2008 Kasım Anneleri

kızım gönül ne kahve ister ne kahvehane ,gönül muhabbet ister kahve bahane
napıyım yanında sen olmazsan kısırı allah allah

yarına misafirim gelecek kurabiyemi yapsam yoksa şöyle bol soslu kek mi yapsam bilemedim

ulen bu tarif sitelerinde dolaşmakta insanınn sinirini daha çok bozuyorrrrr

kızım gönül ne kahve ister ne kahvehane ,gönül muhabbet ister kahve bahane
napıyım yanında sen olmazsan kısırı allah allah

bak şimdi göslerim doldu sağol canım

bu sene ısrarla gelmiycem diyorum herkese kızdım güya ama geçen senede öyle demiştim dayanamadım gittim hemde 3 hafta kaldım bir yanım git diyor bir yanım kal diyor

bol çikolata soslu kek yap ağlayan pastadan yani offf canım çekti looooo...

off ki off şu kilo sorununu açamayın ya utanıyom ben kendime hakim olamadığım için..(((

mucize ve polisss napiyonuz len,insan bi baska hemserimizde varr onada iki cifr laf atalim demezmi hic?Gelme len gonyaya mucu :)

amaaaaaaaaaaaan boşver zeyna bu dunyanın işi bitermi

nazlı bende öyle düşündüm şöyle bol soslu ama hayııııırrrr yapamam yapmıycam yaparsam irade me hakim olamam ve tırtıklarım sonra üzülür pişman olur kendime kızarım şöyle daha canımın istemediği bişiy yapıyım ben en iyisi

nazlı boşver bacım yazın iki oğllan çocuğuun peşinde koştururkene verrirsin sen zati.

vallaha bir adet halley yedim çok acıktım yaa şekerim düştü sanırım
pişemedi tavuk yandaki kuafördeki çocuklara tavuk yaptırıyom yiyom ahahaha

mucize ve polisss napiyonuz len,insan bi baska hemserimizde varr onada iki cifr laf atalim demezmi hic?Gelme len gonyaya mucu :)

vallllaaa bak çilek dilimin uçuna geldi geldi gitti bu çilek de kafasını bir gösterip yok oluyo diye ama yazmak nasip olmadı vaaalllllaaaaaaaaa

bide niye gelmiyim hee gelmiyorum zaten

yasemin şu çilek kafayıda kaşı elin değmişken ben teselli ederim ...
sabahtan beri milletin gazını alıyor lütfen gazı olan polipeden önce yasmine bi uğrasın bana sonra gelsin

Yasoo hakkaten icimde bi kipirti var bugün,tun isyerini arayip norvecce bi isim verdim sekretere beni hemen arasin dedim.Tun aratmis kiza ahahah ben cikinca karsisinaaa allahimyaaa bi büyü gözünü sevim dedi...

mucizee beysehirliyim fistiiiim ben,sizin goca gonyanizda diilim yani..

ankara konya farketmez gel yasmin mesafede kısaldı zaten

bu kadar bölünmüşken gurup kuurup topik acalım :)))

sahi bu 2008 kasım anaları kaç parçaya bölundu şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…