2008 Kasım Anneleri

bizde yakınız ya konyaya niğde' liler olarak düğünlerde bamya, pilav, sarma, karnı yarık ve sulu köfte olmazsa olmaz..
tatlıyıda hazır alırız adı aklıma gelmedi lokma değilde onun gibi yağa atılan bir tatlı olurya tırtıklı ya ondan yada marifetli olanlar baklava açar...

çileğim ne doğru durmuyon kız adamı işletmeye kalkıyon işi gücü arasında birde senle upraşıyor ne istiyon enişteden..:)))

benim ailem ılgınlı bizdede yok pilav milav ama olsun ben çok iyi empoze oldum doğup büyüdüğüm yere aslımı çabuk unuttum hahaha:)))
çileğim pirinç pilavını 40 yıl yemesem aklıma gelmez ben bulgurcuyumda o etin hatrına yerim o pilavlarıyasminim et diyoruz ya bir kavurma düşün dilinin üstünde eriyip gider o kadar lezzetli olur yani oğlanın sünnetinde yediriryim gelinde

Ağzım sulandı.Bana kebap borçlandın

aahaa bi taraftan çene çalacam öbür taraftan çalışacam derken saate bi baktım oğlanın gelesi olmuş
hadi öptüm hepinizi görüşürük yine baş baş

asorti neyapıyorumummmmmmmmmmm

sabah 2dilim ekmek accık peynirle tost

arada 3 kayısı 5-6 tane kayısı

öğlende et grubu salata 2 dilim ekmek

ara 1 elma 1 incir

ara 3 tanne büsk.
akşam 8 kaşık sebze 1 kase yoğur 1 dilim ekmek

sonra 1 portakal veya armut ve bir bardak süt

yeşilçay bol suuu
spor yapmam lazım ama nerdeeeee

ee süpermis mucizee,gunluk 3 dilim ekmek yiyosun kepekli dimi?

ee bunla acmi kalinirr valla iyiyymisss

naptınız karılar etlı pılav bamya felann bahsettınız acıktımya burda
cayla yumurta pişirdim yedım
kaynımla kayınbaba gelmısler ınsallah kalmazlar bugun cok usudum sankı kar yagıcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…