilmemde benimki tam çatlak kimseyi beğenmez benle niye evli diye düşünüyom bazen.geçen durmuş amma abartıyorlar bu kadını ağzıyla çenesi iğrenç diyor bahsettiği hürrem sultanmış.töbe rabbime dedim iyice kafayı yedi

Son düzenleme:
ben hep zayıftım ilk evlendiğimde falan tipsiz zayıflardandım.doğum öncesi kan ilacı diğer ilaç tedavileri falan iyi kilo aldım bu sefer de tippsiz şişkolardan olldum.doğum sonrası geçen seneye kadar fenaydım çok şukur iyiyim şimdi ama o gördüğün fotalardan da 3-4 kilo fazlam var çıtı pıtı olmayı isterdim ama değilim malesef.yani diyeceğim ben zayıf olmaya alışkın biri olaraktan öyle kalmak istiyorum.çunkü artık yemek yemeyi seviyorum ve yedikce kilo alabiliyorum dikkat etmem lazım.

çilek karısı hoşgelmişsen.. ve aleyküm selamm
benim koca her akşam eve selamun aleyküm diye girer
almazsan selamını yandın:)küssem bile alırım kısık sesle çünkü Allahın selamını bile almıyosun diye kızar haklıyken haksız duruma düşerim :)...

bende kilo konusunda takıntılıyım .kocam hiçbişey demez hatta ne rejimi kopucak belin diye kızar .bu benim hoşuma gider kopucak belin kısmı:)
yolda biri görür yaa hiç yakışmadı azıcık kilo al deseler hoşuma gider manyakmıyım neyim :)

valla ben de bır tuhaflık var
ben normalde hıc sakız cıgnemem yanımda cıgnenmesınden de hoslanmam
ama caycının verdıgı sakızı actım ve cıgnemeye basladım
kımse gormesın dıye kapıyı kapadım
ve sımdı hızıma yetısemıyorum balon sısırıp cıt cıt dıye dısımle patlatıyorum
nasıl keyıf aldım anlatamam

ayrıca da o acı verıcı aftlar ıcın bence artık doktora gıt

çilek bacım hoşgeldin..Aleykümselammm
ayyy öyle bir rehavet çöktüki üzerime azcık uzandım tepemde kavga etti kuzular.. ikisinede cırladım kalktım..((
bende balık etliyim biraz büyük çaplı bir balığa benziyim ama ne yapım idare ediyimmm... göbeğimin dışında pek takıntım yok aslında her zaman iri yapılı biriydim değiştiremem ki...bir lisede safinazdım sonra aldık öle kaldık işde...

bu arada polimvalla kocana katılıyorum çenesini bende beğenmiyom..
geçen seyrederken dedim kociye bilgisayardan kaldırda kafanı bir bak benmi yanlış görüyorum bu valide sultan (nebahat çehre) hürremden daha güzel değilmi dedim aman banane beğenen beğeniyor işde dedi çıktı...

ben kucuk balık olma yolunda ıstıkrarlı adımlarla yuruyordum kıııııı
gecen hafta tam 2 kg bırden verdım
su an tam tamına 49 kgyum
ama gel gor kı bır sezercık gobusu var benım gozumu tırmıklayan
plates yapsam gecer mı dıye dusunmeye basladım
hos dısardan bakınca gorunmuyor ama ben kendımı kotu hıssedıyorum

lore ben de sen gibiyim hem uykkumu dağıtmakk hemde ağzım boş kalmasın diye cakkudu cukkudu durumundayım

maytap benim kocada beni zayıf tanıdığı için hep zayıf görmek istiyor ama ençok ben kilo alınca pskolojim bozuluyormuş o yuzden istiyormuş

Bende çok zayıf olmadım.İlkokulda öyleydim.Normaldim, ün.bitirdiğimde 54 kiloydum.13 Senedir ofisde çalışıyorum, hep oturuyoruz.Maalesef işim gereği bel çevremde yağlanma, kilo oldu Meslek hastalığı

Ya Hürreme gelince dillere destan olan böyle bi sima olamaz diyorum.beğenmedim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…