2008 Kasım Anneleri

yok artık daha neler

selaaaaaaam

selammmmmm

yok kız yasmin öyle bir durumdayım ki budurumda burnun mu buyudu yerine burnnun mu sürtüldü demek gerekir

tam açtım bi bakim dedim betül açtı yine sirenleri öylece kaldı sayfa uyuttum geldim

hastalıktan perişan çoçuğun yaa kaç gündür ateş ateş yanıyo sünüsleri bronşları hep dolmuş horlayıp duruyor ilac da içiremiyorum kıyamet kopuyor eğer ağzına zoraki verdimse öğurup kusuyor
fizik teda.geliyorum hiç bi iş yapamıyorum ev almış başını gidiyor yarın temizlenecek inş.
budurumda benim burun ancak dipte..

yasmin bir söyledim bin ah işittim dedin dimii

kaynanaları çekiştirmişsiniz maşşalllah gelin milleti işte nolcak
benimkiler göörümcemler de dahil betülun önde gittiğini süper olduğun düşünüp söylerler hep
oyuzden nezaman görüşsek betül nazarlanır bana göre babası kabul etmese de acap değişiyorr çocuk

evet ya bende yazacaktım unutmuşum mucize hanım nerdesin oku oku bitiremedinmi sesin soluğun çıkmıyor...yoksa betül hanımmı yazdırmıyor...

hanımlar akşama ne var ben mantar sote y apıcam yanında pilav şimdi mercimek pirin ç karışık çorba koydum kuzularada hergün ne çorbası yapacağımı şaşırıyorum ya... ama seviyorlar blenderdende geçirmiyorum öyle olduğu gibi seviyorlar şükür ...

aman ıkı dk bırakılmıyorsunuz beee

valla kendımı bır bızı gozetlıyor evınde gıbı hıssedıyorum
ıcımdekı cevherlerı cıkaramıyorum bu baskılar karsısında

neysem ben zayıf
nazlı
cekılmez
kaprıslı bır bebeklık hatta genc kızlık gecırdım
haa degıstım mı sanmam
ama kıme naz yapacagımı ve kaprısımı kımın cekecegını bılırım
kaprısımı cekmeyecek kısılere bunu yapıp baska seyler ıspatlamama gerek yok
evın hatta aılenın tek kızı olmak boyle bırsey olsa gerek

daha dun aksam abımle webcamden konusuyoruz
hala bana soruyor kılo alabıldın mı, ne yedın, ıstahın nasıl dıye
ısın ılgınce abım degıl sadece yengemle de konussam aynı seylerı o da soruyor
ben buyumem anam boyle aılem olduktan sonra

ya bende kahfaltida cok sasiriyorum ne yedircegimi..

bi yazsaniza neler yapiyonuz hergun..

biz yagda,haslanmis yumurta.sucuklu yumurta

patatez kizartmasi 10 gunde bir filan ama bu.kasar peynir domatez salatalik vs.

arada tost yiyoruz ama hergun hergun sasiyorum ben ya.

ay mucizem yazdım yazdım bağlantı gitti sinir oldum geçmiş olsun

benim oğlanlar geçen ayazda yemişler dondurmayı sesleri çatallıyordu arda bey üstümü örtmee diye bağırırken yüzüme tükürünce dedim ne haliniz varsa görün
dün evde giydikleri tişörtle misafir uğurlamaya çıktılar dışarıya gıkımı çıkarmadım
büyük oğlan sabah büroda burnunu çekiyodu ufak olan naptı hiiç merak etmiyorum

çilekcim bu saydıklarını yiyorsa tamamdır şükret bence

biz rafadan yumurta rafadan yumurta rafadan yumurta, arada bir peynirli yumurta o kadar

Biz dondurma isini kisin bile birakmadikki hic,ne olcakk esas mikroplari kirar iste.biz afiyetle yedik valla bisiydi olmadi kuzucuguma.

seninkiler hepten yazı getirmiş polip bu havada ne dondurması yav oorayı bilmem ama burada hava tam kış mübarek geri geldi valla 5 deerece.bi de dondurma falan yese benim kız ne hale gelirdi acep.

mucizem geçmiş olsun kuzuna...
çileğim bende kahvaltıda bişey yediremeyenlerdenim...(
bak sayıyorum b.peynir zeytin kaşar çikolata hergün sofrada ama yenmez...(yumurta haşlarım kerem didikler kaan yemez bile salam sucuk olursa süper yer kerem hergünde onlar olmaz..
arada gözleme tost krep yapıyorum canları isterse yiyorlar dün tost yaptım hepsini bana yedrttiler.. tırtıklayıp bugüğnde piizza yaptım en kolayından tava pizzası kaan bey ekmeğinden yer üsütnü temizleriz sucuktan peynir öteberiden arındırmazsan yemez kerem sadece sucuk ve salamlrı yer öyle kahvaltı yapıyoruz her sabah ama bazen gözlemeyi süper yiyor ikiside..
beğenmezlerse çikolatalı ekmek şimdi onu biler zorla yediriyorum...

Son düzenleme:
polip hastalancagi vardir bence,dondurmadan bisiy olmazyaa.bunlar - bilmem kacta bile elinde dondurma gezer sipacikalr disarda.

nazlimoo nebilimyaa sanki cocuk sIkIldi bu mönüden gibi geliyor bana.ha birde melemeni cok sever ama hergunde olmazki.

hastalanmadılar ama sesleri bi tarflarından çıkıyor aman banane bişey söylettirmiyolar bana bulaştırmasınlarda hastalanırlarsada hastalansınlar

seninkiler hepten yazı getirmiş polip bu havada ne dondurması yav oorayı bilmem ama burada hava tam kış mübarek geri geldi valla 5 deerece.bi de dondurma falan yese benim kız ne hale gelirdi acep.

mucize hava tam oryantal burda ben kıştan korkmam ama bu hava sakat güneşde yanıyorsun gölgede donuyorsun.ki 2 gündür kışa geri döndük.apt nında kaloriferini acayip kıstılar niyeyse sabah karşı buz kesiyor evin içi benim yiğidolar gece ayazı yiyorlar.ben mis gibi örtüyom pofidik yorganımı dikkat ediyom kendime böyleyken ayakta duramıym yorgunluktan hastalansam bizim evin ağzı yüzü kayacak valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…