2008 Kasım Anneleri

yaso kapı pencere mı yapılcakk
benımde yapılcak koca neyı beklıyorsa havalar bı ısınmadıkı hepsı bırden cıkardı mayısa kadarr

yaso kapı pencere mı yapılcakk
benımde yapılcak koca neyı beklıyorsa havalar bı ısınmadıkı hepsı bırden cıkardı mayısa kadarr

Kapı, pencere değişecek, banyo yapılacak, boya yapılacak, balkon kapatılacak Bunlar benim evin..Kaynanama parke, pencere değişimi ve boya yapılacak

bunalıma gırdım resmen bu kadar ısın altından yanlız basıma nasıl kalkıcam
Yaso Allah bıze yardım etsın kapı pencere takıldıktan sonr aboya yapılcak benımde kızı iş zamanları bakıcıya bırakırım sabahtan artık ısın ıcınde ne yapsın bebe hastalanır zaten boya yapılınca ev cok soguyormus

Ben kaynanada kalacam 10 gün.Mokunu çıkarmayız inşallah.Yalnız inşaatın başında kim kalacak o sorun

heyyyyyyy naber kasım anneleri

neydiyonuz bakım

bizde temislik var kaç gündür leş gibi olan evim nihayet kırklanıp temizleniyor.
bizde kızımla yatak odasına tıkıldık evcilik oynuyoruz.herzaman ki gibi o anne ben kız ve kek yemek zorundaymşım.durmadan kek pişiriyor meysuyu yapıp iççiriyor içmezsem parka götürmeyecekmiş:))))

((((( aşkolsun biz göremiycez yani tombili loreyi

tatlı olunca bide minik olunca insanın poposuna bi şaplak yapıştırası geliyor hınzır seni diye:87:

ulen gülme krizine soktun beni delü

Babam çalışıyo canım yaa.Eşimin izni nisandan sonra , tatile gidecez.Kaynana bebeye bakıyo

ben ggeliyim canım iki dk nolcak yani

annen durmaz mı yasminn

ahhh ahh seni çook iyi anlıyorum lore
valla geçen görümceme oğğlunun dgününe gidecektik keyıfli bir şekilde gitmeyi beklerken annemlerde geldi demezmi ölüm gitti sanki ,kendime de kızdım bitaraftan ne beterim diye ama duygularımdan sıyrılamıyorum gıcık bir durum

lore seninkiler nerden nereyye geldi bacım bu arada

Polipe karısı o yönde problem yok.Yalnız yatağı sakız gibi hazırlıyo, girmeye korkuyom.Birde kocayla ayrı yatıyoz.Kaynana dayanamıyo oğluyla yatmama herhal.Ayrı hazırlıyo yatacıklarımızı.Yemeğimi hazırlıyo, çayıma kadar getiriyo:)) Çene , soğukluk var ama evi 5 yıldızlı otel gibi.Tam pansiyon:))

Mucize annem o kadar adamın başında nasıl dursun.Migreni var birde

Çileko ne oldu kıı? Ne gülüyon?

Lorem bu arada cidden kilo almışsın.Avea yarım dünya olmuşsun deeer mişim:) İyi görünüyosun resimde..İçinde bir cevher var ve çıkacak gibi.Bekliyorum yamacıma tontişim:)))))

çilek aslında benimki geçmişten kalma ve arada sokulan laflardan kaynaklanıyyor eskiye göre bal kayınvaldem bal kaymak beni seviyor ama insan geçmişin gerilimini unutamıyor bide arada laf sokuşturuyor oda yetiyor zaten

Yaso tamam anladimda,yataklarimiz niye ayri diycek kadardam iresmisiniz?

bizde co kresmiyiz ama oyle b idurumda ben söylerim mesela.birde hosuma gitmedi

ayirmasin sizi

mucize anladim canim,gecmise takiliyorz bazen iste.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…