2008 Kasım Anneleri

Lorem bende keyifsizim.Çok ağrım var.Dün akşam tansiyonum da düştü.Sağolsun kara gözlüm yemeği hazırladı, mutfağı topladı, çayıma kadar getirdi.Bugün için çorbada yaptı.Biraz toparlayınca bende ona kahve yaptım, meyva hazırladım:)) Bugün daha iyiyim ama halsizlik var.Doktor yolları göründü bana.

Akşam Asortimle görüşecez.Ortak iş yapacaz:))Sözleşme imzalamaya showrooma gidecez:)

yasmınım allah muhabettınızı artırsın canım

asortıkle de ısınız hayırlı olsun

ben cok kızgınım koca adındakı sahsa
konusmuyorum kendısıyle
ayrıca onun ıcın kılımı bıle kıpırdatmadım
zıkkımın pekını yesın

Abooooooooooov, Lorem deme yavrum.O da insan hata yapar.Kocan kıı, sana yaptığı güzel şeyleri düşün.Hep boş tarafından bakma bardağa.Canım benim hangisi 4-4 lük.Biz öylemiyiz?

Polipem günaydın..

günaydın hanımlar,
yasmin geçmiş olsun.. sen hemen bir doktora git arkadaşım bu rejim senin dengeni bozdu heralde..
lorem sanada günaydın günün ilerleyen zamanlarında keyfin yerine gelir inş..

ben 8,30da kalktım kuzular 9,30da kalktılar onlar kalkana kadar akşam mutfağa hiç deymemiştim onu hallettim kuzulara havuçlu kek yaptım.. kahvaltılık hiç bişey yemiyorlar yaa inş. alışırlar birgün..(( market alışverişinde kerem aldı sanırım dilim kek alınmış bir tane ikiye böldüm devamını istediler bisküvi verdim ama yok illa kek olacak baktım yine bişey yemezler kek yapım bari dedim bende...

Son düzenleme:
günaydınnnnnn

evdeyim yeni süzüldüm yatağımdan çayımı koydum kahvaltı yapacağım küçük prensimle birlikte
çok özledim ya böle hafta içi evde olmayı kafam hala 1500 azcık kendimle kalmam lazım

yasmincan geçmiş olsun dün mucize ile beni yereden yere vurdun belki onun üzüntüsü ile rahatsız olmuşsundur olmaz mı haciiii

lore sen hala o konudamısın? değmiyeceğini anlmadın zaar sal gitsin bozmaya keyini inanki değmez

nazlı melek hanımcım o ne o öle o neeee

polip günaydın kuşum bana şöle zabah zabah bi türkü atıırıver bakimmmm
hee benim ilk eşim konyalıydı karatay düğün yemeklerine bayılırdım hele etli bamya çorbası oofff offf senelerdir adını anmıyorum

Günaydın Nazlım ve sayın Dinçer..

Nazlım valla diyet mi bozdu beni dedim doktora, o aksine düzeltir dedi

Sayın Dinçer, ne kadar mübarekmişiniz ki Rabbim hemen cezalandırdı beni.Ahahaaaa:) Kız peygamber soyundan mısınız:) 10 Gündür çekiyorum ağrılarımı.Geçmiş olsun dileğine de teşekkürler:)

Lorem şimdilik sakin ol.İstanbula geliyorum. o kocanın ağzını burnunu kırmaya.Ok?

dincer hanım poli bacı hoşgeldiniz...
dincer hanım ne o ölee nispet yapıon kızım ne edek bizde yiyoz yiyoz şişiyoz sen mübarek kadınmışın sana bişey olmuyirrrrr...:86:
lorem boşver ya...yasminim yerinde tespitlerde bulunmuş.. Allah var azcık iyilikleri güzellikleri olmasa hiç çekilmez bu heriflerde

valla nazlıcım ben sanırım toptan yarım dünya olacağım ahahaha

Hani benim elli direm pırasam
Mumlar yaksam Konyalımı arasam

Yürü yürü yürü de Konyalım yürü
Şimdi burdan geçti hovardanın biri

(yar yar) Hani benim elli direm kişnişim
Konyalının endamını sevmişim

Hani benim elli direm bastırmam
Konyalıdan başkasını bastırmam

Hani benim elli direm ırakım
İçer içer dağıtırım merakım OFF OF

PEK O HAVADA DEĞİLİM AMA DİNÇERE GİTSİN BAARRİ

Günaydın
5 civarı kalktık bizim kraliçe hazretleriyle,kendileri biraz önce güzellik uykusuna yattılar,beni ayağa dikmiş bulundular tabi bu arada..çokkk uykum var,bu kadar uykusuz olunca iş yapamıyorum,performansım düşüyor heleki bir de regliyken yine de günlük işlerimi bitirdim,bir tek akşam yemeği kaldı.bakalım bu akşam ne pişiricem.tabi öğlen kıza ne yapacağımı da bilmiyorum henüz var mı fikri olan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…