2008 bebişleri anneyemi benziyor yoksa babayamı?...

Allaha hepinizin evladini size bagislasin insallah :Saruboceq: aminn:Saruboceq:

Allaha hepinizin evladini size bagislasin insallah :Saruboceq: aminn:Saruboceq:

saol yafrim, işimiz gırgır benim sıpa babaya daha çok benziyo bilincindeyim, ama gülüşü, anlı, yanakları bi de yanaklarındaki gamzeleri aynı ben :lepi:

saol yafrim, işimiz gırgır benim sıpa babaya daha çok benziyo bilincindeyim, ama gülüşü, anlı, yanakları bi de yanaklarındaki gamzeleri aynı ben :lepi:

anaaa itiraf etmiss sırnaşık şey ben nasil gormemisin burayi:jeyyar::teytey:
Slinn in fendi ibolya yi yendi sositososito:roflol:

:1hug:a.s.Allah annali babali buyutsun canimcimyerimseniben

anaaa itiraf etmiss sırnaşık şey ben nasil gormemisin burayi:jeyyar::teytey:
Slinn in fendi ibolya yi yendi sositososito:roflol:

:1hug:a.s.Allah annali babali buyutsun canimcimyerimseniben

sağol anacım, kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 şşşş dipnot olarak belirtiiiim gözüm yollarda gelinimi bekliyom hakaydirigubbakcemile3

sağol anacım, kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 şşşş dipnot olarak belirtiiiim gözüm yollarda gelinimi bekliyom hakaydirigubbakcemile3

Hayirlisi canim dunya bu hic belli olmaz bir gun gelirde gercekten dunur olursak hic sok olmamali dunya cok kucuk :içelim::1hug:

Hayirlisi canim dunya bu hic belli olmaz bir gun gelirde gercekten dunur olursak hic sok olmamali dunya cok kucuk :içelim::1hug:

evet vallahha doğru diyon, bi bakmışız ahan da biz birbirimizi seviyoz diyek arşımıza çıkmışlar, o anki şokumuuzu düşündüm de ne komik olur yav kaydirigubbakcemile3

:sm_cool:benim sıpa anasına hiç çekmemiş.herşeyiyle babası.eşimde bana diyoki haksızlık etme kızımın herşeyi bana benziyo ama en büyük özelliğini senden almış diyo.bende neymiş o özellği diyince daha ne olsun.çenesi kuvvetli aynı sen gibi diyo:roflol::sm_cool

:roflol::roflol::roflol:

kara werememişsin belli:)zaten çevremizdeki biçok kişide aynı kanıda ikinizdende almış diolar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…