2008 Kasım Anneleri

bir müslümanda yapsada yesem hiç denkgelmedim dur deniyim bi ara

şuan pişiyo ocakta gel kapıya bi tabak veriim poli
ayrıca tarkan hakkındaki yazılarının altına imzamı atsam ayıp olurmu bu kadar güzel anlatılamazdı:))
ilk gördüğümden beri hemide ...
ıcır ekşili karnıbahar nası oluyo limonmu sıkıyoz

kızlar herkese güzel bir haftasonu diliyorum iyi dinlenin çakı gibi gelin hafta başı bakalım ..:))
bende mutfağa yemeğimin başına geçeyim...
hadi byeeesss

konsere zar zor bılet bulduk onde durcam dedım sıraya gırdım konser 7 de baslıycak 1.30 da dıkıldımm sıcakta en ondeydımm arkamızda kım var gormedım kıı ne bılıyım buyulenmıs gıbı baktım goz goze gelmek harıkaydı top gıbı poposu vardııı off Allahımm eve bı geldıkk ana ceketımı cıkarmıstım konserde gomlegım kesık kesık olmus annemlere demedım tabı

Kuzu kuzu klibini beğenirim ama bir hayranlığım yoktur.Şarkılarını beğenirim.Erkek olarak beni pek etkilemez.Konserine gitmek falan içimden geçmez

ayy burda az önce akşam güneşi çıktı valla ne iş bu şimdi o kadar kasvetin arkasına yoksa bana mesaj mı verio ahahahah

burda da çok kasvet var hhem havada hem bende
çilek değişik şeylerele uğraş hayırlara gelsin inş

bu kız bana rahat vermiyor hadi iyi hafta sonları hepicinize

hepınıze kustummmm
bırınız de dememıs kı bu lore nereye kayboldu
tabıı buldunuz yenı arkadaslar mısafırler benı unuttunuz
oleee olsun :82:

heyoo nbrsiniz..aksam ciktik dolastik 3-4 saat biraz alisveris yaptim kendime geldim..

kocis bugün 6 saat araba sürmüs,sabah 5 te cikmisti evden..gelir gelmez anladi bende bisi

oldugunu,hadi gidelim dedim tamam dedi.onalr oyun parkinda kaldi ben alisveris yaptim,gelirken dedi aslinda ben co kyorgunu mdiye.keske evde deseydi gitmezdik ama neyse artik gittik geldik hepsi bu..

ayrica mucuyu goruyorum,nbrr kis?

Günaydın yavrular.Haftasonu Asortimle iş görüşmesinde sonra annem ve küçük kardeşimin ailesi geldi.Akşamda bendelerdi.Tabi Anılda bayram durumları.Dünde temizlik ve yemek yaptım.Bir haftasonu da böyle geçip gitti.Asortimin kocaylede tanıştık.Haftasonu tatil yeri araştırdık, biryer bulduk.Gelir gelmez yıllık iznimi aldım.Bugün acenteyle konuşmaya gidicem.Tatile kocişle gidecez inşallah..Rezervasyon yaptırabilirsem tabi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…