2008 Annelerinden Ankarada olanlar

merhaba bende 2008 mayıs annesiyim ank da keçiörende oturuyorum.içinizde çalışan varmı çocukları bakıcıyamı bırakıyorsunuz yoksa kreşe başladınızmı.ben kızımı kreşe göndermeye kıyamıyorum ama bakıcı olayıda zor olmaya başladı

merhaba bende 2008 mayıs annesiyim ank da keçiörende oturuyorum.içinizde çalışan varmı çocukları bakıcıyamı bırakıyorsunuz yoksa kreşe başladınızmı.ben kızımı kreşe göndermeye kıyamıyorum ama bakıcı olayıda zor olmaya başladı

slmm
keciörenin neresindesin cnm

evet bende keçiören dutlukta oturuyorum
ortakul lise zamanında mecidiyede oturmuştuık
kalaba da okudum

oy oy :)
bende 2009 annesiyim
benim kuzucukta sizinkılerin ayarına gelse biii kaydirigubbakcemile2

gerçektne bu forumlardan cok güzel bulusmalar cıkabiliyo
bende pursaklarda oturuyorum ve biriyle tanıstım burdan görüşürüyoruzda iyikide tanısmısım

sizde bence cok ara acmadan ayarlayın ama ev oturması tavsiye edilir :) insan dısarda bişey anlamıyo :)

çok doğru bende 2009 annesiyim kızım 11 aylık olmak üzere çocuk gördügü zaman coşuyo ama mağlesef hiç arkadaşım yok benim arkadaşlıgım çok farklıdır keşke bi bebegi oln bi arkadaş olsada görüşsek

selamlar bende 2009 mart annesiyim.ankarada yaza merhaba partisi yapılacakmış.biz gitmeyi düşünüyoruz gelmek isteyenlere adresi verebilirim.ama rezervasyon yaptırmanız lazım.

X